Gra: Jajko na łyżce

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138825130
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Gra: jajko na łyżce to zabawka sensoryczna przeznaczona dla osób w każdym wieku. Rozwija koordynację ruchową i ćwiczy koncentracje. Świetnie sprawdza się jako gra zespołowa. Doskonale spisze się w szkołach podstawowych, przedszkolach oraz w gabinetach terapeutycznych.

Produkt może być też wykorzystywany jako pomoc terapeutyczna przez osoby w trakcie rehabilitacji oraz przez starsze osoby, które zwyczajnie chcą zadbać o swoją kondycje.

Do użytku od 3 roku życia.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Trenuje koordynacje ręka-oko, która jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności. U osób, które przejawiają zaburzenia tej cechy zauważa się słabą precyzję ruchów i trudności podczas wykonywania zadań takich jak np. ubieranie się, chwytanie i rzucanie, utrzymanie równowagi w staniu na jednej nodze. Ćwiczenia przy użyciu naszego sprzętu pomogą w zapobieganiu tego typu zaburzeniom.

 • Ćwiczy równowagę ciała – utrzymanie piłeczki na łyżce wymaga autokontroli użytkownika. Zachowanie równowagi pozytywnie wpływa na wzmocnienie kręgosłupa i mięśni szkieletu. Przystosowuje to najmłodszych do wykonywania coraz to trudniejszych ćwiczeń wysiłkowych. Takie korzyści możemy zauważyć również u starszych osób, które chcą zapobiegać np. problemom ze stawami i pragną utrzymać ciało w jak najlepszej kondycji.

 • Pomaga w zawieraniu więzi społecznych – to bardzo ważna cecha, którą warto kształtować już w wieku dziecięcym. W pudełku znajdziemy 6 zestawów do zabawy. Dzięki temu możemy zachęcać dzieci do gier zespołowych i uczyć je takich zasad jak: współżycie społeczne, zdrowa rywalizacji, integracja, empatii oraz współpraca w grupie.

 • Rozwój podczas zabaw – koncentracja – korzystanie z naszej gry wymaga opanowania i skupienia aby móc utrzymać równowagę. Należy przyjąć odpowiednią taktykę, by jak najdłużej utrzymać jajko na łyżce. Wspiera to logiczne myślenie i umiejętność koncentracji.

 • Pokaż dziecku alternatywę dla gry na telefon lub tablet. Gra: Jajko  na łyżce pozwoli odciągnąć się od ekranu, zapewni sporo frajdy, a także będzie zdrową aktywnością kształtującą wiele umiejętności.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 6 łyżek i 6 piłeczek w wymiarach:

-łyżka długość 33 cm

-piłeczka średnica 6 cm.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej