EasyReader II

 • Producent: KOBA VISION
 • Czas realizacji: 1-3 dni
Dodaj do mojej listy

EasyReader II to doskonałej jakości urządzenie lektorskie, przeznaczone dla osób niewidomych i niedowidzących oraz dla ludzi, cierpiących na różnego rodzaju zaburzenia neurologiczne, które spowodowały u nich częściową utratę wzroku – stany poudarowe, wypadki czy schorzenia gałki ocznej. Tego typu produkty cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem, ponieważ wiele osób poszukuje realistycznie brzmiącego syntezatora mowy, dzięki któremu, z łatwością można odczytać publikacje książkowe, gazety czy inne materiały drukowane. Nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje niezawodne i trwałe urządzenie EasyRider II, wykonane z bardzo solidnych materiałów, które zapewniają jego bezawaryjne użytkowanie

Skorzystaj z okazji i zamów ten funkcjonalny produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

EasyReader II – wielojęzyczny syntezator mowy dla każdej osoby

EasyReader II jest multifunkcyjnym syntezatorem mowy, który pozwala na szybkie, dokładne i prawidłowe zeskanowanie oraz odczytanie wszelkiego rodzaju książek, gazet, ulotek czy innych materiałów, w zadruku czarno – białym. Nagranie jest bardzo wyraźne, a głos jest realistyczny, brzmiący naturalnie, dzięki czemu nie powodujący najmniejszego dyskomfortu podczas wielogodzinnego odsłuchiwania z jego pomocą danej partii tekstu. Możliwość odsłuchania materiału w językach obcych – angielskim, niemieckim, rosyjskim, hiszpańskim, czeskim, duńskim holenderskim, fińskim, francuskim, włoskim, portugalskim, rumuńskim, słowacki, szwedzkim oraz tureckim, czyni ten produkt niezwykle uniwersalnym. Wszystkie klawisze, znajdujące się na klawiaturze urządzenia, posiadają, przypisane do nich, odpowiednie komunikaty głosowe, co powoduje, że obsługa sprzętu jest bezproblemowa i szybka. Przy pomocy wybranego klawisza użytkownik otrzymuje powiadomienie głosowe o możliwości ustawienia trybu głośności, wyboru prędkości mowy czy posługiwania się klawiszami menu.

To rewelacyjny sprzęt, który przyda się każdej osoby z dysfunkcjami narządu wzorku, poszukującej funkcjonalnego urządzenia do odczytywania materiałów, drukowanych w wielu językach świata!

EasyReader II – specyfikacja techniczna urządzenia:

 • wyposażony w kamerę zewnętrzne
 • posiada polski syntezator mowy Ania
 • wymiary: wysokość: 6,8 cm, szerokość: 27,2 cm, długość: 42,4 cm
 • waga to 3,7 kg
 • wyposażony w 2 głośniki
 • mały akumulator zapewnia do 7 godzin pracy
 • możliwość zapisywania tekstów na nośnikach zewnętrznych, w formatach TXT, MP3 oraz JPG
 • posiada 2 gniazda USB
 • do zestawu dołączone są słuchawki

W ofercie sprzedażowej naszego sklepu znajdziesz rewelacyjny syntezator mowy EasyReader II, którego niewielkie rozmiary oraz wyjątkowe funkcje sprawią, że stanie się on Twoim ulubionym sprzętem, pomocnym w codziennym funkcjonowaniu. Wiele osób starszych, na skutek problemów ze wzrokiem, takich jak na przykład zaćma pozbawionych jest możliwości normalnego czytania. EasyReader II, to skuteczne rozwiązanie również dla nich. To doskonały pomysł dla osób, które z powodu dysfunkcji wzorku musiały zrezygnować z czytania materiałów drukowanych. Nasz sklep obejmuje wszystkie tego typu produkty 36 miesięczną gwarancją.

EasyReader II przywróci Ci możliwość swobodnego czytania - nie zwlekaj więc i zamów go koniecznie!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej

Odkrywamy zalety zabawy heurystycznej

Odkrywamy zalety zabawy heurystycznej

21-06-2021
Dzieci od urodzenia są małymi odkrywcami. Interesuje je wszystko, co je otacza. Lubią odkrywać, eksperymentować, poznawać, testować i badać nowe przedmioty i aktywności. Naturalna ciekawość świata drzemie w każdym dziecku. To ona pozwala mu poszerzać wiedzę i zdobywać nowe...

więcej

Czy zabawa klockami ma sens?

Czy zabawa klockami ma sens?

21-06-2021
Dzieci uwielbiają zabawy klockami. Klocki należą również do najchętniej kupowanych zabawek. Czy zabawa klockami to tylko sposób na ciekawe spędzanie wolnego czasu i zabicie nudy? Sprawdź czy warto kupować klocki i zachęcać dziecko do zabawy nimi.

więcej