Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Figury z figur- układanki geometryczne

  • Producent: ARSON
  • Czas realizacji: 1-3 dni

Chcąc zapewnić swojemu dziecku lepszy start, sięgnij po szczególnie polecane przez nas Figury z figur- układanki geometryczne. Wybór zabawek dla dziecka nie powinien być jedynie dziełem przypadku. Przed dokonaniem zakupu warto przede wszystkim sprawdzić, nie tylko kategorię wiekową danego produktu, ale także materiał, z którego został on wykonany.

Figury z figur - układanki geometryczne, to idealna propozycja dla wszystkich przedszkolaków. Podczas wspólnej zabawy dziecko doskonali umiejętności, oparte na syntezie wzrokowej, manipulacji elementami oraz ćwiczy prawidłowe chwytanie elementów. Zestaw Figury z figur - układanki geometryczne zawiera kolorowe elementy, co sprzyja większej i dłuższej koncentracji uwagi. W grze, razem z dzieckiem, może grać rodzic, nauczyciel lub terapeuta, co oznacza, że zabawka ta może być wykorzystywana nie tylko w domu, ale także w przedszkolu lub szkole. Wszystkie elementy układanki wykonane są z wytrzymałych materiałów, co gwarantuje jej długą przydatność i użyteczność.

JAK GRAĆ W FIGURY Z FIGUR - UKŁADANKI GEOMETRYCZNE?

Gra została stworzona w ten sposób, aby ćwiczenia były podzielone ze względu na różny poziom trudności. Zanim dziecko zacznie samodzielnie układać figury, rodzic najpierw musi powyjmować elementy na oczach dziecka, a następnie pomóc mu je ułożyć. Na samym początku zabawy warto zaczynać od pojedynczych figur, żeby później rozkładać je wszystkie. Można także rozsypać wszystkie elementy na planszy, aby dziecko mogło je ułożyć samodzielnie lub z pomocą osoby dorosłej towarzyszącej podczas zabawy. Warto także, w obecności dziecka, nazywać wybrane figury geometryczne, co będzie sprzyjało zapamiętywaniu ich nazw i kształtów. W późniejszej fazie rozwoju dziecko może także, samodzielnie, układać załączone elementy na stole, bez użycia ramki. Podczas zabawy warto motywować dziecko do samodzielnego myślenia. Zestaw Figury z figur - układanki geometryczne składa się z żółtej ramki i czerwonych elementów. Wszystkie części gry zostały wykonane z PCV. To pomysł na doskonały prezent dla Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
  • Ponad 20 lat na rynku

  • tylko legalneoprogramowanie

  • szybkie dostawy

  • możliwość negocjacji cen

  • Bezpieczne zakupy

  • Profesjonalnedoradztwo

  • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Ciekawe prezenty na dzień dziecka

Ciekawe prezenty na dzień dziecka

14-05-2019
Zobacz propozycje ciekawych prezentów na dzień dziecka. Proponowane produkty rozwijają umiejętności i zapewnią zabawę na długi czas.

więcej