Geodeska edukacyjna

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 5060138823884
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 65,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  76,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Szukasz zabawki edukacyjnej, która zachęci Twoje dziecko do odkrywania podstaw matematyki? Świetnie trafiłeś! Geodeska edukacyjna to produkt, który wprowadzi najmłodszych w geometryczny świat. Dzieci mają do dyspozycji, wiele tablic oraz  gumeczek, dzięki czemu mogą puścić wodzę fantazji i tworzyć przeróżne kształty. Podczas zabaw z maluchem, możesz nauczyć go figur geometrycznych, co wspiera poznawanie świata. Zajęcia polegające na nawlekaniu są doskonałym ćwiczeniem kształtującym motorykę małą oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Co z kolei przełoży się na następne umiejętności takie jak: rysowanie, ubieranie się czy podczas nauki pisania. Jest to wielofunkcyjny produkt, który nada się dla dzieci już od 3 roku życia. Sprawdzi się zarówno w gabinetach terapeutycznych, jak i w domowym zaciszu.

 

 

 

Dlaczego warto?

Motoryka mała to umiejętności związane z manipulacją rąk. Obejmuje wszystkie ruchy nadgarstkiem, palcami. Jest niezwykle istotna podczas rozwoju dziecka. Geodeska edukacyjna to zestaw 6 tablic na, które nawleka się sznurek, tworząc kształty. Wszelkiego rodzaju zajęcia związane z nawlekaniem czy przewlekaniem świetnie się sprawdzają podczas terapii ręki. Podczas takich czynności maluch ćwiczy sprawność paluszków, precyzję oraz koordynację. Tak zadbasz o odpowiednie przygotowanie dziecka do opanowania umiejętności zapinania guzików, sznurowania butów czy nauki pisania.

 

 • Zabawa edukacyjna doskonaląca koordynację wzrokowo-ruchową

Tablice do nawlekania są idealną metodą na trening koordynacji wzrokowo-ruchowej. Wbrew pozorom prosta zabawa jest genialnym ćwiczeniem podczas, którego mózg analizuje informacje z otoczenia, a na ich podstawie dziecko wykonuje odpowiednią czynność. Jest to umiejętność, którą wykorzystujemy na każdym kroku naszego życia,  na przykład: ubieranie się, posługiwanie się sztućcami oraz prawidłowe chwytanie.

 

 • Zabawka edukacyjna, która poznaje dziecko z pojęciami matematycznymi

Do 6 podkładek geometrycznych zostały dołączone aż 120 sztuk gumeczek. Dzięki temu dzieci mają nieograniczone pole do łączenia wypustek i tworzenia wielu kształtów. Niepozorną zabawę można przekształcić w zajęcia edukacyjne, które uczą najmłodszych kształtów. Matematyka jest dziedziną, która szczególnie kształtuje logiczne myślenie oraz koncentrację.

 

Główne informacje

Zestaw zawiera:

– 6 deseczek z wypustkami, każda w innym kolorze (wymiary: 15 x 15 cm)

– 120 gumeczek

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej