Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowościami!

GoPlay Gram i planuję

 • Producent: HITOBITO
 • Czas realizacji: 1-3 dni
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

GoPlay Gram i Planuję, to zestaw pomocy dydaktycznych i scenariuszy, które pomogą nauczycielowi, pedagogowi szkolnemu czy rodzicowi, wprowadzić przedszkolaka w fascynujący świat gier i informatyki. Z tym programem rozpoczniesz nauczanie od podstaw. W prostych grach i zabawach, najczęściej z wykorzystaniem ruchu samych dzieci, wprowadzisz je w tajemnice algorytmów i strategicznego myślenia.

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • GoPlay Gram i Planuję pomoże Ci rozwinąć myślenie strategiczne i algorytmiczne wśród przedszkolaków. Są to jedne z ważniejszych umiejętności we współczesnym świecie, więc jako nauczyciel, pedagog szkolny czy rodzic, musisz zadbać o przyswojenie tych umiejętności przez swoich podopiecznych.

 • Zaoszczędzisz mnóstwo swojego czasu na tworzenie ciekawych zajęć. Otrzymasz gotowy pakiet materiałów, z którymi przeprowadzisz dzieci przez fascynującą problematykę gier i informatyki.

 • Z uśmiechem na twarzy będziesz podziwiał postępy przedszkolaków i radość jaką daje im rozwój podstawowych umiejętności tworzenia algorytmów i sprawdzania czy wybrane przez nich strategie są skuteczne.

 • Otrzymasz do dyspozycji 100 ekranów multimedialnych ćwiczeń oraz 50 kart pracy. Jako osoba z bogatym doświadczeniem wiesz, że takie pomoce dydaktyczne przełożą się na satysfakcję z wykonywanej pracy i dobre wyniki Twoich przedszkolaków.

 • Twoje dzieci pokochają Cię za ciekawy i atrakcyjny sposób prowadzenia lekcji. Rozwiniesz umiejętności szkolne swoich uczniów, stosując naukę poprzez zabawę. A co najważniejsze, to Ty jesteś operatorem ćwiczenia i decydujesz co i kiedy jest wyświetlane, nie pozostawiasz dzieci samych z technologią.

 • Mimo, że otrzymujesz gotowe scenariusze, to masz miejsce na inwencję twórczą. Możesz realizować zarówno swoje pomysły, jak i dzieci. Da Ci to nieskończone możliwości tworzenia nowych zajęć. Mało tego, program będzie dalej rozwijany: multimedia, materiały do samodzielnego wydrukowania, poradniki i scenariusze będą uzupełniane i aktualizowane.

 • Otrzymujesz produkt z otwartą licencją dla całej placówki edukacyjnej i to bezterminowo. Co to dla Ciebie znaczy? Możesz zainstalować program na wszystkich komputerach w obrębie danej placówki, masz również możliwość drukowania i kopiowania materiałów zamieszczonych w programie na użytek tej placówki.

 

Co zawiera?

- 24 formatyki z grubego kartonu 22 x 22 cm z elementami gier i zabaw do wyciśnięcia,

- inne elementy gier: kości, kamienie itp.,

- plansze do gier,

- 100 ekranów ćwiczeń multimedialnych,

- 50 kart pracy do wydrukowania.

 

Wymagania sprzętowe

- komputer z systemem Windows 7/10,

- ekran z rozdzielczością nie mniejszą niż 1024 x 768 pikseli (zalecana rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli),

- źródło dźwięku.

Program jest przeznaczony przede wszystkim do pracy z ekranami dotykowymi i tablicami interaktywnymi.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kiedy zabrać dziecko do logopedy?

Kiedy zabrać dziecko do logopedy?

01-03-2021
Przedstawiamy kilka najczęstszych problemów i symptomów, które powinny wzbudzić niepokój rodzica czy opiekuna. Jeśli zaobserwujesz je u dziecka, to koniecznie skonsultuj problem z logopedą.

więcej

Pomoce edukacyjne – dlaczego Montessori?

Pomoce edukacyjne – dlaczego Montessori?

15-02-2021
Pomoce edukacyjne Montessori - nauczaj poprzez zabawę i obserwuj, jak dziecko samodzielnie się rozwija. Dlaczego Montessori?

więcej

Zegar mówiący AUROVOX – który wybrać? Porównanie

Zegar mówiący AUROVOX – który wybrać? Porównanie

10-02-2021
Często pytacie nas o pomoc w wyborze odpowiedniego zegara mówiącego. Dlatego postanowiliśmy przygotować krótkie porównanie dwóch urządzeń dostępnych w naszym sklepie. Są one prawie identyczne, ale jak już wiemy „prawie” robi sporą różnicę…

więcej