HARMONIJNY ROZWÓJ - pakiet + bezpłatny transport kurierem

 • Producent: EISYSTEM
 • Kod producenta: 9788365418432
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 3 390,00 zł

  2 775,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 615,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 775,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 775,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

 

Harmonijny rozwój przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-7 lat.  Jest pakietem pomocy dydaktycznych, pozwalającym nauczycielowi wprowadzić dzieci w multimedialny świat zabawy i nauki. Dzięki atrakcyjnym ćwiczeniom dzieci przygotowują się do nauki i oswajają z pracą zespołową.

 

Harmonijny rozwój - pigułka informacyjna

 

 

Co zawiera pakiet Harmonijny Rozwój?

 • 8 różnorodnych programów
 • pendrive z 24 interaktywnymi grami
 • 8 gier wykonanych z kartonów o dużym formacie
 • 96 karty pracy do kopiowania
 • poradnik metodyczny

 

Dlaczego warto?

 • Wspiera rozwój dzieci w wieku 5-7 lat
 • Zawiera interaktywne gry przystosowane do zespołowej pracy na tablicy multimedialnej
 • Współpracuje z tablicami interaktywnymi. Można używać programów podczas zajęć z grupą dzieci. Wspiera funkcje wielodotyku, dzięki czemu z tablicy może korzystać kilkoro dzieci jednocześnie
 • Rozwija umiejętności liczenia, porównywania, językowe w zakresie słownictwa i zdolności abstrahowania
 • Dzieci ćwiczą m.in. percepcję, koordynację i grafomotorykę
 • Łączy tradycyjne pomoce z multimedialnymi, więc dziecko może pracować zarówno przy komputerze jak i np. przy stole
 • Może stanowić uzupełnienie programu nauczania w przedszkolu oraz w klasie 1 i 2 szkoły podstawowej
 • Możliwość wydruku kart pracy
 • Poradniki metodyczne

Harmonijny Rozwój - pakiet

 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji? Szczegółowy opis

Harmonijny Rozwój jest zbiorem gier i zabaw, które dzieci mogą wykonywać indywidualnie lub w grupach. Sprawdzi się doskonale w przygotowaniu do nauczania wczesnoszkolnego. Zawiera wiele ćwiczeń, które stanowią uzupełnienie programu nauczania.

Dostępne w zestawie ćwiczenia można wykonywać zarówno na komputerach jak i tablicy interaktywnej. W przypadku tablicy niewątpliwa zaletą jest technologia wielodotyku, dzięki której dzieci mogą wspólnie pracować nad zadaniami. Praca zespołowa jest szczególnie ważna, ponieważ uczy dzieci współpracy, myślenia przyczynowo-skutkowego oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Harmonijny Rozwój - pakiet

Harmonijny Rozwój pomaga nauczycielom w realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Może zostać wykorzystany również jako uzupełnienie wybranego programu nauczania, dzięki czemu nauczyciel urozmaica zajęcia z dziećmi.

Programy (moduły) wchodzące w skład zestawu (można nabyć je również oddzielnie):

 

Cechy poszczególnych programów:

Twórczość i konstrukcje

Zawiera materiał wspierający rozwój dzieci pod kątem grafomotoryki, percepcji wzrokowej, poczucia rytmu, koordynacji wzrokowo-ruchowej i wzrokowo-słuchowo-ruchowej.

Nauczyciel może wykorzystać podczas ćwiczeń karty pracy, gry interaktywne (rysujmy razem, dopasuj do obrazka, Muzykanci) oraz grę wielkoformatową (Budujemy miasto).

W grach dzieci rozwijają zdolności konstrukcyjne, orientację przestrzenną, ale przede wszystkim uczą się współpracy z rówieśnikami. Z kolei dzięki kartom pracy dzieci mogą wykonywać ćwiczenia indywidualnie.

Zmysły i ruch

Gry i karty pracy dostępne w programie pomogą dzieciom w rozwijaniu percepcji wzrokowej, koncentracji, koordynacji wzrokowo-ruchowej i dźwiękowo-wzrokowo-ruchowej oraz współpracy w grupie.

Wśród gier interaktywnych dziecko ma do dyspozycji grę Budowniczowie, Łap i unikaj oraz Piraci. Ciekawym rozwiązaniem podczas ćwiczeń może być gra wielkoformatowa „Kolory i kierunki”, dzięki której dzieci mogą rozwijać swoje zdolności z dala od komputera jednocześnie współpracując ze sobą.

Harmonijny Rozwój - pakiet

Poznawanie i rozumienie

Zawiera 3 gry interaktywne, jedną wielkoformatową oraz karty pracy pomocne podczas ćwiczeń. Dostępne gry pomagają dzieciom głównie w nabywaniu umiejętności związanych z klasyfikowaniem, wnioskowaniem, relacjami przyczynowo-skutkowymi. Dzieci mogą nauczyć się klasyfikowania produktów takich jak nabiał, owoce, warzywa, pieczywo, mięso i wędliny.

Harmonijny Rozwój - pakiet

Liczenie i porównywanie

Dzięki 3 grom interaktywnym (Dopasuj równoliczne, Ułóż po kolei, Rachmistrze) i jednej wielkoformatowej (Zbiory i liczby), dzieci rozwiną umiejętności związane z liczeniem, porównywaniem. Dodatkowo rozwija percepcję wzrokową oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Nauczyciel dzięki kartom pracy może zlecać dzieciom indywidualne ćwiczenia dostosowane do możliwości i potrzeb każdego ucznia.

Słowa i znaki

Produkt pomaga w rozwijaniu u dzieci słownictwa, umiejętności językowych i płynności mowy. Rozwój poszczególnych funkcji odbywa się poprzez gry interaktywne (Dopasuj przeciwne, Ułóż zdania, Poeci), grę wielkoformatową Słowa, litery, znaki oraz karty pracy. Nauczyciel ma do dyspozycji również przewodnik metodyczny, dzięki któremu może sprawniej prowadzić zajęcia.

Harmonijny Rozwój - pakiet

Przyroda i czas

Rozwija u dzieci umiejętności związane z przyrodą. Poznają wiele gatunków zwierząt, zjawiska związane z porami roku oraz różnorodne środowiska i zagrożenia w nich występujące. Uczniowie mogą zagrać w 3 gry interaktywne: Pory roku, środowiska oraz Kontynenty i oceany. Ponad to z dala od komputera mogą wykonywać ćwiczenia na kartach pracy lub grać np. na dywanie, w grę wielkoformatową Pory roku, która będzie pomocna m.in. w nauce kalendarza.

Ekologia i środowisko

Porusza bardzo ważne aspekty związane ze świadomością ekologiczną. Dzięki aplikacji dzieci nauczą się segregowania odpadów, wypracują nawyki związane z oszczędzaniem wody i ciepła oraz poznają złożoność ekosystemów. Dzieci uczą się poprzez zabawę dzięki trzem grom interaktywnym (Segregacja śmieci, Ekosystem, Ekoskrzaty) oraz grze wielkoformatowej Segregacja śmieci. Ułatwieniem pracy nauczyciela z pewnością będzie przewodnik metodyczny oraz karty pracy, które może wydrukować i wykorzystywać podczas zajęć.

Harmonijny Rozwój - pakiet

Święta i zwyczaje

jest pakietem zawierającym gry multimedialne, karty pracy oraz grę kartonową wielkoformatową. Dzięki dostępnym materiałom dzieci poznają miesiące, dni tygodnia oraz wybrane święta obchodzone w Polsce. Z pewnością dzieci zainteresują się legendami w formie historyjek obrazkowych. Z kolei nauczyciele docenią karty pracy, które można wykorzystywać podczas zajęć z dziećmi.

 

Produkty często wybierane z Harmonijnym Rozwojem

 

Informacja techniczna

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: nieograniczona dla szkoły (licencja otwarta dla placówki)
 • Typ licencji: edukacyjna
 • Ważność licencji: wieczysta

Wymagania sprzętowe Harmonijny Rozwój

 • System operacyjny: Windows 7/8.x/10 (32bit i 64 bit)
 • Pamięć RAM: minimum 2 GB
 • Dysk twardy: minimum 400 MB wolnej przestrzeni
 • Karta graficzna pracująca z rozdzielczością minimum 1024x768
 • Port USB 2.0/3.0
 • Karta dźwiękowa

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej