Gryzak naszyjnik - Miś Gummy Bear - Twardy XXT

 • 69,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 84,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  84,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zawieszka na szyję w kształcie misia to świetna opcja dla osób, które odczuwają potrzebę żucia. Jest alternatywą dla obgryzanych ołówków, kołnierzyków czy palców. Gummy Bear Chew został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na gryzienie i bezpieczny nawet dla dzieci czy osób niepełnosprawnych.

Uniwersalny design pozwala na potraktowanie gumowego misia jako subtelnej ozdoby oraz noszenie go na co dzień.

Ze względu na wielkość i kształt Gummy Bear Chew przeznaczony jest dla tych, którzy wolą żuć zębami przedtrzonowymi lub przednimi. Dzięki wypustkom ma właściwości sensoryczne i stymuluje jamę ustną.

Wybierz twardość dostosowaną do swoich potrzeb, by móc się uspokoić, skupić lub odzyskać wewnętrzną równowagę.

Gummy Bear Chew wykorzystasz jako narzędzie terapeutyczne dla osób mających problem z koncentracją, nadpobudliwością lub samoregulacją. Polecany dla dzieci w wieku od 5 lat.

Kolor: niebieski

 

Dlaczego warto?

 • Ma właściwości relaksujące i uspokajające

Naszyjnik z gryzakiem jest naturalnym sposobem na uspokojenie i samoregulację w przypadku lęku, autyzmu czy silnego napięcia nerwowego oraz stresu.

Niektóre osoby silnie odczuwają konieczność żucia. Gummy Bear Chew działa wspierająco i pozwala zaspokoić tę potrzebę. Dzięki temu pomaga się odstresować, regulować emocje i łagodzić lęk.

Delikatny design ułatwia noszenie gryzaka w miejscach publicznych. Poprzez to możesz założyć go dziecku do szkoły czy wziąć do pracy.

Wykorzystaj Gummy Bear Chew jako narzędzie wspierające relaks dla osób z silnym napięciem nerwowym, autyzmem czy niepełnosprawnością.

 

 

Gummy Bear Chew to skuteczna pomoc w uzyskaniu równowagi emocjonalnej oraz skupieniu się. Dziecko, które nie może się skoncentrować, potrzebuje dodatkowej stymulacji w celu rozładowania napięcia i samoregulacji. Żucie pomaga w odzyskaniu czujności, dzięki czemu Gummy Bear Chew to przydatne narzędzie dla dzieci czy młodzieży w wieku szkolnym, osób nadpobudliwych czy mających zaburzenia koncentracji uwagi.

Potraktuj naszyjnik z gumowym misiem jako pomoc dla osób szybko rozpraszających się. Dzięki możliwości rozładowania napięcia łatwiej odzyskają czujność a ich skupienie będzie dłuższe i efektywniejsze.

Możesz wyposażyć dziecko w Gummy Bear Chew do szkoły lub zachęcić do korzystania z niego w trakcie nauki w domu. Naszyjnik ułatwi przygotowanie się do sprawdzianów czy u osób dorosłych - do publicznych wystąpień. Żucie Gummy Bear Chew wspomaga pamięciową naukę, gdyż pozwala na dłuższe utrzymanie stanu skupienia.

 

 • Odpowiedni dla dzieci i dorosłych

Gummy Bear Chew to dyskretna i stylowa alternatywa dla osób o silnych potrzebach żucia. Jego uniwersalny design pozwala na używanie go w miejscach publicznych przez osoby dorosłe oraz dzieci.

Gumowy miś posiada 3 stopnie twardości:

 

 • Czerwony (Red): bardzo miękki - ma doskonałą sprężystość i stawia lekki opór. Przeznaczony dla osób z osłabionym napięciem mięśniowym twarzy.

 • Zielony (Lime Green): miękki - stawia większy opór niż gryzak bardzo miękki, ale wciąż zapewnia sprężystość.

 • Niebieski (Royal Blue): twardy - charakteryzuję się dużo większym oporem oraz wytrzymałością, dla osób, które zaczęły „przygodę” z gryzieniem.

Dzięki temu może być używany przez osoby o różnym natężeniu żucia.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 1 misia i sznurek

 

 

Główne informacje

 • Kolor: niebieski

 • Wiek: 5 lat+

 • Materiał wykonania: tworzywo medyczne

 • Wymiary: 5,5x2,5x1,5 cm

 • Klasa medyczna zgodna z FDA, bez ołowiu, ftalanów, PVC, BPA lub lateksu

 • Wyprodukowane w USA

 • Uwaga: Gummy Bear Chew nie jest zabawką. Zapięcie i sznurek nie są przeznaczone do żucia. Gryzak zawiera małe części, które mogą stwarzać ryzyko udławienia – wymagany bezpośredni nadzór osoby dorosłej. Należy regularnie sprawdzać stan gryzaka i wymieniać przy pierwszych oznakach zużycia. 

 

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej
Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

08-11-2023
Platforma sensoryczna to prawdziwa petarda dla rozwoju Twojego dziecka, a zabawy z jej wykorzystaniem są jak podróże na latającym dywanie! Szeroki wachlarz ćwiczeń, które można wykonać z udziałem tego dwustronnego dzieła, to ogromne możliwości na ćwiczenia na zaburzenia integracji... Więcej
Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

10-10-2023
❓Czy wiesz na co zwrócić uwagę, wybierając nowe pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola?❓ Jaki sprzęt jest potrzebny, aby prowadzić efektywne i ciekawe zajęcia?❓ W jakie pomoce edukacyjne wyposażyć salę?❓ Które pomoce będą uniwersalne dla każdego ucznia, a przy tym... Więcej