GOSense Pełny zestaw (7 programów)

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: HITOBITO

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 445,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 4 490,00 zł

  3 445,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 4 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 1 045,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 3 445,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  3 445,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

GoSense to nowa seria pomocy dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi (lub w klasach obejmujących takie dzieci) ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z szeroko rozumianej grupy ryzyka dysleksji rozwojowej obejmującej dysleksję (tu w wąskim znaczeniu), dysgrafię, dysortografię oraz dyskalkulię a także z dziećmi z ADHD. Seria jest również dostosowana do potrzeb dzieci ze spektrum autyzmu, jednak dostosowanie to nie polega na specjalnym doborze i przeznaczeniu ćwiczeń, a jedynie na ich ergonomii i metodyce, która nie stawia barier i włącza takie dzieci w proces edukacyjny oraz w funkcjonowanie grupy lub klasy.

 

Zestaw GoSense zawiera ćwiczenia interakcyjne, dostosowane do urządzeń dotykowych, w tym tablic multimedialnych. Ta nowoczesna pomoc dydaktyczno-terapeutyczna śmiało wychodzi poza relację dziecko-terapeuta lub dziecko-komputer.

Tego typu ćwiczenia z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez nauczycieli, logopedów, terapeutów pedagogicznych, pedagogów oraz rodziców.

Dzięki twórczemu wykorzystaniu technologii oraz dołączeniu małych i wielkowymiarowych pomocy, uczestnicy zajęć rozwijają w ciekawej dla zmysłów formie swoje mocne strony, kompensują deficyty i tam gdzie to możliwe korygują obszary problemowe. Zatem jest to świetne narzędzie, które sprawdzi się podczas zajęć korekcyjno- kompensacyjnych, dydaktyczno- wyrównawczych oraz rewalidacyjnych.

 

GOSense Zestaw Pigułka informacyjna

 

 

Co zawiera pakiet GOSense?

Zestaw zawiera pakiet 7 programów:

Każdy program zawiera:

 • instrukcję użytkowania A5 z numerem seryjnym i kartą rejestracyjną,
 • poradnik metodyczny,
 • karty pracy do wydruku,
 • dostęp do scenariuszy zajęć,
 • zestaw profesjonalnych pomocy

 

Dlaczego warto?

 • Zestaw programów „GoSense” pozwala dziecku popełniać błędy i ułatwiają samodzielne korygowanie ich! Dziecko nie boi się popełniać błędów, dzięki czemu chętniej podejmuje kolejne wyzwania i osiąga szybsze postępy!
 • Duże bogactwo pod względem struktury programów,jak i metodyki ułatwia prowadzącemu wdrożenie procesu fascynacji dziecka konkretną dziedziną zawartą w wybranym programie. Fascynacja  to ważny etap nabywania każdej nowej umiejętności!

GO Sense Funkcje wzrokowe screen 1

 • „GoSense” to seria odrębnych programów  stworzonych z myślą o uczniach posiadających m.in. ryzyko dysleksji czy zmagających się z dyskalkulią, dysortografią. Dzięki takiemu sprecyzowaniu każde specyficzne zaburzenie w nauce staje się procesem prowadzącym do osiągania poznawczych zmian adekwatnych do pożądanego poziomu. Skuteczność w działaniu to praca ukierunkowana na konkretny cel!
 • Wielką zaletę zestawu tych programów stanowi bezpieczeństwo. Całość materiału i ćwiczeń została stworzona po dogłębnych konsultacjach z ekspertami zajmującymi się praktycznie dziedzinami zawartymi w tych programach. Osoby będące czynnymi specjalistami terapii  pedagogicznej, logopedycznej zdecydowały się na pomoce zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami takiej pracy, jednocześnie idąc z duchem czasu zdecydowanie wyszli poza przyjęty schemat! Narzędzia zostały więc stworzone przez praktyków dla praktyków dzięki czemu dobrze wpisuje się w oczekiwania użytkownika.

GOSense Koncentracja i samokontrola screen

 • Karty pracy to stałe elementy teczki każdego terapeuty. Te zaproponowane wraz z programami  „GOSense” są ciekawe, a przede wszystkim rozwijające! Pomoce dostosowana do wieku i umiejętności dziecka przynoszą najszybsze efekty!
 • Seria programów „ GoSense” to przede wszystkim  ergonomiczna forma interakcyjnych multimediów oraz stołowych i podłogowych gier i zabaw. Dzięki temu praca z dziećmi wychodzi poza gabinetowy schemat dziecko-terapeuta i dziecko-komputer!

Przykładowe dodatkowe elementy

GOSense Myślenie Matematyczne Screen

 • Często własne preferencje lub miejsce pracy decydują o tym jaki charakter przyjmą zajęcia terapeutyczne. W szkole terapeuta musi dostosować swój styl pracy do większych grup i zaangażować  tak, by podopieczni naprawdę skupili uwagę na tym co istotne.  „GOSense” może być wykorzystywany na urządzeniach dotykowych oraz tablicach interaktywnych,a grupowe gry i gry planszowe to dokładnie to czego potrzebują współczesne dzieci, by szybciej nadrobić towarzyszące im deficyty! 
 • Pakiet jest przeznaczony do pracy z CAŁĄ klasą, większość produktów konkurencyjnych jest jednoosobowych lub w najlepszym wypadku kilkuosobowych.

GOSense Orientacja w przestrzeni screen

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

U nas transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Informacja dodatkowa

 • Do działania wymagane jest urządzenie z systemem operacyjnym Windows 7 lub nowszym, zaleca się stosowanie urządzeń z ekranem dotykowym.
 • Do korzystania z dodatkowych zasobów online wymagane jest połączenie z internetem oraz aktualna wersja przeglądarek Chrome, Firefox lub Edge.
 • Bezterminowa licencja dla placówki edukacyjnej umożliwia zainstalowanie oprogramowania na dowolnej liczbie komputerów należących do placówki.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej