Gra: Jajko na łyżce

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138825130
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 139,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 139,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  139,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Gra: jajko na łyżce to zabawka sensoryczna przeznaczona dla osób w każdym wieku. Rozwija koordynację ruchową i ćwiczy koncentracje. Świetnie sprawdza się jako gra zespołowa. Doskonale spisze się w szkołach podstawowych, przedszkolach oraz w gabinetach terapeutycznych.

Produkt może być też wykorzystywany jako pomoc terapeutyczna przez osoby w trakcie rehabilitacji oraz przez starsze osoby, które zwyczajnie chcą zadbać o swoją kondycje.

Do użytku od 3 roku życia.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Trenuje koordynacje ręka-oko, która jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności. U osób, które przejawiają zaburzenia tej cechy zauważa się słabą precyzję ruchów i trudności podczas wykonywania zadań takich jak np. ubieranie się, chwytanie i rzucanie, utrzymanie równowagi w staniu na jednej nodze. Ćwiczenia przy użyciu naszego sprzętu pomogą w zapobieganiu tego typu zaburzeniom.

 • Ćwiczy równowagę ciała – utrzymanie piłeczki na łyżce wymaga autokontroli użytkownika. Zachowanie równowagi pozytywnie wpływa na wzmocnienie kręgosłupa i mięśni szkieletu. Przystosowuje to najmłodszych do wykonywania coraz to trudniejszych ćwiczeń wysiłkowych. Takie korzyści możemy zauważyć również u starszych osób, które chcą zapobiegać np. problemom ze stawami i pragną utrzymać ciało w jak najlepszej kondycji.

 • Pomaga w zawieraniu więzi społecznych – to bardzo ważna cecha, którą warto kształtować już w wieku dziecięcym. W pudełku znajdziemy 6 zestawów do zabawy. Dzięki temu możemy zachęcać dzieci do gier zespołowych i uczyć je takich zasad jak: współżycie społeczne, zdrowa rywalizacji, integracja, empatii oraz współpraca w grupie.

 • Rozwój podczas zabaw – koncentracja – korzystanie z naszej gry wymaga opanowania i skupienia aby móc utrzymać równowagę. Należy przyjąć odpowiednią taktykę, by jak najdłużej utrzymać jajko na łyżce. Wspiera to logiczne myślenie i umiejętność koncentracji.

 • Pokaż dziecku alternatywę dla gry na telefon lub tablet. Gra: Jajko  na łyżce pozwoli odciągnąć się od ekranu, zapewni sporo frajdy, a także będzie zdrową aktywnością kształtującą wiele umiejętności.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 6 łyżek i 6 piłeczek w wymiarach:

-łyżka długość 33 cm

-piłeczka średnica 6 cm.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej