Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Indywidualny Planer Kariery 3.0

 • Producent: PROGRA
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 1 175,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  1 175,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  1 175,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  1 175,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  1 175,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  1 200,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: progra_ipk
Dodaj do mojej listy

Nadrzędnym celem każdej osoby powinno być zaplanowanie swojej przyszłości zawodowej. Można do tego celu wykorzystać program Indywidualny Plan Kariery 3.0, który pozwala stworzyć własny indywidualny plan działania. Dzięki niemu można dokonać lepszego wyboru zawodu, zaplanować karierę zawodową lub po prostu wybrać dalszą drogę nauki.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: Polska
 • Ilość stanowisk: w zależności od licencji
 • Typ licencji: Komercyjna
 • Ważność licencji: Wieczysta

Wykorzystanie programu pozwoli na zwiększenie wiedzy o rynku pracy, pozwoli ocenić własną wiedzę i kompetencje oraz umożliwi sprecyzowanie stawianych sobie celów zawodowych. Indywidualny Plan Kariery pomoże użytkownikom w zaplanowaniu ścieżki kariery zawodowej. Program zawiera najnowsze rozwiązania z Polski i se świata, w tym m.in. Metodologię tworzenia Indywidualnego Planu Działania oraz aktualną wersję obwiązującej Klasyfikacji Zawodów i Specjalności.

Dostępne moduły:

 • IPD (Indywidualny Plan Działania)
 • Klasyfikacja zawodów i specjalności
 • Świat zawodów
 • Poradnik dla niepełnosprawnych

Opis modułów

IPD (Indywidualny Plan Działania) pozwoli na stworzenie własnego planu działania, dalszego planu rozwoju kwalifikacji oraz na wyznaczenie celów ogólnych i szczegółowych w karierze zawodowej. Moduł IPD zawiera schematy tworzenia indywidualnych planów działania. Schematy w programie zostały stworzone przez psychologów oraz doradców zawodowych, więc gwarantują dobrą jakość.
Program może zostać wykorzystany do planowania własnej kariery także przez osoby niepełnosprawne, a dodatkowo pozwoli na określenie głównych obszarów warunkujących zawodowy rozwój człowieka.

Klasyfikacja Zawodów i Specjalności jest zbiorem zawodów i specjalności podzielonych na odpowiednie grupy. Jest zgodna z klasyfikacją, która obecnie obowiązuje. Znajduja się tutaj informacje o wymaganiach do wykonywania danego zawodu, środowisku pracy oraz o czynnościach i zadaniach, które będą należeć do obowiązków po wybraniu zawodu.

Świat zawodów stanowi zbiór ponad 500 zawodów wraz z opisami zawierającymi dokładne informacje, które zostały podzielone na następujące rozdziały:
zadania i czynności, środowisko pracy, wymagania zawodu (psychologiczne i osobowościowe), informacje z rynku pracy (warunki podjęcia pracy, szanse zatrudnienia), informacje o ścieżkach kształcenia.

Poradnik dla niepełnosprawnych jest modułem, który zawiera informacje o projektach, programach, wsparciu dla osób niepełnosprawnych, rynku pracy, przedsiębiorczości. Podzielony został na 4 części: niepełnosprawność pod lupą, planowanie drogi edukacyjno-zawodowej przez osobę niepełnosprawną, niepełnosprawny na rynku pracy oraz kluczowe instytucje i organizacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych.
Moduł ten pozwoli poznać metody aktywnego poszukiwania pracy, umożliwi łatwiejsze przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej i pomoże poczuć własne wartości.

W przypadku zakupu programu do dalszej odsprzedaży konieczne jest podanie klienta końcowego.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Oprogramowanie dla doradców zawodowych stworzone zostało z myślą o ułatwieniu im pracy oraz aby osoby dokonujące wyboru zawodu dokładnie przemyślały swoją decyzję.
Wśród programów można wyróżnić: Piramida Kariery 3, Testy Kariery opisujące wiele zawodów z różnych branż.

Niektóre z programów znajdą również zastosowanie w szkołach. Dzięki nim będzie można uświadamiać uczniów i pomagać im w wyborze dalszej ścieżki kariery. Wśród programów tego typu można wyróżnić: Spacery po zawodach, Poradnictwo zawodowe - scenariusze zajęć.

Zobacz pełną ofertę programów dla doradców zawodowych.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

09-04-2021
Twoje dziecko gryzie siebie i inne dzieci? Zobacz skuteczne rozwiązania problemu z gryzieniem. Poznaj także odpowiedź na pytania: Dlaczego dziecko gryzie? Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia siebie i innych?

więcej

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

06-04-2021
Kategoryzacja to proces poznawczy, umiejętność polegająca na dostrzeganiu cech wspólnych i różnych. Co dają ćwiczenia kategoryzacji? Sprawdź!

więcej

 Pomysł na prezent dla dziecka z okazji i bez okazji. Czym się kierować przy zakupie?

Pomysł na prezent dla dziecka z okazji i bez okazji. Czym się kierować przy zakupie?

17-03-2021
Kupno nowej zabawki nie jest tak łatwe jakby się to mogło wydawać. Czy wiesz na co zwrócić uwagę wybierając prezent dla dziecka? Co jest ważne? Czym się kierować przy zakupie? Co kupić, żeby zabawka nie została rzucona po paru chwilach w kąt?

więcej