Fine Tip

Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Fine Tip to końcówka dedykowana do wibratora logopedycznego Z-Vibe oraz Z-Grabber. Idealnie znajduje swoje zastosowanie w ćwiczeniach, które wymagają dotarcia do trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie między zębami u dzieci ząbkujących lub w trakcie wypadania mleczaków. Fine Tip idealnie sprawdzi się podczas terapii mowy lub karmienia.

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

  • Cienka końcówka w kształcie wydłużonego stożka posiada długi i wąski czubek, który ułatwia dotarcie w trudno dostępne miejsca. Będzie zatem idealna podczas terapii mowy lub karmienia. Cienka końcówka pozwoli precyzyjnie określać miejsca w jamie ustnej, co ułatwi logopedzie wydawanie wskazówek i wskaże konkretne miejsca w jamie ustnej, co z kolei przyspieszy korektę błędów.

  • Wykonano w USA z materiałów klasy medycznej zgodnych z FDA- możesz być pewny, że produkt jest sprawdzony, przetestowany i bezpieczny.

  • Nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, lateksu oraz BPA- nie musisz bać się, że produkt stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego zdrowia.

 

Główne informacje

Długość: ok. 6 cm

Grubość: ok. 1 cm

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
  • Ponad 20 lat na rynku

  • tylko legalneoprogramowanie

  • szybkie dostawy

  • możliwość negocjacji cen

  • Bezpieczne zakupy

  • Profesjonalnedoradztwo

  • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej