GoPlay Buduję i tworzę

 • Producent: HITOBITO
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 490,00 zł

  419,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 71,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  419,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  419,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  419,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  442,00 zł Firma kurierska (+23,00 zł)
 • Kod: hitobito_bud_tworz
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

GoPlay Buduję i Tworzę, to nowość w kategorii pomocy dydaktycznych i scenariuszy tworzonych z myślą o nauczaniu dzieci pięcio- i sześcioletnich. Program sprawnie łączy w sobie świat wirtualny (gry i ćwiczenia multimedialne) ze światem realnym (plansze do gier, formatki z elementami gier i zabaw, karty pracy). Wszystko to, aby już od najmłodszych lat kształtować podstawy umiejętności technicznych i inżynierskich. Nauczycielu, terapeuto pedagogiczny, rodzicu – z tym produktem nauczanie będzie przyjemnością zarówno dla Ciebie jak i dziecka.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • GoPlay Buduję i Tworzę pozwoli od najmłodszych lat kształtować umiejętności techniczne i inżynierskie przedszkolaków. Możesz, pomyśleć, że mówienie o takich umiejętnościach jest nieadekwatne do tego etapu rozwojowego, jednak to właśnie podstawy tych umiejętności kształtuje się w wieku przedszkolnym.

 • Zestaw ten  to sprzymierzeniec każdego nauczyciela, pedagoga szkolnego, terapeuty czy rodzica. W jednym produkcie otrzymujesz zbiór gotowych pomocy dydaktycznych i scenariuszy do nauki umiejętności budowania złożonych statycznych i dynamicznych układów.

 • Zbiór ćwiczeń pomoże obudzić w dziecku ciekawości budowania i eksperymentowania. Może na początku ćwiczenia będą kończyły się fiaskiem, jednak to właśnie zrozumienie własnych błędów jest najlepszą nauką.

 • Otrzymasz do dyspozycji 100 ćwiczeń multimedialnych, 50 kart pracy oraz 24 formatki z grubego kartonu z elementami gier i zabaw. Wszystkie te pomoce wpłyną na efektywną naukę każdego przedszkolaka.

 • W ciekawy i atrakcyjny sposób rozwijasz umiejętności szkolne swoich uczniów stosując naukę poprzez zabawę. A co najważniejsze, to Ty jesteś operatorem ćwiczenia i decydujesz co i kiedy jest wyświetlane, nie pozostawiasz dzieci samych z technologią.

 • Mimo, że otrzymujesz gotowe scenariusze, to masz miejsce na inwencję twórczą. Możesz także wziąć pod uwagę pomysły dzieci, co da Ci nieskończone możliwości tworzenia nowych zajęć. Mało tego, program będzie dalej rozwijany: multimedia, materiały do samodzielnego wydrukowania, poradniki i scenariusze będą uzupełniane i aktualizowane.

 • Otrzymujesz produkt z otwartą licencją dla całej placówki edukacyjnej i to bezterminowo. Co Ci to daje? Możesz zainstalować program na wszystkich komputerach w obrębie danej placówki, masz również możliwość drukowania i kopiowania materiałów zamieszczonych w programie na użytek placówki.

 

 

 

Co zawiera?

- 24 formatyki z grubego kartonu 22 x 22 cm z elementami gier i zabaw do wyciśnięcia,

- inne elementy gier: kości, kamienie itp.,

- plansze do gier,

- 100 ekranów ćwiczeń multimedialnych,

- 50 kart pracy do wydrukowania.

 

Wymagania sprzętowe

- komputer z systemem Windows 7/10,

- ekran z rozdzielczością nie mniejszą niż 1024 x 768 pikseli (zalecana rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli),

- źródło dźwięku.

Program jest przeznaczony przede wszystkim do pracy z ekranami dotykowymi i tablicami interaktywnymi.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej