Gryzak naszyjnik - Robot - Miękki XT

 • 69,90 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 81,80 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  81,80 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zawieszka na szyję w kształcie robota to świetna opcja dla osób, które odczuwają potrzebę żucia. Jest alternatywą dla obgryzanych ołówków, kołnierzyków czy palców. Gryzak Robot został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na gryzienie i bezpieczny nawet dla dzieci czy osób niepełnosprawnych.

Uniwersalny design pozwala na potraktowanie gumowego robota jako subtelnej ozdoby oraz noszenie go na co dzień.

Ze względu na wielkość i kształt Robochew przeznaczony jest dla tych, którzy wolą żuć zębami przedtrzonowymi lub przednimi. Dzięki wypustkom ma właściwości sensoryczne i stymuluje jamę ustną.

Wybierz twardość dostosowaną do swoich potrzeb, by móc się uspokoić, skupić lub odzyskać wewnętrzną równowagę.

Gryzak wykorzystasz jako narzędzie terapeutyczne dla osób mających problem z koncentracją, nadpobudliwością lub samoregulacją. Polecany dla dzieci w wieku od 5 lat.

Kolor: zielony

Dlaczego warto?

 • Ma właściwości relaksujące i uspokajające

Naszyjnik z gryzakiem jest naturalnym sposobem na uspokojenie i samoregulację w przypadku lęku, autyzmu czy silnego napięcia nerwowego oraz stresu.

Niektóre osoby silnie odczuwają konieczność żucia. RoboChew działa wspierająco i pozwala zaspokoić tę potrzebę. Dzięki temu pomaga się odstresować, regulować emocje i łagodzić lęk.

Delikatny design ułatwia noszenie gryzaka w miejscach publicznych. Poprzez to możesz założyć go dziecku do szkoły czy wziąć do pracy.

Wykorzystaj gryzak jako narzędzie wspierające relaks dla osób z silnym napięciem nerwowym, autyzmem czy niepełnosprawnością.

 

 

Gryzak w kształcie robota to skuteczna pomoc w uzyskaniu równowagi emocjonalnej oraz skupieniu się. Dziecko, które nie może się skoncentrować, potrzebuje dodatkowej stymulacji w celu rozładowania napięcia i samoregulacji. Żucie pomaga w odzyskaniu czujności, dzięki czemu RoboChew to przydatne narzędzie dla dzieci czy młodzieży w wieku szkolnym, osób nadpobudliwych czy mających zaburzenia koncentracji uwagi.

Potraktuj naszyjnik z gumowym robotem jako pomoc dla osób szybko rozpraszających się. Dzięki możliwości rozładowania napięcia łatwiej odzyskają czujność a ich skupienie będzie dłuższe i efektywniejsze.

Możesz wyposażyć dziecko w Gryzak RoboChew do szkoły lub zachęcić do korzystania z niego w trakcie nauki w domu. Naszyjnik ułatwi przygotowanie się do sprawdzianów czy u osób dorosłych - do publicznych wystąpień. Żucie go wspomaga pamięciową naukę, gdyż pozwala na dłuższe utrzymanie stanu skupienia.

 

 • Odpowiedni dla dzieci i dorosłych

RoboChew to dyskretna i stylowa alternatywa dla osób o silnych potrzebach żucia. Jego uniwersalny design pozwala na używanie go w miejscach publicznych przez osoby dorosłe oraz dzieci.

Gumowy robot posiada 3 stopnie twardości:

 • Czerwony (Red): bardzo miękki - ma doskonałą sprężystość i stawia lekki opór. Przeznaczony dla osób z osłabionym napięciem mięśniowym twarzy.

 • Zielony (Lime Green): miękki - stawia większy opór niż gryzak bardzo miękki, ale wciąż zapewnia sprężystość.

 • Niebieski (Royal Blue): twardy - charakteryzuję się dużo większym oporem oraz wytrzymałością, dla osób, które zaczęły „przygodę” z gryzieniem.

Dzięki temu może być używany przez osoby o różnym natężeniu żucia.

 

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 1 robota i sznurek

 

 

Główne informacje

 • Kolor: zielony

 • Wiek: 5 lat+

 • Materiał wykonania: tworzywo medyczne

 • Wymiary: 6,5x4x1,5 cm

 • Klasa medyczna zgodna z FDA, bez ołowiu, ftalanów, PVC, BPA lub lateksu

 • Wyprodukowane w USA

 • Uwaga: Robochew nie jest zabawką. Zapięcie i sznurek nie są przeznaczone do żucia. Gryzak zawiera małe części, które mogą stwarzać ryzyko udławienia – wymagany bezpośredni nadzór osoby dorosłej. Należy regularnie sprawdzać stan gryzaka i wymieniać przy pierwszych oznakach zużycia. 

 

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej