Interaktywne Pastelowe Klocki

 • Producent: PLAN TOYS
 • Kod producenta: 8854740052575
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 95,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 95,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  95,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Interaktywne pastelowe klocki to produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 1 roku życia. Zabawka jest w pełni ekologiczna, została wykonana z ponownie przetworzonego drewna kauczukowego. Produkt wspomaga rozwój małej motoryki poprzez ćwiczenie sprawności dłoni i paluszków oraz odpowiedniego napięcia mięśniowego.

Zapewnia również edukację sensoryczną, dzięki czemu dziecko uczy się poznawać świat za pomocą zmysłów. Oprócz tego korzystnie wpływa pozytywnie na koncentrację uwagi oraz kreatywne myślenie. Dziecko samo może decydować jak chce się bawić, ogranicza go jedynie wyobraźnia!

Zabawka może być wykorzystana zarówno w sposób indywidualny, jak i w grupie – dzieci mogą wymieniać się pomysłami na wspólną zabawę, równocześnie integrując się między sobą.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Rozwijają małą motorykę

Zabawa przy użyciu klocków angażuje do pracy dłonie, wymaga odpowiedniego napięcia mięśniowego i ćwiczy odpowiedni chwyt, zatem wpisuje się w zakres czynności, które są kluczowe przy rozwoju umiejętności z zakresu małej motoryki. Dziecko doskonali sprawność manualną, dzięki czemu w przyszłości łatwiej będzie mu poradzić sobie z pisaniem, rysowaniem czy też samodzielnym jedzeniem i ubieraniem się.

 

 

Klocki pobudzają zmysły dziecka – szeleszczące dźwięki wytężają słuch, nieregularne kształty stymulują dotyk, a błyszczące elementy oddziałują na wzrok. Dzięki tego typu aktywnościom zapewniona jest odpowiednia edukacja sensoryczna, która pomoże dziecku poznawać otaczający go świat za pomocą zmysłów.

 

 • Wspierają koordynację ręka-oko

Zabawka wspomaga sprawność wzrokowo-ruchową, czyli zsynchronizowanie ruchów z tym, co widzimy. Ta umiejętność sprawi, że maluch nie będzie miał trudności z wykonywaniem codziennych czynności, takich jak prawidłowe chwytanie i rzucanie, utrzymanie równowagi, wykonywanie prac plastycznych.

 

Klocki sensoryczne wpłyną pozytywnie na ogólny rozwój maluszka

 

 • Działają na koncentrację

Klocki są nietypowe, ponieważ każdy z nich wyzwala inne wrażenia sensoryczne i przykuwa uwagę dziecka na tyle, że całą swoją koncentrację skupia na poznawaniu zabawki. Produkt jest na tyle intrygujący, że maluch będzie chciał go poznawać, nie ulegając przy tym zbędnemu rozproszeniu.

 

Interaktywne klocki mogą być wykorzystywane według pomysłu dziecka. To ono decyduje jak chce się nimi bawić – może poznawać różne dźwięki, kształty, ćwiczyć wzrok. Równie dobrze może układać budowle czy bawić się z rówieśnikami. Wszystko zależy od wyobraźni, dzięki czemu maluch uczy się myśleć kreatywnie.

Klocki kreatywne wykonane z wysokiej jakości drewna kauczukowego

 • Idealne do grupowej zabawy

Drewniana zabawka może być wykorzystywana nie tylko indywidualnie, ale także w kilkuosobowej grupie. Dzieci dzięki wspólnej zabawie integrują się między sobą oraz wymieniają pomysłami na użycie produktu.

 

 • Łatwe przechowywanie

Klocki są niewielkie, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w przestrzeni dziecięcego pokoiku. Można bez problemu schować je do małego pojemnika lub szuflady. Producent zapewnia opakowanie w formie kolorowego kartonika, który z pewnością wpasuje się w wyposażenie każdego wnętrza.

 

Drewniane klocki sensoryczne to dokonały pomysł na stymulację zmysłów malucha

 

 • W zgodzie z ekologią

Firma Plan Toys należy do światowej czołówki pod względem produkcji zabawek ekologicznych. Produkt powstał przy użyciu metod w pełni przyjaznych środowisku. Klocki wykonane są z naturalnego, ponownie przetworzonego drewna kauczukowego.

 

Co zawiera?

 • 6 (różnych) interaktywnych klocków w pastelowych kolorach zamkniętych w ozdobnym kartonowym pudełku

Klocki drewniane naturalne zostały przeznaczone dla dzieci powyżej1 roku życia

Główne informacje

Wymiary:

 • Wymiar podstawowy klocka: 35 mm

 • Wymiary opakowania: 18,8 x 7,5 x 9,3 cm

Wiek: Powyżej 1 roku życia

Wykonane z naturalnego, ponownie przetworzonego drewna kauczukowego, pokryte farbami przyjaznymi dla środowiska

Produkt posiada certyfikat CE oraz zgodność z normą EN-71.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej