Eduterapeutica Lux Logopedia wersja podstawowa

 • 1 800,00 zł

  1 386,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 800,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 414,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 386,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 386,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa to program logopedyczny, będący niezbędnym narzędziem pracy logopedy. Dzięki aplikacji możliwe jest przeprowadzanie efektywniejszych zajęć logopedycznych z dziećmi.

 

Co zawiera Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa? 

 • 515 interaktywnych ćwiczeń logopedycznych

 • 690 wydrukowanych kart pracy i 400 kart pracy w wersji elektronicznej

 • Poradnik metodyczny

 • Słuchawki z mikrofonem

 • Pomoce dydaktyczne - labiogramy wszystkich głosek alfabetu, karty do ćwiczeń słuchu fonemowego, memory, plansze sytuacyjne.

 • Licencja otwarta dla placówek edukacyjnych

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Zawiera ćwiczenia logopedyczne związane z szeregiem szumiącym, ciszącym, sycącym, różnicowaniem szeregów oraz głoską r – dzięki temu można ćwiczyć z dzieckiem artykulację odpowiednich głosek

 • Umożliwia przeprowadzenie skutecznej indywidualnej terapii dziecka – wykonując ćwiczenia pod okiem logopedy, dziecko niweluje zaburzenia rozwoju mowy

 • Pozwala na przeprowadzenie ćwiczeń diagnostycznych, których wyniki może analizować pod kątem budowy i funkcjonowania narządów artykulacyjnych, słuchu, mowy i artykulacji głosek

 • Pomaga w planowaniu terapii i monitorowaniu jej postępów – logopeda może indywidualnie dobierać ćwiczenia dla każdego dziecka

 • Karty pracy – zestaw zawiera wydrukowane karty pracy jak również pozwala na wykorzystanie ich w wersji elektronicznej

 • Nagrywa i przechowuje wypowiedzi dziecka, dzięki czemu logopeda ma możliwość porównywania nagrań i pokazania różnic np. rodzicom

 

eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 

Potrzebujesz więcej informacji? Szczegółowy opis

Dzięki Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa możliwe jest urozmaicenie ćwiczeń logopedycznych. Dostępnych jest wiele różnorodnych ćwiczeń, które pomogą w codziennej pracy logopedy, terapeuty lub nauczyciela. Dzięki wbudowanej aplikacji terapeuty istnieje możliwość zarządzania, planowania i analizowania wyników terapii dzieci.

Dla wielu logopedów ważne jest to, że istnieje możliwość wydrukowania materiałów pomocniczych lub dokumentów niezbędnych do pracy z dziećmi.
Duża liczba kart pracy, z którymi, dziecko może pracować w domu i pokazywać je terapeucie np. na następnych zajęciach. Dostępnych jest 400 kart pracy w wersji elektronicznej.

 

eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 

W programie możliwa jest terapia następujących zaburzeń:

 • Głoska 'r'

 • Szereg ciszący

 • Szereg syczący

 • Szereg szumiący

 • Różnicowanie szeregów

 

Wykorzystując Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa logopeda ma możliwość przeprowadzenia diagnozy oraz terapii mowy wśród dzieci.
Diagnoza dostępna jest w formie elektronicznej karty małego pacjenta, na której znajdują się opisy wyników wraz z przyporządkowanymi testami. Testy są dostępne w formie multimedialnych ćwiczeń lub zabaw, w których zadaniem dziecka jest np. naśladowanie określonych min, rozwiązywanie zadań zachęcających do wypowiadania słów, łączenie w pary, szeregowanie czy kategoryzowanie.

Terapia w programie Eduterapeutica Logopedia skupia się na ćwiczeniach związanych z zaburzeniami mowy, słuchu oraz wad wymowy związanych z artykulacją i różnicowaniem głoski "r", głosek szeregu ciszącego, syczącego oraz szumiącego. Ćwiczenia zostały przygotowane w taki sposób, by dziecko chętnie je wykonywało, doskonaliło swoje umiejętności oraz było odpowiednio motywowane do dalszej pracy.

 

eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 

Dzięki Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa można sprawniej prowadzić terapię dzieci i szybciej uzyskiwać widoczne efekty. Ćwiczenia powiązane z zabawą ułatwiają pracę logopedzie. Dzieci bardziej angażują się w terapię, osiągają lepsze wyniki, z kolei terapeuci i logopedzi mają większe możliwości zarządzania terapią.

Program eduterapeutica Logopedia przygotowany jest do indywidualnej pracy nauczyciela/logopedy z dzieckiem. Logopeda powinien do każdego dziecka podchodzić indywidualnie i dostosowywać terapię do jego potrzeb.

 

eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 

Produkty często wybierane z eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 

Informacje o programie

Licencja komercyjna/wieczysta
Ilość stanowisk 1 - dla firm,
otwarta dla szkoły - nieograniczona liczba stanowisk w obrębie placówki edukacyjnej
Wersja językowa polska
Rodzaj

Wersja z aplikacją terapeuty

 

Wymagania systemowe eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

 • System operacyjny: Windows 7, 8, 10 (32 i 64-bit)
 • Pamięć RAM: minimum 2 GB
 • Procesor: minimum 2 GHz
 • Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca
 • Karta dźwiękowa
 • Rozdzielczość ekranu: minimum 1024x768 pikseli

 

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Kupując ten produkt przy płatności przelewem, gratis otrzymujesz transport kurierem oraz ubezpieczenie przesyłki.

W swojej ofercie posiadamy również wersję rozszerzoną prezentowanego pakietu: eduterapeutica Logopedia wersja rozszerzona, oraz oprogramowanie z serii eduSensus: Logopedia - pakiet podstawowy oraz Logopedia - pakiet poszerzony. Spośród innych programów logopedycznych polecamy pakiet Logopedyczne zabawy wraz z książkami lub program Logoobrazki posiadający 3 części. Można zakupić również programy do wykorzystywania wyłącznie w domu: seplenienie, Jąkanie, Dźwięczność lub "Wyraźne R".

Nasza oferta zawiera również wiele innych programów logopedycznych, terapeutycznych oraz przeznaczonych dla dzieci niepełnosprawnych, w tym program Afasystem

Uwaga: Specjalnie dla placówek oświatowych udostępniliśmy możliwość składania zamówień z płatnością odroczoną. Wejdź by poznać szczegóły.

Uwaga: W naszym sklepie realizujemy także zamówienia dofinansowane na sprzęt dla niepełnosprawnych. Wejdź by poznać szczegóły.

 

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

20-03-2023
Matematyka, ze względu na swoją abstrakcyjność, jest dziedziną nauki, która sprawia trudność niejednemu dziecku. Dla dziecka z autyzmem pojęcia matematyczne, w tym cyfry są często bardzo trudne do zrozumienia i opanowania. Dlatego przy wprowadzaniu zagadnień matematycznych tak ważne...

więcej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

03-03-2023
Oddychanie to czynność niezbędna do życia. To także czynność, która jest ściśle związana z mową. Oddychając prawidłowo nie mamy zwykle problemu z ograniczoną pojemnością płuc, ze zbyt częstymi infekcjami górnych dróg oddechowych, z płynnością mowy, czy z wadą zgryzu. W...

więcej

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

17-02-2023
Profesor Edyta podkreśla w swoich pracach, że ponad połowa polskich dzieci wykazuje uzdolnienia matematyczne już w przedszkolu. Niestety po ośmiu miesiącach nauki w szkole programowej już tylko co ósme dziecko przejawia wysokie zdolności matematyczne! To niezwykle smutna i zatrważająca...

więcej