Eduterapeutica Lux Logopedia wersja podstawowa + KARTY PRACY

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: EISYSTEM
 • Kod producenta: 9788365418364

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 1 800,00 zł

  1 386,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 800,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 414,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 386,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 386,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa to program logopedyczny, będący niezbędnym narzędziem pracy logopedy. Dzięki aplikacji możliwe jest przeprowadzanie efektywniejszych zajęć logopedycznych z dziećmi.

 

Co zawiera Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa? 

 • 515 interaktywnych ćwiczeń logopedycznych

 • 690 wydrukowanych kart pracy i 400 kart pracy w wersji elektronicznej

 • Poradnik metodyczny

 • Słuchawki z mikrofonem

 • Pomoce dydaktyczne - labiogramy wszystkich głosek alfabetu, karty do ćwiczeń słuchu fonemowego, memory, plansze sytuacyjne.

 • Licencja otwarta dla placówek edukacyjnych

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Zawiera ćwiczenia logopedyczne związane z szeregiem szumiącym, ciszącym, sycącym, różnicowaniem szeregów oraz głoską r – dzięki temu można ćwiczyć z dzieckiem artykulację odpowiednich głosek

 • Umożliwia przeprowadzenie skutecznej indywidualnej terapii dziecka – wykonując ćwiczenia pod okiem logopedy, dziecko niweluje zaburzenia rozwoju mowy

 • Pozwala na przeprowadzenie ćwiczeń diagnostycznych, których wyniki może analizować pod kątem budowy i funkcjonowania narządów artykulacyjnych, słuchu, mowy i artykulacji głosek

 • Pomaga w planowaniu terapii i monitorowaniu jej postępów – logopeda może indywidualnie dobierać ćwiczenia dla każdego dziecka

 • Karty pracy – zestaw zawiera wydrukowane karty pracy jak również pozwala na wykorzystanie ich w wersji elektronicznej

 • Nagrywa i przechowuje wypowiedzi dziecka, dzięki czemu logopeda ma możliwość porównywania nagrań i pokazania różnic np. rodzicom

 

eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 

Potrzebujesz więcej informacji? Szczegółowy opis

Dzięki Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa możliwe jest urozmaicenie ćwiczeń logopedycznych. Dostępnych jest wiele różnorodnych ćwiczeń, które pomogą w codziennej pracy logopedy, terapeuty lub nauczyciela. Dzięki wbudowanej aplikacji terapeuty istnieje możliwość zarządzania, planowania i analizowania wyników terapii dzieci.

Dla wielu logopedów ważne jest to, że istnieje możliwość wydrukowania materiałów pomocniczych lub dokumentów niezbędnych do pracy z dziećmi.
Duża liczba kart pracy, z którymi, dziecko może pracować w domu i pokazywać je terapeucie np. na następnych zajęciach. Dostępnych jest 400 kart pracy w wersji elektronicznej.

 

eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 

W programie możliwa jest terapia następujących zaburzeń:

 • Głoska 'r'

 • Szereg ciszący

 • Szereg syczący

 • Szereg szumiący

 • Różnicowanie szeregów

 

Wykorzystując Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa logopeda ma możliwość przeprowadzenia diagnozy oraz terapii mowy wśród dzieci.
Diagnoza dostępna jest w formie elektronicznej karty małego pacjenta, na której znajdują się opisy wyników wraz z przyporządkowanymi testami. Testy są dostępne w formie multimedialnych ćwiczeń lub zabaw, w których zadaniem dziecka jest np. naśladowanie określonych min, rozwiązywanie zadań zachęcających do wypowiadania słów, łączenie w pary, szeregowanie czy kategoryzowanie.

Terapia w programie Eduterapeutica Logopedia skupia się na ćwiczeniach związanych z zaburzeniami mowy, słuchu oraz wad wymowy związanych z artykulacją i różnicowaniem głoski "r", głosek szeregu ciszącego, syczącego oraz szumiącego. Ćwiczenia zostały przygotowane w taki sposób, by dziecko chętnie je wykonywało, doskonaliło swoje umiejętności oraz było odpowiednio motywowane do dalszej pracy.

 

eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 

Dzięki Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa można sprawniej prowadzić terapię dzieci i szybciej uzyskiwać widoczne efekty. Ćwiczenia powiązane z zabawą ułatwiają pracę logopedzie. Dzieci bardziej angażują się w terapię, osiągają lepsze wyniki, z kolei terapeuci i logopedzi mają większe możliwości zarządzania terapią.

Program eduterapeutica Logopedia przygotowany jest do indywidualnej pracy nauczyciela/logopedy z dzieckiem. Logopeda powinien do każdego dziecka podchodzić indywidualnie i dostosowywać terapię do jego potrzeb.

 

eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 

Produkty często wybierane z eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 

Informacje o programie

Licencja komercyjna/wieczysta
Ilość stanowisk 1 - dla firm,
otwarta dla szkoły - nieograniczona liczba stanowisk w obrębie placówki edukacyjnej
Wersja językowa polska
Rodzaj

Wersja z aplikacją terapeuty

 

Wymagania systemowe eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 • System operacyjny: Windows 7, 8, 10, 11
 • przeglądarka internetowa (zalecamy Google Chrome lub Opera),
 • głośniki, mikrofon
 • port USB typu A

 

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

KARTY PRACY - Logopedyczne:

1. W prezencie do produktu otrzymasz ponad 40 logopedycznych kart pracy, stanowiących połączenie ćwiczeń językowych z obrazkowymi. W pakiecie znajduje się 6 zestawów przeznaczonych dla dzieci klas 0-III, są to ćwiczenia:

 • z głoską"ś"
 • z głoską "sz"
 • z głoską "s-sz"
 • z głoską "rz/ż"
 • z głoską "r"
 • z głoską "k"

2. Pakiet zawiera także karty pracy ze zbiorem kilkunastu krótkich rymowanek, połączonych z ilustracją i danymi wyrażeniem dźwiękonaśladowczym. Przeznaczone są dla najmłodszych dzieci oraz dla osób z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, niedosłuchem czy zaburzeniami komunikacyjnymi.

3. W pakiecie znajdziesz także zestaw kart przeznaczonych dla młodzieży oraz dorosłych z afazją. 

Karty pracy otrzymasz w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej