Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Farma - Drewniany Świat. Gra rozwijająca myślenie przestrzenne

 • Producent: LUNDI
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 255,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  255,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  255,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  267,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  275,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  280,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Farma - Drewniany Świat. Gra rozwijająca myślenie przestrzenne, to doskonała pomoc edukacyjna, który służy kształtowaniu zmysłu przestrzennego oraz umiejętności logicznego myślenia. Jest to gra skierowana do dzieci w wieku od lat 3. Może być także wykorzystywana w terapii osób z zaburzeniami neurologicznymi i zmianami w mózgu, wynikającymi z demencji starczej czy choroby Alzheimera.

FARMA - DREWNIANY ŚWIAT. GRA ROZWIJAJĄCA MYŚLENIE PRZESTRZENNE

Zabawa polega na zaplanowaniu rozmieszczenia poszczególnych elementów - postaci ludzkich, zwierząt hodowlanych, roślin, budynków - na specjalnie zaprojektowanej do tego celu planszy. Dziecko rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność, ponieważ samo decyduje o tym, gdzie umieści dany element. Ponadto, Twoja pociecha kształtuje zmysł wzroku, percepcję oraz koncentrację. Przymus wkładania poszczególnych części gry w specjalnie przygotowane rowki na planszy, to doskonały trening koncentracji, motywacji oraz motoryki małej.

Farma - Drewniany Świat. Gra rozwijająca myślenie przestrzenne Dziecko, w prosty sposób, ćwiczy odruch chwytny i rozwija swoje zdolności manualne. Gra kształtuje u małego człowieka zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnię przestrzenną. Dzięki temu, będzie potrafił w swoim przyszłym życiu narysować prostą konstrukcję, opisać figurę geometryczną czy właściwie ocenić odległości pomiędzy danymi przedmiotami. W czasie zabawy możesz również poszerzać u swojego dziecka zasób słownictwa, związany z przestrzenią. Twoja pociecha nauczy się prawidłowo rozumieć i używać takich przyimków, jak - w, z, za, do, nad, na, przy, przed, pod, przez, obok, między - oraz zaimków - jaki, czyj, który. Ponadto, w czasie zabawy Twoje dziecko pozna znaczenie słów: z tyłu, z przodu, z boku, w środku itp. Dzięki temu, będzie potrafiło szczegółowo opisać położenie wybranego elementu, względem innych przedmiotów.

FARMA - DREWNIANY ŚWIAT. GRA ROZWIJAJĄCA MYŚLENIE PRZESTRZENNE - DOSKONAŁY POMYSŁ NA KREATYWNE SPĘDZENIE WOLNEGO CZASU

Podczas gry, warto zachęcić swoje dziecko do tworzenia różnego rodzaju historyjek, związanych z poszczególnymi bohaterami. Twoja pociecha może również samodzielnie nadawać imiona poszczególnym postaciom ludzkim czy zwierzętom, obecnym na farmie.

Produkt posiada różne stopnie trudności, w zależności od wieku danego dziecka. Gra została opracowana przy udziale ekspertów z dziedziny psychologii dziecięcej i wychowawczej. Do kompletu dołączono obszerną instrukcję, z propozycjami różnych zabaw, które można wykorzystać w domowym zaciszu, jak i w podróży. Gra została wykonana ręcznie. Składa się z 12 figurek oraz planszy, stworzonych z drewna. Plansza posiada dodatkowo, odpowiednio wyprofilowane, rowki, do których Twoje dziecko może wkładać poszczególne postaci.
Farma - Drewniany Świat. Gra rozwijająca myślenie przestrzenne Każda figurka została dokładnie wycięta z drewna, oszlifowana oraz pomalowana, nietoksycznymi dla dziecka, farbami. Wszystkie elementy zostały zabezpieczone przed zmatowieniem oraz wyblaknięciem kolorów, poprzez zastosowanie lakieru nawierzchniowego, niezawierającego szkodliwych substancji.
Poszczególne elementy wykonano ze szczególną starannością. Plansza posiada wymiary 25 centymetrów x 20 centymetrów, figurki mają od 5 centymetrów do około 12 centymetrów wysokości. Produkt został wyprodukowany na terenie Polski.
Wybierz dla swojego dziecka ciekawy i rozwijający sposób na spędzenie wolnego czasu!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

07-08-2019
Język w krainie herców – logopedyczny „Rerek” i wywołanie głoski „r” W momencie gdy ukończyłam studia logopedyczne, „uzbrojona po zęby” w wiedzę akademicką nie chciałam słyszeć o wspomaganiu terapii głoski „r” jakimkolwiek urządzeniem. Myślałam sobie, że...

więcej

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej