Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Wspomaganie Rozwoju Pro + tablet + bezpłatny transport kurierem

 • Producent: NOWA ERA
 • Kod producenta: 5902539111224
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 3 499,00 zł

  2 955,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 544,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  2 955,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  2 955,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  2 955,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  2 955,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  2 980,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Wspomaganie Rozwoju Pro jest programem przeznaczonym do terapii zaburzeń funkcji poznawczych i percepcyjno-motorycznych, wspomagania stymulacji wielozmysłowej jak również do wspierania wszechstronnego rozwoju dziecka i komunikacji. Zawiera ok. 1000 ćwiczeń oraz 300 drukowanych kart pracy. Wersja Pro dostarczana jest na pendrive.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: 1
 • Typ licencji: komercyjna
 • Ważność licencji: wieczysta
 • Nośnik: pendrive

 

Wspomaganie Rozwoju Pro wspiera rozwój dzieci w wieku 2-5 lat w normie intelektualnej jak również dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, motoryczną lub sprzężoną. Zawiera ćwiczenia o różnym stopniu trudności, dzięki czemu można je dostosować do zdolności danego dziecka. Wspomaganie Rozwoju PRO

 

Możliwość dofinansowania ze środków PFRON:
Kliknij by zobaczyć jak i gdzie złożyć wniosek

Można również wykorzystać aplikację do realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Wykorzystać ją można zarówno do zajęć indywidualnych jak również do pracy w grupie.

Program pozwala na rozwój wielu sprawności, wśród których można wyróżnić poczucie sprawstwa, percepcję wzrokową, percepcję słuchową, koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, grafomotorykę oraz myślenie. Będzie doskonałym narzędziem terapii dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych w tym dzieci słabosłyszących, niesłyszących oraz z autyzmem.
Poszczególne sprawności umożliwią dziecku naukę posługiwania się myszką, naukę jednoczesnego angażowania wzroku i ruchu oraz słuchu i ruchu, ćwiczenie motoryki małej, spostrzegawczości, logicznego myślenia oraz poznania podstawowych zależności dotyczących życia codziennego.

Wspomaganie Rozwoju PRO Terapeuta korzystający z programów wchodzących w skład Wspomaganie Rozwoju Pro ma możliwość wyboru ćwiczeń pod kątem stymulacji zaburzonych u dziecka funkcji.
Osoby z problemami motorycznymi i praksją mogą skorzystać z tzw. skanowania, które polega na zaznaczaniu wybranego elementu na ekranie komputera bez konieczności przesuwania kursora.

Wszelkie ćwiczenia powinny być wykonywane pod okiem pedagogów, terapeutów, nauczycieli przedszkola, logopedów lub rodziców. Zostały one przygotowane w taki sposób by pojawiające się zagadnienia były bliskie dziecku i jego otoczeniu. Formuła ćwiczeń została przygotowana w taki sposób, by dziecko chętnie je wykonywało i zarazem było motywowane do dalszej pracy z programem Wspomaganie Rozwoju.
Zwiększeniu motywacji dziecka służą nagrody dźwiękowe, graficzne, animacje oraz karty pracy.
Wspomaganie Rozwoju Pro współpracuje z tablicą interaktywną. Można wykorzystać go również na komputerze z panelem dotykowym.

W skład Wspomaganie Rozwoju Pro wchodzą następujące programy:

 • Z Tosią przez pory roku: Wiosna, czyli Tosia wśród zieleni i kwiatów
 • Z Tosią przez pory roku: Lato, czyli wakacje Tosi
 • Z Tosią przez pory roku: Jesień, czyli Tosia wśród kolorowych liści
 • Z Tosią przez pory roku: Zima, czyli przygody Tosi w krainie śniegu
 • Tosia i przyjaciele: Dzień Tosi
 • Tosia i przyjaciele: W domu i na podwórku

Do dyspozycji nauczyciela jest dostępna Aplikacja terapeuty pozwalająca na prowadzenie dokładnej dokumentacji dziecka. Ułatwia ona codzienną pracę z programem - pozwala m.in. na śledzenie postępów w nauce poszczególnych osób, dobieranie zadań dla uczniów oraz na korzystanie z kart pracy dostępnych w programie.

Wspomaganie Rozwoju PRO Wraz z programem Wspomaganie Rozwoju Pro użytkownik otrzymuje tablet i kartę microSD zawierającą 2000 dodatkowych plików. Wśród plików na karcie znajdują się karty pracy, obrazki, książki, nagrania dźwiękowe i 4 dodatkowe aplikacje, które można zainstalować na komputerze PC.
Tablet przeznaczony jest do wykorzystania materiałów znajdujących się na karcie pamięci.

Programy wchodzące w skład Wspomaganie Rozwoju Pro zawierają:

 • Z Tosią przez pory roku: Wiosna:
  zawiera tematykę ćwiczeń związaną m.in. z przyrodą i zmianami w niej zachodzącymi oraz ze świętami obchodzonymi o tej porze roku. Dziecko będzie mogło np. stworzyć zaproszenie na Dzień Matki lub kartkę wielkanocną.
  W tej części dziecko może skorzystać z programów narzędziowych wykorzystujących zdolności manualne, ćwiczących fazę wydechową oraz pamięć. Do dyspozycji użytkownika są dostępne programy:
  Recytuję - zawiera zbiór rymowanek związanych z wiosną. Możliwe jest wydrukowanie kart pracy nawiązujących do tekstu wierszyka.
  Wielkanocna dekoracja I - zawiera elementy do wydrukowania i wycięcia, z których można wykonać dekorację świąteczną lub pomoc do ćwiczeń oddechowych.
  Kieliszek na pisankę - zawiera elementy w wersji kolorowej i czarno-białej (do pokolorowania), z których można wykonać papierowy kieliszek na pisankę.
  Wielkanocna dekoracja II - zawiera elementy w wersji kolorowej i czarno-białej, które pozwalają na złożenie dekoracji świątecznej lub pomocy logopedycznej.
 • Z Tosią przez pory roku: Lato:
  związany jest głównie z wakacjami i wypoczynkiem. Wśród ćwiczeń do wykonania można znaleźć m.in. sporządzenie listy rzeczy na wakacyjny wyjazd, wykonanie kartki wakacyjnej, napisanie listu z wakacji stworzenie portretu przyjaciela z wakacji.
  Wśród programów narzędziowych w tej części znajdują się:
  Pudełko na wakacyjne skarby - umożliwia tworzenie pudełka na wakacyjne drobiazgi z zadanego zbioru elementów.
  Piaskowe zamki - zawiera propozycje zabaw manualnych. Umożliwia tworzenie zamku piaskowego na płaszczyźnie oraz tworzenie rzeźby zamku z masy solnej.
  Księga roślin - zawiera elementy do wydrukowania i wycięcia, z których można stworzyć album na suszone rośliny
  Pamiętnik z wakacji - umożliwia stworzenie pamiętnika z zadanych elementów do wydruku i wycięcia.
 • Z Tosią przez pory roku: Jesień:
  opiera się na zagadnieniach związanych z otoczeniem dziecka oraz zmianami w przyrodzie. Wśród ćwiczeń dziecko będzie mogło stworzyć laurkę lub narysować portret mamy, taty, siostry, brata, cioci lub wujka.
  Programy narzędziowe znajdujące się w tej części to:
  Jesienny album - pozwala na stworzenie albumu, w którym można zapisywać informacje związane z jesienią. Aby stworzyć album należy wydrukować i wyciąć podane elementy.
  Moja książeczka - umożliwia stworzenie książeczki z informacjami o sobie.
  Jesienna ramka do zdjęć - zawiera elementy do wydrukowania, które po wycięciu pozwolą na stworzenie ramki na zdjęcie.
  Jesienne memo - zawiera elementy, które po wydruku i wycięciu mogą służyć do gry typu memo. Wykorzystać można elementy w kolorze lub czarno-białe - do pokolorowania.
  Wspomaganie Rozwoju PRO
 • Z Tosią przez pory roku: Zima:
  zawiera zagadnienia związane z zimą. Dziecko będzie wykonywało ćwiczenia związane z Bożym Narodzeniem, Mikołajem i zabawami na śniegu. Będzie mogło np. napisać list do św. Mikołaja lub stworzyć kartkę na Boże Narodzenie.
  Dziecko będzie miało do dyspozycji takie programy narzędziowe jak:
  Recytuję i śpiewam - zbiór rymowanek, które można wykorzystać np. do ćwiczeń pamięciowych lub ćwiczeń fazy wydechowej.
  Wymowa - zawiera ekrany ze słówkami. Można nagrywać i słuchać dane wyrazy lub dźwięki.
  Układanki - zawiera ilustracje do wydrukowania. Po ich rozcięciu zgodnie z zaznaczonymi liniami tworzą puzzle kilkuelementowe.
  Zimowe kalendarium - zawiera pomoce, które można wykorzystać podczas tradycyjnych zajęć z dziećmi.
 • Tosia i przyjaciele: Dzień Tosi:
  Zawiera zagadnienia o zróżnicowanym poziomie trudności, związane z czynnościami wykonywanymi na co dzień. Dziecko poszerzy wiedzę, słownictwo i kompetencje językowe. Dzięki programowi dziecko poprawi swoją koncentrację, poczucie sprawstwa koordynację wzrokowo-ruchową oraz koordynację słuchowo-ruchową.
 • Tosia i przyjaciele: W domu i na podwórku:
  W tej części dziecko poznaje swoje najbliższe otoczenie. Będzie wykonywało zadania związane zarówno z domem jak i jego otoczeniem. Dzięki nim dziecko ćwiczy percepcję wzrokową i słuchową, orientację przestrzenną oraz koncentrację.

Wspomaganie Rozwoju PRO

eduSensus Wspomaganie Rozwoju PRO zawiera 6 programów niezbędnych do ćwiczeń prawidłowego rozwoju dziecka. Może być doskonałym rozwiązaniem dla dzieci stawiających pierwsze kroki z komputerem. Pod okiem terapeutów lub rodziców będzie mogło wykonywać zadane ćwiczenia jednocześnie dobrze się bawiąc.

Wymagania systemowe Wspomaganie Rozwoju PRO:

 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8.x/10 (32bit i 64 bit)
 • Pamięć RAM: 1 GB (system 32-bit) lub 2 GB (system 64-bit)
 • Procesor: 2,8 gigaherca (GHz)
 • Karta graficzna pracująca z rozdzielczością minimum 1024x768
 • Port USB 2.0
 • Wymaga zainstalowanego oprogramowania Adobe Flash Player
 • Karta dźwiękowa, głośniki lub słuchawki
 

Regulamin promocji:
Kliknij by zapoznać się z regulaminem

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Ciekawe prezenty na dzień dziecka

Ciekawe prezenty na dzień dziecka

14-05-2019
Zobacz propozycje ciekawych prezentów na dzień dziecka. Proponowane produkty rozwijają umiejętności i zapewnią zabawę na długi czas.

więcej