Escape Room Geografia

 • 390,00 zł

  337,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 390,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 53,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 337,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  337,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  337,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  360,00 zł Kurier - DPD (+23,00 zł)
  360,00 zł Kurier - InPost (+23,00 zł)
  360,00 zł Kurier - DHL24 (+23,00 zł)
 • Kod: eisystem_room_geo

Dla kogo?

Escape Room Geografia to idealne rozwiązanie dla nauczycieli geografii poszukujących niebanalnych pomysłów na przeprowadzenie lekcji powtórzeniowej w klasach 4-8. Zajęcia prowadzone w formie gry wymagają od uczniów zaangażowania i współpracy. Każdy uczeń staje się częścią fabuły i ma wpływ na podejmowanie decyzji. Interesująca narracja z pewnością będzie doskonałą motywacją dla uczniów do zdobywania wiedzy z zakresu geografii.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • 19 scenariuszy zajęć – duży wybór scenariuszy pozwoli Ci na urozmaicenie zajęć oraz odpowiedni dobór pytań do aktualnie omawianych tematów.

 • Przystosowane do zdalnego nauczania – w skład Escape Room Geografia wchodzi 9 scenariuszy przeznaczonych do nauki zdalnej.

 • Poprawa umiejętności społecznych – uczniowie by rozwiązać zagadki muszą ze sobą współpracować co udoskonali ich umiejętności interpersonalne.

 • Angażująca forma nauki – materiały są tak przygotowane, aby przyciągnąć zainteresowanie uczniów i zachęcić ich do aktywnego uczestniczenia w zajęciach.

 • Nauka poprzez zabawę - Escape Room Geografia uczy przy okazji bawiąc i bawi przy okazji ucząc – a do tego nie wymaga wcześniejszego przygotowania pomieszczenia.

 • Materiały zgodne z podstawą programową – gra jest zgodna z podstawą programową do nauki geografii w klasach 5-8 oraz przyrody w klasie 4. Escape Room Geografia obejmuje zagadnienia takie, jak: regiony geograficzne Polski i świata, formy ochrony przyrody, Układ Słoneczny czy lądy i oceany.

 

Co zawiera?

 • 9 scenariuszy lekcji powtórzeniowych (z całego działu) do przeprowadzenia w klasie

 • 9 scenariuszy lekcji powtórzeniowych (z dwóch lekcji) w systemie zdalnym,

 • poradnik metodyczny dla nauczyciela ze skryptem odpowiedzi i szczegółowo rozpisanymi scenariuszami zajęć,

 • koperty, karty pracy, mapy, ilustracje, łamigłówki i zadania zaprojektowane przez nauczycieli-pasjonatów gier zagadkowych,

 • opracowania gotowych notatek powtórkowych dla uczniów w formie ciekawej grafiki,

 • Specjalny dodatek Escape Room Szkoła – rozbudowany scenariusz odwołujący się do wiedzy geograficznej, angażujący całą placówkę do wykorzystania go podczas imprez szkolnych.

 

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej