Indywidualny Planer Kariery 3.1

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: PROGRA

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 2-5 dni
 • 1 499,00 zł

  1 439,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 499,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 60,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 439,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 439,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  1 439,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  1 439,00 zł Kurier - DPD (bezpłatnie)
 • Kod: PROGRA_IPK_1_STAN
Dodaj do mojej listy

Nadrzędnym celem każdej osoby powinno być zaplanowanie swojej przyszłości zawodowej. Można do tego celu wykorzystać program Indywidualny Plan Kariery 3.0, który pozwala stworzyć własny indywidualny plan działania. Dzięki niemu można dokonać lepszego wyboru zawodu, zaplanować karierę zawodową lub po prostu wybrać dalszą drogę nauki.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: Polska
 • Ilość stanowisk: w zależności od licencji
 • Typ licencji: Komercyjna
 • Ważność licencji: Wieczysta

Wykorzystanie programu pozwoli na zwiększenie wiedzy o rynku pracy, pozwoli ocenić własną wiedzę i kompetencje oraz umożliwi sprecyzowanie stawianych sobie celów zawodowych. Indywidualny Plan Kariery pomoże użytkownikom w zaplanowaniu ścieżki kariery zawodowej. Program zawiera najnowsze rozwiązania z Polski i se świata, w tym m.in. Metodologię tworzenia Indywidualnego Planu Działania oraz aktualną wersję obwiązującej Klasyfikacji Zawodów i Specjalności.

Dostępne moduły:

 • IPD (Indywidualny Plan Działania)
 • Klasyfikacja zawodów i specjalności
 • Świat zawodów
 • Poradnik dla niepełnosprawnych

Opis modułów

IPD (Indywidualny Plan Działania) pozwoli na stworzenie własnego planu działania, dalszego planu rozwoju kwalifikacji oraz na wyznaczenie celów ogólnych i szczegółowych w karierze zawodowej. Moduł IPD zawiera schematy tworzenia indywidualnych planów działania. Schematy w programie zostały stworzone przez psychologów oraz doradców zawodowych, więc gwarantują dobrą jakość.
Program może zostać wykorzystany do planowania własnej kariery także przez osoby niepełnosprawne, a dodatkowo pozwoli na określenie głównych obszarów warunkujących zawodowy rozwój człowieka.

Klasyfikacja Zawodów i Specjalności jest zbiorem zawodów i specjalności podzielonych na odpowiednie grupy. Jest zgodna z klasyfikacją, która obecnie obowiązuje. Znajduja się tutaj informacje o wymaganiach do wykonywania danego zawodu, środowisku pracy oraz o czynnościach i zadaniach, które będą należeć do obowiązków po wybraniu zawodu.

Świat zawodów stanowi zbiór ponad 500 zawodów wraz z opisami zawierającymi dokładne informacje, które zostały podzielone na następujące rozdziały:
zadania i czynności, środowisko pracy, wymagania zawodu (psychologiczne i osobowościowe), informacje z rynku pracy (warunki podjęcia pracy, szanse zatrudnienia), informacje o ścieżkach kształcenia.

Poradnik dla niepełnosprawnych jest modułem, który zawiera informacje o projektach, programach, wsparciu dla osób niepełnosprawnych, rynku pracy, przedsiębiorczości. Podzielony został na 4 części: niepełnosprawność pod lupą, planowanie drogi edukacyjno-zawodowej przez osobę niepełnosprawną, niepełnosprawny na rynku pracy oraz kluczowe instytucje i organizacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych.
Moduł ten pozwoli poznać metody aktywnego poszukiwania pracy, umożliwi łatwiejsze przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej i pomoże poczuć własne wartości.

W przypadku zakupu programu do dalszej odsprzedaży konieczne jest podanie klienta końcowego.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Oprogramowanie dla doradców zawodowych stworzone zostało z myślą o ułatwieniu im pracy oraz aby osoby dokonujące wyboru zawodu dokładnie przemyślały swoją decyzję.
Wśród programów można wyróżnić: Piramida Kariery 3, Testy Kariery opisujące wiele zawodów z różnych branż.

Niektóre z programów znajdą również zastosowanie w szkołach. Dzięki nim będzie można uświadamiać uczniów i pomagać im w wyborze dalszej ścieżki kariery. Wśród programów tego typu można wyróżnić: Spacery po zawodach, Poradnictwo zawodowe - scenariusze zajęć.

Zobacz pełną ofertę programów dla doradców zawodowych.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej
Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

08-11-2023
Platforma sensoryczna to prawdziwa petarda dla rozwoju Twojego dziecka, a zabawy z jej wykorzystaniem są jak podróże na latającym dywanie! Szeroki wachlarz ćwiczeń, które można wykonać z udziałem tego dwustronnego dzieła, to ogromne możliwości na ćwiczenia na zaburzenia integracji... Więcej
Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

10-10-2023
❓Czy wiesz na co zwrócić uwagę, wybierając nowe pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola?❓ Jaki sprzęt jest potrzebny, aby prowadzić efektywne i ciekawe zajęcia?❓ W jakie pomoce edukacyjne wyposażyć salę?❓ Które pomoce będą uniwersalne dla każdego ucznia, a przy tym... Więcej