i-See HD 22

Dodaj do mojej listy

I-See HD 22 to wysokiej klasy powiększalnik stacjonarny. Urządzenie to charakteryzuje się nowoczesnością oraz funkcjonalnością. Powiększalniki stacjonarne są bardzo często wykorzystywane w placówkach badawczych, na uczelniach wyższych, podczas wykonywania codziennej pracy biurowej, w bibliotekach i innych instytucjach, zajmujących się działalnością naukowo-dydaktyczną, ale również pomocne są w pracy lub w nauce dla osób, borykających się z problemami prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. I-See HD 22 to urządzenie, które zostało wykonane z materiałów i surowców najwyższej jakości, co gwarantuje jego niezawodność i bezawaryjne użytkowanie, przez długi okres czasu. To produkt oparty na najnowszej technologii, ale niezwykle prosty w obsłudze. Duży wyświetlacz LCD sprawia, że nawet najdrobniejszy tekst staje się czytelny. Sprzęt ten został objęty przez producenta 24 - miesięczną gwarancją.

Wybierz powiększalnik stacjonarny i-See HD 22 z naszej oferty i ciesz się najwyższą jakością powiększenia!

I-See HD 22- profesjonalny sprzęt w przystępnej cenie

Powiększalnik stacjonarny I-See HD 22 to urządzenie, które zostało wyposażone w wyświetlacz LCD o przekątnej 22”, z możliwością regulacji jego wysokości oraz kąta pochylenia. Wbudowana kamera HD jest gwarancją doskonałego obrazu. Dodatkowo sprzęt ten posiada funkcjonalny ruchomy pulpit, który w razie potrzeby można łatwo zablokować. W celu zapewnienia wygody użytkowania został on dodatkowo oświetlony. I-See HD 22 posiada także panel kontrolny z wieloma funkcjami, który jest przyjazny w obsłudze i w codziennym użytkowaniu. Ten powiększalnik stacjonarny wyróżnia się również eleganckim i oryginalnym designem. I-See HD 22 pozwala na otrzymanie powiększenia od 2,5 x do 75 x. Istnieje możliwość podłączenia tego urządzenia do innego monitora za pomocą wejścia HDMI.

Powiększalnik stacjonarny I-SeeHD-22 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników!

Specyfikacja techniczna urządzenia I-See HD 22:

 • wyposażony w kamerę HD (720p)
 • możliwość kontroli jasności
 • dostępne poziome podkreślenie
 • wymiary pulpitu to: 42,5 cm x 38 cm
 • posiada zaślepki pionowe i poziome
 • wyposażony w 10 trybów wysokokontrastowych: czarno/biały –biało/czarny – czarno/zielony – zielono/czarny –czarno/żółty – żółto/czarny - niebiesko/żółty – żółto/niebieski - czarno/czerwony - czerwono/czarny
 • waga to 15,8 kg
 • wysokość to: 66 cm (ekran maksymalnie wysunięty)
 • szerokość to: 43 cm
 • głębokość to: 55 cm

Powiększalnik stacjonarny I-See HD 20 to profesjonalny sprzęt, który zapewnia najlepsze parametry powiększanego obrazu, z zachowaniem odpowiedniej ostrości. Dzięki wbudowanej funkcji przełączania obrazu może być także używany, jako monitor do komputera. To doskonałe wsparcie dla osób niedowidzących oraz dla tych, których codzienne zajęcia wymagają tego rodzaju urządzeń.

Wybierz I-See HD 22 z naszej oferty i odkryj wszystkie jego możliwości już dziś!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej