Gryzak naszyjnik - Miś Gummy Bear - Miękki XT

 • 69,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 84,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  84,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Zawieszka na szyję w kształcie misia to świetna opcja dla osób, które odczuwają potrzebę żucia. Jest alternatywą dla obgryzanych ołówków, kołnierzyków czy palców. Gummy Bear Chew został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na gryzienie i bezpieczny nawet dla dzieci czy osób niepełnosprawnych.

Uniwersalny design pozwala na potraktowanie gumowego misia jako subtelnej ozdoby oraz noszenie go na co dzień.

Ze względu na wielkość i kształt Gummy Bear Chew przeznaczony jest dla tych, którzy wolą żuć zębami przedtrzonowymi lub przednimi. Dzięki wypustkom ma właściwości sensoryczne i stymuluje jamę ustną.

Wybierz twardość dostosowaną do swoich potrzeb, by móc się uspokoić, skupić lub odzyskać wewnętrzną równowagę.

Gummy Bear Chew wykorzystasz jako narzędzie terapeutyczne dla osób mających problem z koncentracją, nadpobudliwością lub samoregulacją. Polecany dla dzieci w wieku od 5 lat.

Kolor: zielony

 

Dlaczego warto?

 • Ma właściwości relaksujące i uspokajające

Naszyjnik z gryzakiem jest naturalnym sposobem na uspokojenie i samoregulację w przypadku lęku, autyzmu czy silnego napięcia nerwowego oraz stresu.

Niektóre osoby silnie odczuwają konieczność żucia. Gummy Bear Chew działa wspierająco i pozwala zaspokoić tę potrzebę. Dzięki temu pomaga się odstresować, regulować emocje i łagodzić lęk.

Delikatny design ułatwia noszenie gryzaka w miejscach publicznych. Poprzez to możesz założyć go dziecku do szkoły czy wziąć do pracy.

Wykorzystaj Gummy Bear Chew jako narzędzie wspierające relaks dla osób z silnym napięciem nerwowym, autyzmem czy niepełnosprawnością.

 

 

Gummy Bear Chew to skuteczna pomoc w uzyskaniu równowagi emocjonalnej oraz skupieniu się. Dziecko, które nie może się skoncentrować, potrzebuje dodatkowej stymulacji w celu rozładowania napięcia i samoregulacji. Żucie pomaga w odzyskaniu czujności, dzięki czemu Gummy Bear Chew to przydatne narzędzie dla dzieci czy młodzieży w wieku szkolnym, osób nadpobudliwych czy mających zaburzenia koncentracji uwagi.

Potraktuj naszyjnik z gumowym misiem jako pomoc dla osób szybko rozpraszających się. Dzięki możliwości rozładowania napięcia łatwiej odzyskają czujność a ich skupienie będzie dłuższe i efektywniejsze.

Możesz wyposażyć dziecko w Gummy Bear Chew do szkoły lub zachęcić do korzystania z niego w trakcie nauki w domu. Naszyjnik ułatwi przygotowanie się do sprawdzianów czy u osób dorosłych - do publicznych wystąpień. Żucie Gummy Bear Chew wspomaga pamięciową naukę, gdyż pozwala na dłuższe utrzymanie stanu skupienia.

 

 • Odpowiedni dla dzieci i dorosłych

Gummy Bear Chew to dyskretna i stylowa alternatywa dla osób o silnych potrzebach żucia. Jego uniwersalny design pozwala na używanie go w miejscach publicznych przez osoby dorosłe oraz dzieci.

Gumowy miś posiada 3 stopnie twardości:

 

 • Czerwony (Red): bardzo miękki - ma doskonałą sprężystość i stawia lekki opór. Przeznaczony dla osób z osłabionym napięciem mięśniowym twarzy.

 • Zielony (Lime Green): miękki - stawia większy opór niż gryzak bardzo miękki, ale wciąż zapewnia sprężystość.

 • Niebieski (Royal Blue): twardy - charakteryzuję się dużo większym oporem oraz wytrzymałością, dla osób, które zaczęły „przygodę” z gryzieniem.

Dzięki temu może być używany przez osoby o różnym natężeniu żucia.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 1 misia i sznurek

 

Główne informacje

 • Kolor: zielony

 • Wiek: 5 lat+

 • Materiał wykonania: tworzywo medyczne

 • Wymiary: 5,5x2,5x1,5 cm

 • Klasa medyczna zgodna z FDA, bez ołowiu, ftalanów, PVC, BPA lub lateksu

 • Wyprodukowane w USA

 • Uwaga: Gummy Bear Chew nie jest zabawką. Zapięcie i sznurek nie są przeznaczone do żucia. Gryzak zawiera małe części, które mogą stwarzać ryzyko udławienia – wymagany bezpośredni nadzór osoby dorosłej. Należy regularnie sprawdzać stan gryzaka i wymieniać przy pierwszych oznakach zużycia. 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej