Eduterapeutica Lux Logopedia - Szeregi + KARTY PRACY

 • 590,00 zł

  537,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 590,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 53,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 537,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  537,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

Dla kogo?

Eduterapeutica Lux Logopedia - Szeregi to program przeznaczony dla dzieci w wieku 6-10 lat, mających problem w wymawianiem głosek syczących. Znajduje się tu wiele ćwiczeń logopedycznych w formie multimedialnej oraz karty pracy. Materiały można odtworzyć na komputerach, laptopach oraz tabletach. Taka terapia będzie dla dzieci atrakcyjna, a przy tym jeszcze bardziej efektywna.

Program obejmujący interaktywne ćwiczenia z głoskami szumiącymi w różnych konfiguracjach to przydatna pomoc terapeutyczna, z której korzystać może wielu terapeutów równocześnie. Otwarta licencja, a także dostęp do bezpłatnej pomocy technicznej i metodycznej ułatwiają pracę z zestawem. Takie udogodnienia dla osób prowadzących zajęcia sprawiają, że program bardzo dobrze sprawdzi się w placówkach terapeutycznych, poradniach i szkołach.

Zadania z programu dziecko może wykonywać także w domu, dzięki opcji przesłania ćwiczeń wiadomością e-mail. Wszystko to pomoże skutecznie ćwiczyć swoją wymowę i szybciej osiągnąć zamierzone rezultaty.

 

 

 

60-rozwoj-mowy Głoski syczące

Zawiera ćwiczenia z głoskami z każdego z szeregów w izolacji, sylabach, logotomach, w wyrazach w nagłosie, wygłosie oraz pozycji interwokalicznej, a także w zdaniach.

95-ilosc-stanowisk Licencja otwarta

Nielimitowana liczba urządzeń, na których można odtworzyć program, jest dużą zaletą korzystania z materiałów dla każdej placówki terapeutycznej.

59-rozwoj-mowy-terapia-logopedyczna2 Terapia logopedyczna

Programy z serii Eduterapeutica Logopedia będą doskonałym ułatwieniem pracy każdego logopedy.

 

Dlaczego warto?

Aby ćwiczenia logopedyczne były ciekawe i chętnie wykonywane, warto wprowadzać w nich innowacje. Tak będzie przy zadaniach interaktywnych, które zaktywizują każdego uczestnika terapii. Multimedialna forma zajęć jest bardzo lubiana przez dzieci i młodzież, co zachęca do regularnej pracy nad wymową.

Eduterapeutica Lux Logopedia - Szeregi

 • Możliwość korzystania z programu na wielu urządzeniach jednocześnie

Nielimitowana liczba urządzeń, na których można odtworzyć program, jest dużą zaletą korzystania z materiałów dla każdej placówki terapeutycznej. Dzięki temu wielu specjalistów może włączyć ćwiczenia równocześnie, a uczniowie nie muszą zmieniać się przy jednym stanowisku komputerowym.

 

 • Terapia w formie stacjonarnej i zdalnej

Z programu Eduterapeutica korzystać można na różne sposoby. Ćwiczenia i materiały sprawdzą się w indywidualnej pracy z uczniem, ale też podczas zajęć grupowych. Istnieje także możliwość przesłania zadań w wiadomości e-mail. Pomoże to stworzyć bazę ćwiczeń domowych, jak i poprowadzić w razie potrzeby logopedyczną terapię zdalną.

Eduterapeutica Lux Logopedia - Szeregi

 • Rekomendacja Polskiego Związku Logopedów

Program Eduterapeutica Lux Logopedia ‒ Szeregi jest zbiorem ćwiczeń rekomendowanym przez Polski Związek Logopedów. Wybierając taką pomoc terapeutyczną można mieć pewność, że zawiera ona wartościowe zadania, sprawdzone przez ekspertów.

 

Co zawiera?

 • 800 ćwiczeń interaktywnych,

 • karty pracy podzielone na 4 działy: szumiący, syczący, ciszący, oraz różnicowanie szeregów,

 • ćwiczenia z głoskami z każdego z szeregów w izolacji, sylabach, logotomach, w wyrazach w nagłosie, wygłosie oraz pozycji interwokalicznej, a także w zadaniach.

 

Informacje o programie

Licencja otwarta
Czas trwania licencji 5 lat
Ilość stanowisk

Pozwala na zainstalowanie programu na dowolnej liczbie urządzeń – dostęp do programu dla całej kadry pedagogicznej i wszystkich uczniów.

Wiek 6-10 lat

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

KARTY PRACY - Logopedyczne:

1. W prezencie do produktu otrzymasz ponad 40 logopedycznych kart pracy, stanowiących połączenie ćwiczeń językowych z obrazkowymi. W pakiecie znajduje się 6 zestawów przeznaczonych dla dzieci klas 0-III, są to ćwiczenia:

 • z głoską"ś"
 • z głoską "sz"
 • z głoską "s-sz"
 • z głoską "rz/ż"
 • z głoską "r"
 • z głoską "k"

2. Pakiet zawiera także karty pracy ze zbiorem kilkunastu krótkich rymowanek, połączonych z ilustracją i danymi wyrażeniem dźwiękonaśladowczym. Przeznaczone są dla najmłodszych dzieci oraz dla osób z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, niedosłuchem czy zaburzeniami komunikacyjnymi.

3. W pakiecie znajdziesz także zestaw kart przeznaczonych dla młodzieży oraz dorosłych z afazją. 

Karty pracy otrzymasz w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej