Escape Room Historia

 • 390,00 zł

  337,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 390,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 53,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 337,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  337,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  337,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  360,00 zł Kurier - DPD (+23,00 zł)
  360,00 zł Kurier - InPost (+23,00 zł)
  360,00 zł Kurier - DHL24 (+23,00 zł)
 • Kod: eisystem_room_his

Dla kogo?

Escape Room Historia to idealne rozwiązanie dla nauczycieli historii poszukujących niebanalnych pomysłów na przeprowadzenie lekcji powtórzeniowej  w klasach 4-8. Zajęcia prowadzone w formie gry wymagają od uczniów zaangażowania i współpracy, tylko w ten sposób uda się otworzyć zamkniętą dotychczas na kłódkę kopertę z nagrodą.
Z grą Escape Room Historia przeprowadzisz nieszablonowe zajęcia, które zaciekawią, a także zachęcą dzieci do poznawania historii.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • 8 zestawów kart z pytaniami  - w zestawie znajduje się 8 zestawów kart z pytaniami sprawdzającymi wiedzę zarówno z historii Polski (poruszane są takie tematy jak Polska pierwszych Piastów czy PRL – od 1945 r. do 1975 r.) jak i historii powszechnej (np. Odrodzenie i wielkie odkrycia geograficzne czy II wojna światowa).

 • 2 poziomy trudności -  pytania opracowano w dwóch wariantach: łatwiejszym i trudniejszym, co pozwala na dokładne sprawdzenie wiedzy uczniów.

 • Poprawa umiejętności społecznych – uczniowie by rozwiązać zagadki muszą ze sobą współpracować co udoskonali ich umiejętności interpersonalne.

 • Angażująca forma nauki – materiały są tak przygotowane, aby przyciągnąć zainteresowanie uczniów i zachęcić ich do aktywnego uczestniczenia w zajęciach.

 • Nauka poprzez zabawę - Escape Room Historia uczy przy okazji bawiąc i bawi przy okazji ucząc – a do tego nie wymaga wcześniejszego przygotowania pomieszczenia.

 

Co zawiera?

 • zestaw kart z pytaniami,

 • dodatkowe karty pracy,

 • plansze-mapy dla każdej z grup,

 • karty dla nauczyciela: „Kupony”, „Nazwy grup”, „List Kronikarza”, odpowiedzi,

 • kartę-wizytówkę dla uczniów,

 • kartę z szyfratorami,

 • kopertę, pionki, kłódkę,

 • instrukcję,

 • plakat.

 

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej