Gryzak Różdżka księżniczki - Miękki

 • 55,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  65,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 70,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  65,90 zł Paczkomat InPost (+10,90 zł)
  67,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  75,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  80,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: ark_gryz_roz_ks_m
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Jest to urządzenie wykorzystywane do ćwiczeń zdolności wypowiadania się oraz ćwiczeń logopedycznych. Dla osób z problemami gryzienia zabawek, ubrań, części ciała, z osłabionym napięciem mięśniowym twarzy, oraz dla logopedów  Produkt przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Nowy kształt różdżki przypomina zabawkę i zachęci każde dziecko – produkt ten w szczególności nada się dla dzieci, które gryzą zabawki, nie tylko wyglądem ją przypomina ale i na pewno podkusi każde dziecko, może być wykorzystane jako dyskretny sposób na żucie.

 • Stanowią narzędzie wykorzystywane w trakcie rehabilitacji szczęki, ćwiczeń logopedycznych. Poprawia zdolności mówienia – regularne praktyki przynoszą znaczące efekty, które przekładają się na zdrowie i umiejętności dziecka

 • Bezpieczna wielkość, odpowiednie rozmiary a, 3 różne twardości – gryzak jest odpowiednio duży aby nie stwarzał ryzyka zadławienia, oraz odpowiednio długi by dotrzeć do tylnych zębów trzonowych. Trzy twardości pozwalają na dostosowanie do potrzeb użytkownika. Miękki ( niebieski)– zalecany osobom, które zaczęły już „przygodę” z gryzieniem. Jest nieco twardszy przez co stawia większy opór ale wciąż ma odpowiednią sprężystość.

 • Pomaga w uspokojeniu oraz samokontroli – dzięki temu dziecko z łatwością może się skupić i wykonać dane mu zadania

 • Nietoksyczne, zgodne z FDA, nie zawierają lateksu, ołowiu, PVC i ftalanów. Wykonany z materiałów medycznych – produkt został wykonany w USA i uznany został jako gryzak medyczny. Nie ma żadnych szkodliwych substancji więc spokojnie twoja pociecha może go używać.

 

Główne informacje

Wymiary:

- szerokość w największej części wynosi 5 cm

-długość wynosi 15 cm

-grubość wynosi 1,3 cm

 

Gryzak ARK’a można zakupić w różnych kolorach odpowiadających poziomowi twardości:

 • Bardzo miękki (różowy) - ma doskonała sprężystość i miękkość, stawia lekki opór. Dedykowany osobom początkującym głównie z osłabionym napięciem mięśniowym twarzy.

 • Twardy (fioletowy) – charakteryzuję się dużo większym oporem oraz wytrzymałością, dla osób, które zaczęły „przygodę” z gryzieniem, a niebieski gryzak nie stanowi dla nich oporu.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej