Gryzak naszyjnik - Pętla Loop - Twardy XXT

 • 59,90 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 71,80 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  71,80 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zawieszka na szyję w kształcie pętli to świetna opcja dla osób, które odczuwają potrzebę żucia. Jest alternatywą dla obgryzanych ołówków, kołnierzyków czy palców. Gryzak Loop został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na gryzienie i bezpieczny nawet dla dzieci czy osób niepełnosprawnych.

Uniwersalny design pozwala na potraktowanie naszyjnika jako subtelnej ozdoby oraz noszenie go na co dzień.

Ze względu na wielkość i kształt gryzaka Loop przeznaczony jest dla tych, którzy wolą żuć zębami przedtrzonowymi lub przednimi. 

Wybierz twardość dostosowaną do swoich potrzeb, by móc się uspokoić, skupić lub odzyskać wewnętrzną równowagę.

Gryzak wykorzystasz jako narzędzie terapeutyczne dla osób mających problem z koncentracją, nadpobudliwością lub samoregulacją. Polecany dla dzieci w wieku od 5 lat.

Kolor: ciemnoszary

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Ma właściwości relaksujące i uspokajające

Naszyjnik z gryzakiem jest naturalnym sposobem na uspokojenie i samoregulację w przypadku lęku, autyzmu czy silnego napięcia nerwowego oraz stresu.

Niektóre osoby silnie odczuwają konieczność żucia. Gryzak pętla działa wspierająco i pozwala zaspokoić tę potrzebę. Dzięki temu pomaga się odstresować, regulować emocje i łagodzić lęk.

Delikatny design ułatwia noszenie gryzaka w miejscach publicznych. Poprzez to możesz założyć go dziecku do szkoły czy wziąć do pracy.

Wykorzystaj gryzak jako narzędzie wspierające relaks dla osób z silnym napięciem nerwowym, autyzmem czy niepełnosprawnością.

 

 

Gryzak w kształcie pętli to skuteczna pomoc w uzyskaniu równowagi emocjonalnej oraz skupieniu się. Dziecko, które nie może się skoncentrować, potrzebuje dodatkowej stymulacji w celu rozładowania napięcia i samoregulacji. Żucie pomaga w odzyskaniu czujności, dzięki czemu Gryzak Loop to przydatne narzędzie dla dzieci czy młodzieży w wieku szkolnym, osób nadpobudliwych czy mających zaburzenia koncentracji uwagi.

Potraktuj naszyjnik jako pomoc dla osób szybko rozpraszających się. Dzięki możliwości rozładowania napięcia łatwiej odzyskają czujność a ich skupienie będzie dłuższe i efektywniejsze.

Możesz wyposażyć dziecko w gryzak do szkoły lub zachęcić do korzystania z niego w trakcie nauki w domu. Naszyjnik ułatwi przygotowanie się do sprawdzianów czy u osób dorosłych - do publicznych wystąpień. Żucie go wspomaga pamięciową naukę, gdyż pozwala na dłuższe utrzymanie stanu skupienia.

 

 • Odpowiedni dla dzieci i dorosłych

Gryzak Loop to dyskretna i stylowa alternatywa dla osób o silnych potrzebach żucia. Jego uniwersalny design pozwala na używanie go w miejscach publicznych przez osoby dorosłe oraz dzieci.

Posiada 3 stopnie twardości:

 • Jasnoszary (Light Grey): bardzo miękki - ma doskonałą sprężystość i stawia lekki opór. Przeznaczony dla osób z osłabionym napięciem mięśniowym twarzy.

 • Czarny (Black): miękki - stawia większy opór niż gryzak bardzo miękki, ale wciąż zapewnia sprężystość.

 • Ciemnoszary (Dark Grey): twardy - charakteryzuję się dużo większym oporem oraz wytrzymałością, dla osób, które zaczęły „przygodę” z gryzieniem.

Dzięki temu może być używany przez osoby o różnym natężeniu żucia.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera gryzaka i sznurek

Główne informacje

 • Kolor: ciemnoszary

 • Wiek: 5 lat+

 • Materiał wykonania: tworzywo medyczne

 • Wymiary: 6,5x4x1,5 cm

 • Klasa medyczna zgodna z FDA, bez ołowiu, ftalanów, PVC, BPA lub lateksu

 • Wyprodukowane w USA

 • Uwaga: Gryzak nie jest zabawką. Zapięcie i sznurek nie są przeznaczone do żucia. Gryzak zawiera małe części, które mogą stwarzać ryzyko udławienia – wymagany bezpośredni nadzór osoby dorosłej. Należy regularnie sprawdzać stan gryzaka i wymieniać przy pierwszych oznakach zużycia. 

 

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej