Fine Tip

 • 19,90 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 31,80 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  31,80 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  31,80 zł Paczkomat InPost (+11,90 zł)
  39,90 zł Poczta Polska Kurier 48 (+20,00 zł)
  42,90 zł Firma kurierska (+23,00 zł)
 • Kod: ark_fine_tip
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Fine Tip to końcówka dedykowana do wibratora logopedycznego Z-Vibe oraz Z-Grabber. Idealnie znajduje swoje zastosowanie w ćwiczeniach, które wymagają dotarcia do trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie między zębami u dzieci ząbkujących lub w trakcie wypadania mleczaków. Fine Tip to pomoc logopedyczna, która sprawdzi się podczas terapii mowy lub karmienia.

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Cienka końcówka w kształcie wydłużonego stożka posiada długi i wąski czubek, który ułatwia dotarcie w trudno dostępne miejsca. Będzie zatem idealna podczas terapii mowy lub karmienia. Cienka końcówka pozwoli precyzyjnie określać miejsca w jamie ustnej, co ułatwi logopedzie wydawanie wskazówek i wskaże konkretne miejsca w jamie ustnej, co z kolei przyspieszy korektę błędów.

 • Wykonano w USA z materiałów klasy medycznej zgodnych z FDA- możesz być pewny, że produkt jest sprawdzony, przetestowany i bezpieczny.

 • Nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, lateksu oraz BPA- nie musisz bać się, że produkt stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego zdrowia.

 

Główne informacje

Długość: ok. 6 cm

Grubość: ok. 1 cm

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej