Gryzak Różdżka księżniczki - Bardzo Miękki

 • 64,90 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 80,80 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  80,80 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Jest to gryzak terapeutyczny wykorzystywany do ćwiczeń zdolności mówienia oraz ćwiczeń logopedycznych. Dla osób z problemami gryzienia zabawek, ubrań, części ciała, z osłabionym napięciem mięśniowym twarzy oraz dla logopedów  Produkt przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Nowy kształt różdżki przypomina zabawkę i zachęci każde dziecko – produkt ten w szczególności nada się dla dzieci, które gryzą zabawki, nie tylko wyglądem ją przypomina ale i na pewno podkusi każde dziecko, może być wykorzystane jako dyskretny sposób na żucie.

 • Stanowią narzędzie wykorzystywane w trakcie rehabilitacji szczęki, ćwiczeń logopedycznych. Poprawia zdolności mówienia – regularne praktyki przynoszą znaczące efekty, które przekładają się na zdrowie i umiejętności dziecka

 • Bezpieczna wielkość, odpowiednie rozmiary a, 3 różne twardości – gryzak jest odpowiednio duży aby nie stwarzał ryzyka zadławienia, oraz odpowiednio długi by dotrzeć do tylnych zębów trzonowych. Trzy twardości pozwalają na dostosowanie do potrzeb użytkownika. Bardzo miękki ( różowy)– rekomendowany początkującym jako ich pierwsze gryzaki. Jest odpowiednio miękki i sprężysty. Nada się również dla osób, których poziom gryzienia jest na tyle niski, że nie niszczy on gryzionych przedmiotów.

 • Pomaga w uspokojeniu oraz samokontroli – dzięki temu dziecko z łatwością może się skupić i wykonać dane mu zadania.

 • Nietoksyczne, zgodne z FDA, nie zawierają lateksu, ołowiu, PVC i ftalanów. Wykonany z materiałów medycznych – produkt został wykonany w USA i uznany został jako gryzak medyczny. Nie ma żadnych szkodliwych substancji więc Twoja pociecha może go używać bez obaw.

Ark Gryzak Różdżka Księżniczki - Bardzo Miękki

Co zawiera?

Wymiary:

- szerokość w największej części wynosi 5 cm

-długość wynosi 15 cm

-grubość wynosi 1,3 cm

 

Gryzak ARK’a można zakupić w innych kolorach odpowiadających poziomowi twardości:

 • Miękki (niebieski) – stawia większy opór niż różowy gryzak jednak wciąż posiada odpowiednia sprężystość.
 • Twardy (fioletowy) – charakteryzuję się dużo większym oporem oraz wytrzymałością, dla osób, które zaczęły „przygodę” z gryzieniem, a niebieski gryzak nie stanowi dla nich oporu.

 

Jaki gryzak wybrać?

jak wybrać gryzak logopedyczny

Sprawdź inne pomoce logopedyczne i pomoce terapeutyczne.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej