Eduterapeutica Niepełnosprawność Intelektualna i ASD 10-15 Lat

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: EISYSTEM
 • Kod producenta: 5904624771184

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 412,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 2 890,00 zł

  2 409,90 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 2 890,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 480,10 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 409,90 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 409,90 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Program Eduterapeutica Niepełnosprawność intelektualna i ASD przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 10-15 lat. Specjalnie przygotowane materiały i ćwiczenia interaktywne przystosowane do podstawy programowej dla uczniów z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności intelektualnej. Zadania, jakie czekają na nastolatków, mają przez zabawę poprawić ich umiejętności społeczne.

Zagadnienia poruszają ważne i przydatne kwestie z życia codziennego, które z pewnością będą przydatne w wielu sytuacjach. Program znajdzie zastosowanie w każdej placówce edukacyjnej i terapeutycznej dla młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Dużą zaletą zawartych z nim materiałów jest możliwość przesłania ćwiczeń w formie pliku bezpośrednio do ucznia, za pomocą wiadomości e-mail. Z kolei w czasie nauki stacjonarnej otwarta licencja umożliwia odtworzenie programu na nielimitowanej liczbie komputerów, laptopów lub tabletów. To sprawia, że cała kadra pedagogiczna może korzystać z dostępnych zadań.

Interaktywne ćwiczenia, podejmujące przydatne tematy z dnia codziennego poprawią u uczniów funkcjonowanie w domu, a także poza nim. Trening zachowań i dawka przydatnej wiedzy przedstawione są w ciekawej dla młodzieży formie, dzięki czemu każdy nastolatek zainteresuje się multimedialnymi zagadkami. 

Kliknij tutaj, aby sprawdzić demo

 

 

 

10-dla-autystykow-autyzm Spektrum autyzmu (ASD)

Materiały i ćwiczenia interaktywne zawarte w zestawie zostały przystosowane do podstawy programowej dla uczniów z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności intelektualnej.

58-praca-w-grupie-komunikacja3 Rozwój umiejętności społecznych

Zadania, jakie czekają na nastolatków, mają przez zabawę poprawić ich umiejętności społeczne.

95-ilosc-stanowisk Licencja otwarta

Cała kadra pedagogiczna może korzystać z zakupionego programu, a ćwiczenia są dostępne dla wszystkich uczniów.

 

Dlaczego warto?

 • Skuteczne ćwiczenia interaktywne

Możliwość rozwiązywania zadań na komputerze lub tablecie to dla dobra zachęta do udziału w zajęciach! Jest to połączenie zabawy z ćwiczeniem umiejętności przydatnych każdego dnia. Ciekawy pomysł na naukę aktywizuje uczniów i sprawia, że lepiej skupiają uwagę na omawianych zagadnieniach.

Eduterapeutica Niepełnosprawność Intelektualna i ASD 10-15 Lat

 • Poprawa funkcjonowania społecznego młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną

Relacje społeczne i sposób radzenia sobie będąc poza domem, może sprawiać młodzieży niepełnosprawnej trudności. Z pomocą przychodzą tu ćwiczenia z programu Eduterapetica. Obejmują one tematykę związaną z wyjściem do przychodni, sklepu, biblioteki lub podróży komunikacją miejską. Omówienie takich czynności w formie interaktywnej sprawi, że w rzeczywistej sytuacji nastolatek poczuje się pewniej.

 

Codzienne czynności mogą być dla nastolatka z niepełnosprawnością intelektualną łatwiejsze, gdy dobrze przyswoi wiedzę związaną z używanymi przyborami higienicznymi. W przystępny sposób jest to pokazane w zadaniach znajdujących się w programie Eduterapeutica. Ćwiczenia dostępne w materiałach Eduterapeutica Niepełnosprawność intelektualna i ASD 10-15 lat to także zbiór przydatnej wiedzy związanej z czynnościami kuchennymi. Przećwiczenie takich zadań w wersji multimedialnej zaowocuje sprawniejszym wykonywaniem prac domowych, które dla nastolatka będą bardziej zrozumiałe.

Eduterapeutica Niepełnosprawność Intelektualna i ASD 10-15 Lat

 • Możliwość przesłania uczniom materiałów e-mailem

Pobranie ćwiczeń w formie pliku jest dla nauczycieli bardzo przydatne, gdyż pozwala przesłać nieobecnemu uczniowi ćwiczenia w wiadomości e-mail. Dzięki temu nastolatek może być na bieżąco z omawianym programem. Możliwość ta jest także dobrym rozwiązaniem w czasie prowadzenia zajęć w formie zdalnej.

 

 • Doskonalenie zdolności percepcyjnych i logicznego myślenia

Wykonywanie ćwiczeń z pomocą materiałów zawartych w zestawie jest także treningiem wielu ważnych umiejętności. Rozwiązując zadania, usprawniana jest percepcja wzrokowa, koordynacja oko-ręka, logika, a także spostrzegawczość.

 

 • Licencja używania na nielimitowanej liczbie urządzeń

Bezterminowa licencja otwarta jest bardzo przydatną zaletą w placówkach edukacyjnych. Dzięki temu cała kadra pedagogiczna może korzystać z zakupionego programu, a ćwiczenia są dostępne dla wszystkich uczniów. Zadania będą równocześnie działać na wielu komputerach lub tabletach, można więc z powodzeniem wykorzystać taki program także podczas zajęć grupowych.

Eduterapeutica Niepełnosprawność Intelektualna i ASD 10-15 Lat

 • Dostęp do bezpłatnych webinarów i wsparcia merytorycznego

Eduterapeutica wychodzi naprzeciw pedagogom, oferując nieodpłatną pomoc serwisową oraz merytoryczną. Nauczyciele pracujący z programem mogą wziąć udział także w bezpłatnych, certyfikowanych webinarach, które są dodatkową dawką wiedzy i przydatnych porad.

 

Co zawiera?

 • 100 ćwiczeń w formie interaktywnej

 • poradnik metodyczny dla nauczyciela

 • 80 kart w formacie A4

 • grę "W mieście" (planszowo-karcianą)

Eduterapeutica Niepełnosprawność Intelektualna i ASD 10-15 Lat

Informacje o programie

Licencja otwarta, bezterminowa
Ilość stanowisk Pozwala na zainstalowanie programu na dowolnej liczbie urządzeń – dostęp do programu dla całej kadry pedagogicznej i wszystkich uczniów
Wiek 10-15 lat

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej