Escape Room SPE 1-3

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: EISYSTEM
 • Kod producenta: 5903228142680

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 550,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 590,00 zł

  536,90 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 590,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 53,10 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 536,90 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  536,90 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

Dla kogo?

Escape Room SPE 1-3 to doskonałe narzędzie edukacyjne dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym 6-10 lat. Świetnie nadaje się do pracy w klasach 1-3 szkół podstawowych zarówno w trakcie lekcji stacjonarnych, jak i na odległość. Angażuje pojedyncze osoby oraz cały zespół klasowy. Można używać go w tradycyjnej formie, łącząc z nauką pisania i czytania oraz w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, np. tablicą interaktywną. Dzięki tym walorom Escape Room 1-3 SPE jest niezastąpioną pomocą dydaktyczną dla każdego typu szkół, klas integracyjnych oraz zajęć specjalistycznych, np. terapeutycznych.

Zestaw Escape Room SPE zawiera 12 scenariuszy zajęć o różnorodnej tematyce dydaktycznej i wychowawczej. Wzbogacone są zagadkami i zadaniami, które dotyczą zarówno edukacji polonistycznej, jak i matematycznej oraz przyrodniczej. Ponadto są zgodne z podstawą programową dla klas 1-3 szkół podstawowych. Część z nich można wykorzystywać online. Dzięki temu ich zastosowanie jest niezwykle uniwersalne.

Kolejnym atutem zestawu Escape Room SPE 1-3 jest bogactwo narzędzi dodatkowych w postaci ciekawych kart pracy, plakatów, dyplomów i nagród. To pozwala nie tylko na uatrakcyjnienie zajęć, lecz także bieżące monitorowanie postępów ucznia, nagradzanie jego wysiłku oraz wspieranie go w zdobywaniu nowych umiejętności.

Współczesna edukacja wymaga stosowania nowoczesnych metod pracy. Dzięki zestawowi Escape Room SPE 1-3 możesz połączyć naukę i zabawę, co pozytywnie wpływa na proces przyswajania wiedzy i opanowywania określonego w podstawie programowej materiału. Dodatkowo zyskujesz gotowe narzędzia do pracy z uczniami o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych, m.in. z ryzykiem dysleksji rozwojowej.

Escape Room SPE 1-3 kształtuje kreatywność uczniów, rozwija umiejętność twórczego i nieszablonowego myślenia. Konstrukcja gry umożliwia dostosowanie metod pracy do potrzeb uczniów z różnymi dysfunkcjami i pozytywnie wpływa na ich rozwój intelektualny i poznawczy.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Rozwój intelektualny: zdobywanie podstawowych umiejętności poprzez zabawę

Escape Room to innowacyjna forma pracy, która łączy naukę z zabawą, dzięki czemu jest efektywniejsza i ciekawsza od pracy z podręcznikiem. Bawiąc się, dziecko jest bardziej otwarte na nowe wiadomości, chętniej się uczy i łatwiej przyswaja wiedzę. Nauka kojarzy mu się z przyjemnością, znikają przy tym presja i stres związany z niepowodzeniem, przez co najmłodsi szybciej opanowują nowe umiejętności.

Dzięki ciekawym kartom pracy znajdującym się w zestawie Escape Room SPE 1-3 uczniowie z zaangażowaniem i w interesujący sposób nabędą ogólną wiedzę o otaczającym ich świecie. Pracując z zadaniami, plakatami i zagadkami dołączonymi do scenariuszy zajęć mali odkrywcy będą rozwijać i doskonalić komunikację (mówienie, czytanie, pisanie) oraz zdolności matematyczne (liczenie, szeregowanie, klasyfikowanie, rozumienie zadań z treścią). Ponadto zdobędą umiejętności samodzielnego wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów. Escape Room to również doskonałe narzędzie pozwalające rozwijać kompetencje emocjonalne i społeczne, gdyż uczniowie mogą pracować indywidualnie oraz w grupie rówieśników. To uczy ich odpowiedzialności za swoją pracę oraz efekt działań grupy.

 

 • Zasoby: atrakcyjne narzędzie edukacyjno-wychowawcze

Współczesne potrzeby i oczekiwania uczniów wykraczają poza tradycyjne metody nauczania, dlatego gra stanowi wyjątkowo ciekawą propozycję dla dzieci, które pragną uczyć się przez zabawę, rozwiązywać zagadki, odkrywać tajemnice, być uczestnikiem niezwykłej edukacyjnej przygody. Dzięki takim pomocom dydaktycznym każda lekcja będzie nowym wyzwaniem.

Ciekawe grafiki oraz multimedialnie opracowane scenariusze są atrakcyjne dla dziecka i pozytywnie wpływają na jego motywację.

Nowoczesna forma nauki i terapii jest dla dzieci ciekawsza niż tradycyjne formy i może stanowić ich urozmaicenie.

Dzięki dostosowaniu do podstawy programowej oraz selekcji materiału o uniwersalnej tematyce, Escape Room to atrakcyjna pomoc dydaktyczna na lata. Wartość zestawu nie maleje z wiekiem, lecz jest ponadczasowa. Kupując go, zyskujesz innowacyjne i ciekawe narzędzie edukacyjne wraz ze wszelkimi dodatkami: scenariuszami, plakatami, nagrodami i szablonami dyplomów.

 

 • Specjalne potrzeby: scenariusze uwzględniają pracę z uczniami ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi (SPE)

Scenariusze oraz karty pracy i zagadki w Escape Room SPE 1-3 dostosowane są do możliwości psychofizycznych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w wieku wczesnoszkolnym, m.in. do dzieci znajdujących się w ryzyku dysleksji i dyskalkulii.

Zawarte w zestawie materiały mają nie tylko walory edukacyjne, wychowawcze i terapeutyczne, ale także wspierają wszechstronny rozwój małych odkrywców.

Dzięki temu Escape Room SPE 1-3 to doskonałe narzędzie do pracy na zajęciach specjalistycznych, np. korekcyjno-kompensacyjnych. Zadania pozwalają na bazowanie na zasobach ucznia i kompensowanie obszarów zaburzonych. Wspomagają koncentrację uwagi oraz rozwijają kreatywność i myślenie twórcze.

 

 • Korzyści dla nauczyciela

Scenariusze Escape Room SPE 1-3 wraz z kartami pracy i innymi gotowymi do wykorzystania dodatkami to innowacyjne narzędzie edukacyjno-terapeutyczne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w wieku 6-10 lat. Pakiet zawiera kilka scenariuszy lekcji stacjonarnych oraz zdalnych, a także dwa scenariusze – gry klasowe.

Dzięki Escape Room SPE 1-3 nauka staje się niezwykłą przygodą, pełną tajemniczych zagadek, labiryntów, zakodowanych i zamkniętych drzwi, a uczeń nabywa nowe wiadomości, rozwija posiadane już umiejętności i doskonali nowe kompetencje.

Nauczyciel w łatwy i przystępny dla ucznia sposób może realizować cele kształcenia i rozwijać umiejętności, prezentując tematy z różnych obszarów nauczania – edukacji polonistycznej, matematycznej, społecznej, przyrodniczej, informatycznej oraz artystycznej.

Jest to niezwykle innowacyjne narzędzie, które uatrakcyjni proces kształcenia uczniów z różnego rodzaju trudnościami edukacyjnymi i niepełnosprawnościami.

 

Co zawiera?

Pomoc edukacyjna dla uczniów klas 1-3 ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

 

Zestaw Escape Room SPE 1-3 zawiera:

 • 6 scenariuszy escape room do pracy z uczniem w klasie

 • 4 scenariusze wraz z dostępem online do pracy z uczniem na odległość

 • 2 scenariusze escape room angażujące cały zespół klasowy

 • 2 rodzaje dyplomów dla uczniów

 • 84 naklejki – nagrody dla uczniów

 • 12 plakatów edukacyjnych rozwijających tematykę scenariuszy zajęć

 • karty pracy, karty wzmacniające i koperty

 

Tematyka scenariuszy znajdujących się w zestawie:

 • Z wizytą w gospodarstwie rolnym

 • Magia Świąt

 • W zaginionym parku dinozaurów

 • Podróż dookoła ziemi

 • Dzieci z Bullerbyn

 • Detektyw Matematyczny w sklepie

 • Wynalazki i odkrywcy

 • Jak działa mózg

 • Podróż w czasie

 • Ekologia i środowisko

 • Wszyscy jesteśmy różni

 • Scenariusz teatralny

 

Główne informacje

Wiek: wczesnoszkolny 6-10 lat (klasy 1-3 szkoły podstawowej)

Odpowiedni dla dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

Dla starszych dzieci z edukacji wczesnoszkolnej polecamy uniwersalny pakiet edukacyjno-terapeutyczny Escape Room SPE 4-8

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej