Gra: Jajko na łyżce

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4713057208157

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 139,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 149,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 164,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  164,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Gra: jajko na łyżce to zabawka sensoryczna przeznaczona dla osób w każdym wieku. Rozwija koordynację ruchową i ćwiczy koncentracje. Świetnie sprawdza się jako gra zespołowa. Doskonale spisze się w szkołach podstawowych, przedszkolach oraz w gabinetach terapeutycznych.

Produkt może być też wykorzystywany jako pomoc terapeutyczna przez osoby w trakcie rehabilitacji oraz przez starsze osoby, które zwyczajnie chcą zadbać o swoją kondycje.

Do użytku od 3 roku życia.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Trenuje koordynacje ręka-oko, która jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności. U osób, które przejawiają zaburzenia tej cechy zauważa się słabą precyzję ruchów i trudności podczas wykonywania zadań takich jak np. ubieranie się, chwytanie i rzucanie, utrzymanie równowagi w staniu na jednej nodze. Ćwiczenia przy użyciu naszego sprzętu pomogą w zapobieganiu tego typu zaburzeniom.

 • Ćwiczy równowagę ciała – utrzymanie piłeczki na łyżce wymaga autokontroli użytkownika. Zachowanie równowagi pozytywnie wpływa na wzmocnienie kręgosłupa i mięśni szkieletu. Przystosowuje to najmłodszych do wykonywania coraz to trudniejszych ćwiczeń wysiłkowych. Takie korzyści możemy zauważyć również u starszych osób, które chcą zapobiegać np. problemom ze stawami i pragną utrzymać ciało w jak najlepszej kondycji.

 • Pomaga w zawieraniu więzi społecznych – to bardzo ważna cecha, którą warto kształtować już w wieku dziecięcym. W pudełku znajdziemy 6 zestawów do zabawy. Dzięki temu możemy zachęcać dzieci do gier zespołowych i uczyć je takich zasad jak: współżycie społeczne, zdrowa rywalizacji, integracja, empatii oraz współpraca w grupie.

 • Rozwój podczas zabaw – koncentracja – korzystanie z naszej gry wymaga opanowania i skupienia aby móc utrzymać równowagę. Należy przyjąć odpowiednią taktykę, by jak najdłużej utrzymać jajko na łyżce. Wspiera to logiczne myślenie i umiejętność koncentracji.

 • Pokaż dziecku alternatywę dla gry na telefon lub tablet. Gra: Jajko  na łyżce pozwoli odciągnąć się od ekranu, zapewni sporo frajdy, a także będzie zdrową aktywnością kształtującą wiele umiejętności.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 6 łyżek i 6 piłeczek w wymiarach:

-łyżka długość 33 cm

-piłeczka średnica 6 cm.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej