Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook
Szanowni klienci, informujemy, że sklep internetowy działa w pełnym zakresie. Zamówienia realizowane są bez żadnych zmian.

GOSense Pełny zestaw + memory Nasze Emocje

 • Producent: HITOBITO
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 3 490,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  3 490,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  3 490,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  3 490,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  3 490,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  3 515,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

 

GoSense to nowa seria pomocy dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi (lub w klasach obejmujących takie dzieci) ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z szeroko rozumianej grupy ryzyka dysleksji rozwojowej obejmującej dysleksję (tu w wąskim znaczeniu), dysgrafię, dysortografię oraz dyskalkulię a także z dziećmi z ADHD. Seria jest również dostosowana do potrzeb dzieci ze spektrum autyzmu, jednak dostosowanie to nie polega na specjalnym doborze i przeznaczeniu ćwiczeń, a jedynie na ich ergonomii i metodyce, która nie stawia barier i włącza takie dzieci w proces edukacyjny oraz w funkcjonowanie grupy lub klasy.

Zestaw GoSense zawiera ćwiczenia interakcyjne, dostosowane do urządzeń dotykowych, w tym tablic multimedialnych. Ta nowoczesna pomoc dydaktyczno-terapeutyczna śmiało wychodzi poza relację dziecko-terapeuta lub dziecko-komputer.

Tego typu ćwiczenia z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez nauczycieli, logopedów, terapeutów pedagogicznych, pedagogów oraz rodziców.

Dzięki twórczemu wykorzystaniu technologii oraz dołączeniu małych i wielkowymiarowych pomocy, uczestnicy zajęć rozwijają w ciekawej dla zmysłów formie swoje mocne strony, kompensują deficyty i tam gdzie to możliwe korygują obszary problemowe. Zatem jest to świetne narzędzie, które sprawdzi się podczas zajęć korekcyjno- kompensacyjnych, dydaktyczno- wyrównawczych oraz rewalidacyjnych.

 

GOSense Zestaw Pigułka informacyjna

 

Co zawiera pakiet GOSense?

 

Zestaw zawiera pakiet 7 programów:

Każdy program zawiera:

 • instrukcję użytkowania A5 z numerem seryjnym i kartą rejestracyjną,
 • poradnik metodyczny,
 • karty pracy do wydruku,
 • dostęp do scenariuszy zajęć,
 • zestaw profesjonalnych pomocy

 

Dlaczego warto?

 • Zestaw programów „GoSense” pozwala dziecku popełniać błędy i ułatwiają samodzielne korygowanie ich! Dziecko nie boi się popełniać błędów, dzięki czemu chętniej podejmuje kolejne wyzwania i osiąga szybsze postępy!
 • Duże bogactwo pod względem struktury programów,jak i metodyki ułatwia prowadzącemu wdrożenie procesu fascynacji dziecka konkretną dziedziną zawartą w wybranym programie. Fascynacja  to ważny etap nabywania każdej nowej umiejętności!

GO Sense Funkcje wzrokowe screen 1

 • „GoSense” to seria odrębnych programów  stworzonych z myślą o uczniach posiadających m.in. ryzyko dysleksji czy zmagających się z dyskalkulią, dysortografią. Dzięki takiemu sprecyzowaniu każde specyficzne zaburzenie w nauce staje się procesem prowadzącym do osiągania poznawczych zmian adekwatnych do pożądanego poziomu. Skuteczność w działaniu to praca ukierunkowana na konkretny cel!
 • Wielką zaletę zestawu tych programów stanowi bezpieczeństwo. Całość materiału i ćwiczeń została stworzona po dogłębnych konsultacjach z ekspertami zajmującymi się praktycznie dziedzinami zawartymi w tych programach. Osoby będące czynnymi specjalistami terapii  pedagogicznej, logopedycznej zdecydowały się na pomoce zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami takiej pracy, jednocześnie idąc z duchem czasu zdecydowanie wyszli poza przyjęty schemat! Narzędzia zostały więc stworzone przez praktyków dla praktyków dzięki czemu dobrze wpisuje się w oczekiwania użytkownika.

GOSense Koncentracja i samokontrola screen

 • Karty pracy to stałe elementy teczki każdego terapeuty. Te zaproponowane wraz z programami  „GOSense” są ciekawe, a przede wszystkim rozwijające! Pomoce dostosowana do wieku i umiejętności dziecka przynoszą najszybsze efekty!
 • Seria programów „ GoSense” to przede wszystkim  ergonomiczna forma interakcyjnych multimediów oraz stołowych i podłogowych gier i zabaw. Dzięki temu praca z dziećmi wychodzi poza gabinetowy schemat dziecko-terapeuta i dziecko-komputer!

Przykładowe dodatkowe elementy

GOSense Myślenie Matematyczne Screen

 • Często własne preferencje lub miejsce pracy decydują o tym jaki charakter przyjmą zajęcia terapeutyczne. W szkole terapeuta musi dostosować swój styl pracy do większych grup i zaangażować  tak, by podopieczni naprawdę skupili uwagę na tym co istotne.  „GOSense” może być wykorzystywany na urządzeniach dotykowych oraz tablicach interaktywnych,a grupowe gry i gry planszowe to dokładnie to czego potrzebują współczesne dzieci, by szybciej nadrobić towarzyszące im deficyty! 
 • Pakiet jest przeznaczony do pracy z CAŁĄ klasą, większość produktów konkurencyjnych jest jednoosobowych lub w najlepszym wypadku kilkuosobowych.

GOSense Orientacja w przestrzeni screen

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kup dziś w Arante a otrzymasz gratis zabawkę edukacyjną Memory Nasze Emocje - otwórz w nowym oknie -przez zabawę najmłodsi spędzą czas kreatywnie i tym samym będą poznawać różne bodźce. Element współzawodnictwa nauczy dzieci zasad zdrowej rywalizacji, rozwiązywać sytuacje sporne czy obiektywnie oceniać innych.

Memory Nasze Emocje

U nas także transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Informacja dodatkowa

 • Do działania wymagane jest urządzenie z systemem operacyjnym Windows 7 lub nowszym, zaleca się stosowanie urządzeń z ekranem dotykowym.
 • Do korzystania z dodatkowych zasobów online wymagane jest połączenie z internetem oraz aktualna wersja przeglądarek Chrome, Firefox lub Edge.
 • Bezterminowa licencja dla placówki edukacyjnej umożliwia zainstalowanie oprogramowania na dowolnej liczbie komputerów należących do placówki.
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Komunikacja alternatywna: TIM vs. MÓWik - co wybrać?

Komunikacja alternatywna: TIM vs. MÓWik - co wybrać?

25-01-2021
Poszukujesz programu do komunikacji alternatywnej i nie wiesz co wybrać? Sprawdź nasze porównanie: TIM vs. MÓWik!

więcej

Tego jeszcze nie wiesz o dysgrafii...

Tego jeszcze nie wiesz o dysgrafii...

25-01-2021
Twoje dziecko lub uczeń ma problem z pisaniem, a jego pismo jest nieczytelne i nieestetyczne? Dysgrafia, prócz niekształtnego i mało czytelnego pisma, to także inne charakterystyczne nieprawidłowości. Podpowiadamy co to jest dysgrafia? Jak ją zdiagnozować? Jak pomóc dziecku z...

więcej

Jaki sprzęt dla osób niewidomych i słabowidzących wybrać?

Jaki sprzęt dla osób niewidomych i słabowidzących wybrać?

30-12-2020
Jesteś osobą słabowidzącą lub niewidomą? Jeden z członków Twojej rodziny cierpi na dysfunkcję wzroku? W tym artykule podpowiemy Ci jakie rozwiązania i sprzęt dla niewidomych oferuje obecny rynek technologii.

więcej

POLECAMY

Polecamy produkty: