Gra z woreczkami z piaskiem Bean Bag - Joey Jump

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4713057203947

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 109,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 129,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 144,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  144,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zestaw Joey Jump Bean Bag Game – to pomoc terapeutyczna i zabawka sensoryczna, poprawiająca koordynację ruchową dzieci oraz ich motorykę. Doskonały sposób na poprawę refleksu oraz zintegrowanie zmysłów -  widzenia z dotykiem. Docelowo zabawkę można używać podczas rehabilitacji oraz terapii  Przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 lat. Idealnie się sprawdzi jako zabawa w domu, a także na zewnątrz.

Jedno z lepszych rozwiązań dla opiekunów i logopedów, aby zachęcić dziecko do ćwiczeń.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Poprawia jakość zmysłów – ćwiczenia wykonywane na tym urządzeniu polegają na wykorzystywaniu refleksu co w głównej mierze oddziałuje na koordynacje zmysłów widzenia z dotykiem.

 • Doskonała forma aktywności fizycznej indywidualnej oraz w grupie –ćwiczenia w grupie są dodatkowo doskonałą okazją do zawierania więzi społecznych.

 • Poprawia koordynację ruchową – zabawka służy nie tylko do podrzucenia i łapania woreczków, ale także można je wykorzystywać do innych ćwiczeń np. równowagi. To wszystko przekłada się na umiejętności i rozwój użytkownika.

 • Nadaje się do zabaw w domu jak i na świeżym powietrzu – zabawka zachęca do aktywności, w szczególności na zewnątrz. Większa ilość miejsca przekłada się więcej możliwości ruchowych co daje nam lepszą kondycję i zdrowie dziecka.

 • Wykonany z wysokiej jakości materiałów – deska jest wykonana z wysokiej jakości plastiku, a woreczki są porządnie zszyte więc co sprawia, że upadki przy rzucaniu czy podawaniu nie stanowią żadnego zagrożenia. 

 • Pomaga w powstawaniu nowych połączeń nerwowych – zostało udowodnione badaniami naukowymi, że połączenie ćwiczeń ruchowych ze zmysłami przyczynia się do rozwoju układu nerwowego co znacząco wpływa na uzyskane efekty podczas terapii oraz rehabilitacji

 

Co zawiera?

Deskę o długości 70cm oraz dwa woreczki z piaskiem do podrzucania.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej