Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Insert Subiekt GT

 • Producent: INSERT
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 982,77 zł

  619,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 363,77 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  619,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  619,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  619,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  639,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  644,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Do programu można zakupić rozszerzenia, tzw Plusy. Dostępne są 3 rodzaje: niebieski PLUS, zielony PLUS oraz czerwony PLUS.

Posiadamy w ofercie również inne programy do obsługi magazynu, między innymi takie jak: WAPRO Mag firmy Asseco WA-PRO lub DGCS Magazyn i Faktury Pro Plus.
Z kolei bardzo rozbudowanym programem dla wymagających użytkowników jest WAPRO MAG Biznes.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą programów magazynująco-fakturujących.

Do opisywanego programu dostępne są również dodatki, zwiększające funkcjonalność. Można rozbudować go np o: program lojalnościowy:  inDodatki: Program lojalnościowy, dodatek pozwalający na kontrolę zmian: inDodatki: Detektyw lub o dodatek zwiększający funkcjonalność serwisu: inDodatki Serwis+Gwarancje.

Jeżeli nie wymagają Państwo obsługi magazynu, polecamy zapoznać się z ofertą programów tylko do fakturowania.Zobacz wszystkie programy do fakturowania

Aby przetestować działanie i poznać funkcje programów zalecamy pobranie ich wersji testowych.

 

Subiekt GT jest znanym, popularnym i łatwym w obsłudze programem służącym do obsługi sprzedaży, przeznaczonym dla małych i średnich firm.


SUBIEKT GT - łatwość obsługi Program obsługuje wszystkie zdarzenia związane z obsługą sprzedaży. W łatwy sposób wystawimy dokumenty sprzedażowe, zarejestrujemy dokumenty zakupowe, zapanujemy nad magazynem i rozliczeniami z kontrahentami. Kapitalną zaletą Subiekta jest intuicyjność i łatwość obsługi.  Rozwijane menu podręczne gdzie pogrupowano wszystkie podstawowe zdarzenia biznesowe, praca z zakładkami i możliwość dostosowania widoków do własnych potrzeb, to tylko podstawowe funkcje które gwarantują, że nawet zupełnie nowy użytkownik Subiekta nie czuje się zagubiony.


Dla managera
Kolejną ważną, z punktu widzenia osoby odpowiedzialnej za zarządzanie firmą osoby, funkcjonalnością są bardzo bogate raporty. Wystarczy dosłownie kilka chwil aby dokonać przekrojowej analizy działalności firmy. A jeśli dany raport nie występuje, zawsze istnieje możliwość stworzenia kolejnego w oparciu chociażby o mechanizm budowania raportów na podstawie zapytań SQL.

Bogactwo raportów w Subiekt GT


Za co lubimy Subiekta GT?

Za co jeszcze lubimy SUBIEKTA GT? Niejednokrotnie zapomina się o kwestii zgodności programu z często modyfikowanymi przepisami. I tutaj również producent – firma INSERT zawsze staje na wysokości zadania i poprawki dostępne są bardzo szybko i co bardzo istotne, zawsze są dopracowane. Klienci nie są więc traktowani jak „testerzy oprogramowania” jak to jest w przypadku niektórych rozwiązań z którymi przyszło nam już pracować.


2 stanowiska SUBIEKT GT otrzymujesz gratis!
I jeszcze jedna przysłowiowa „wisienka na torcie”.  Kupując licencję na program od razu otrzymujemy prawo korzystania z programu aż na 3 stanowiskach komputerowych. Tak więc jedna licencja kosztuje mniej niż 250 zł. Oczywiście program współpracuje z pozostałymi produktami linii GT. Możemy wymieniać dane z programem do prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (Rachmistrz GT) czy Księgi Handlowej (Rewizor GT). Natomiast wszystkie kwestie kadrowe zintegrujemy poprzez program Gratyfikant GT Jeśli natomiast w firmie zatrudniamy mobilnych handlowców, wystarczy wyposażyć ich w wersję mobilną programu (Mobilny Subiekt).Jeśli jesteśmy wymagającym użytkownikiem możemy wyposażyć Subiekta w zestaw dodatkowych funkcjonalności  dokupując tzw.Plusy (Czerwony Plus, Niebieski Plus, Zielony Plus) czy dokupując Sferę – która to pozwoli w łatwy sposób „otworzyć” Subiekta na inne, dowolne aplikacje.

Jeśli potrzebujemy łatwego w obsłudze programu do wystawiania dokumentów handlowych i prowadzenia magazynu, czy też rozważamy budowę kompletnego systemu informatycznego pokrywającego większość procesów biznesowych firmy, to w oparciu o architekturę linii GT jesteśmy w stanie efektywnie i niedrogo zrealizować nasze zamierzenia.

Podstawowe możliwości programu Subiekt GT:

 • pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych;
 • prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej również informacje typu CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami;
 • prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży w tym ceny walutowe);
 • pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ itp.; automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury;
 • obsługa płatności kartą kredytową oraz sprzedaży kredytowanej;
 • obsługa zamówień z rezerwacją towarów oraz zaliczek i przedpłat;
 • rozbudowana obsługa rachunków bankowych (złotówkowych lub walutowych) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu (plus opłaty prowizyjne, wyciągi itp.);
 • pełna obsługa rozrachunków (należności i zobowiązań) w tym rozrachunków wielowalutowych;
 • wiele różnorodnych zestawień, raportów i analiz; możliwość tworzenia własnych raportów;
 • rozbudowana obsługa urządzeń zewnętrznych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych);
 • pełna integracja z komputerową księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym Rewizor GT
 • pełna integracja z systemem zarządzania relacjami z klientami (CRM) Gestor GT

Instalacja programu jest niezwykle łatwa - zobacz film:

Wymagania systemowe programy Subiekt GT:

 • komputer z procesorem Pentium 500 MHz (lub lepszym),
 • minimum 512 MB pamięci RAM,
 • system operacyjny Microsoft Windows 7, 8, 10 (lub nowszy),
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 lub nowszy,
 • około 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • dowolny napęd DVD-ROM,
 • karta graficzna pracująca w rozdzielczości 800 na 600 punktów lub wyższej,
 • system obsługi baz danych Microsoft SQL Server 2005, 2008 lub 2012 - w pakiecie znajduje się bezpłatna wersja Express Edition
 • dowolna drukarka pracująca w środowisku Windows (do realizacji wydruków),


Główne informacje:

Wersja językowa

Polska

Wersja produktu

BOX

Ilość stanowisk

3

Typ licencji

Komercyjna

Ważność licencji

Wieczysta

Pakiet aktualizacji w cenie

Tak – 3 miesiące

Wsparcie techniczne

Tak – 3 miesiące

Uwagi

Program obsługuje wiele urządzeń zewnętrznych, w przypadku wątpliwości czy będzie współpracować z danym urządzeniem prosimy o kontakt. Lista obsługiwanych urządzeń jest ciągle rozwijana. Listę urządzeń można zobaczyć TUTAJ.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Program przygotowany na JPK

Program przygotowany na JPK

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Opcja zwrotu towaru również przy zakupie dla firmy

Opcja zwrotu towaru również przy zakupie dla firmy

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Pakiet pomocy technicznej

Pakiet pomocy technicznej
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej