Gryzak Grabber P Tube z wypustkami - Bardzo Miękki

 • 45,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 60,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  60,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Gryzak Grabber P Tube z wypustkami to pomoc logopedyczna, dedykowana logopedom oraz osobom, potrzebującym ćwiczeń gryzienia i żucia bez ryzyka zadławienia się.  Gryzak logopedyczny będzie doskonałą pomocą wspierającą budowanie siły i stabilności szczęki oraz mięśni jamy ustnej. Guzki i wypustki znajdujące się na powierzchni gryzaka zapewniają dodatkowe bodźce sensoryczne.

Gryzak Grabber P Tube to nowa odsłona tradycyjnego Gryzaka Grabber. Nowy produkt wyróżnia się wydrążoną rurką, która zapewnia mniejszy opór niż pełne gryzaki, jest to doskonałe narzędzie do gryzienia „na początek” dla osób o bardzo ograniczonej sile szczęk. Dodatkowo do wnętrza rurki można włożyć jedzenie, co jeszcze pozytywniej wpłynie na naukę gryzienia i żucia.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

  • Gryzak daje możliwość przeprowadzenia komfortowych i bezpiecznych ćwiczeń gryzienia i żucia. Pomaga poprawić siłę oraz sprawność aparatu gryząco-mówiącego, co w znaczący sposób wpływa pozytywnie na wypowiadanie się.

  • Wydrążona rurka, zapewnia mniejszy opór niż pełne gryzaki, powodując, że jest to idealny produkt na rozpoczęcie „przygód” z ćwiczeniami aparatu gryząco-mówiącego.

  • Guzki, wypustki i powierzchnia gładka – to trzy różne doznania sensoryczne stymulujące sensomotorykę dziecka. Wszelkie tego typu urozmaicenia mają korzystny wpływ na naukę i postępy.

  • Odpowiednia długość pozwala dotrzeć aż do zębów trzonowych a kształt gryzaka zapewni pewny chwyt oraz eliminuje ryzyko zadławienia się. Dodatkowo gryzak stanowi bezpieczną alternatywę dla ołówków, długopisów, bluzek itd.

  • Wykonano w USA z materiałów klasy medycznej zgodnych z FDA- możesz być pewny że produkt jest sprawdzony, przetestowany i bezpieczny.

  • Nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, lateksu oraz BPA- nie musisz bać się, że produkt stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego zdrowia.

Ark Gryzak Grabber P Tube z wypustkami - Bardzo Miękki

 

Główne informacje

Wymiary:

 • Długość: ok. 13 cm.
 • Grubość: ok. 1,2 cm
 • Średnica pętli w najdłuższym miejscu: ok. 5 cm.                                     

Gryzak Grabber P Tube z wypustkami występuje w 3 stopniach twardości:

 • Żółty- bardzo miękki rekomendowany dla osób, o osłabionej sile aparatu gryząco- mówiącego

 • Niebieski- miękki rekomendowany dla osób, które chcą usprawnić siłę mięśni twarzy, a czerwony- bardzo miękki gryzak jest dla nich za słaby

 • Pomarańczowy- twardy- zapewnia największy opór dla szczęki i charakteryzuje się najlepszą wytrzymałością

W naszym sklepie można również zakupić tego gryzaka w wersji bez wypustek.  

UWAGA: ponieważ gryzak jest pusty, jego zakończenie będzie bardziej miękkie niż inne gryzaki ARK o tym samym poziomie twardości

 

Sprawdź inne pomoce logopedyczne i pomoce terapeutyczne.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej