Gra: Jajko na łyżce

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138825130
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 129,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  139,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Gra: jajko na łyżce to zabawka sensoryczna przeznaczona dla osób w każdym wieku. Rozwija koordynację ruchową i ćwiczy koncentracje. Świetnie sprawdza się jako gra zespołowa. Doskonale spisze się w szkołach podstawowych, przedszkolach oraz w gabinetach terapeutycznych.

Produkt może być też wykorzystywany jako pomoc terapeutyczna przez osoby w trakcie rehabilitacji oraz przez starsze osoby, które zwyczajnie chcą zadbać o swoją kondycje.

Do użytku od 3 roku życia.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Trenuje koordynacje ręka-oko, która jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności. U osób, które przejawiają zaburzenia tej cechy zauważa się słabą precyzję ruchów i trudności podczas wykonywania zadań takich jak np. ubieranie się, chwytanie i rzucanie, utrzymanie równowagi w staniu na jednej nodze. Ćwiczenia przy użyciu naszego sprzętu pomogą w zapobieganiu tego typu zaburzeniom.

 • Ćwiczy równowagę ciała – utrzymanie piłeczki na łyżce wymaga autokontroli użytkownika. Zachowanie równowagi pozytywnie wpływa na wzmocnienie kręgosłupa i mięśni szkieletu. Przystosowuje to najmłodszych do wykonywania coraz to trudniejszych ćwiczeń wysiłkowych. Takie korzyści możemy zauważyć również u starszych osób, które chcą zapobiegać np. problemom ze stawami i pragną utrzymać ciało w jak najlepszej kondycji.

 • Pomaga w zawieraniu więzi społecznych – to bardzo ważna cecha, którą warto kształtować już w wieku dziecięcym. W pudełku znajdziemy 6 zestawów do zabawy. Dzięki temu możemy zachęcać dzieci do gier zespołowych i uczyć je takich zasad jak: współżycie społeczne, zdrowa rywalizacji, integracja, empatii oraz współpraca w grupie.

 • Rozwój podczas zabaw – koncentracja – korzystanie z naszej gry wymaga opanowania i skupienia aby móc utrzymać równowagę. Należy przyjąć odpowiednią taktykę, by jak najdłużej utrzymać jajko na łyżce. Wspiera to logiczne myślenie i umiejętność koncentracji.

 • Pokaż dziecku alternatywę dla gry na telefon lub tablet. Gra: Jajko  na łyżce pozwoli odciągnąć się od ekranu, zapewni sporo frajdy, a także będzie zdrową aktywnością kształtującą wiele umiejętności.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 6 łyżek i 6 piłeczek w wymiarach:

-łyżka długość 33 cm

-piłeczka średnica 6 cm.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej