e-szok

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: PROGRA

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 2-5 dni
 • 1 099,00 zł

  1 049,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 099,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 50,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 049,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 049,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  1 049,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  1 049,00 zł Kurier - DPD (bezpłatnie)
  1 049,00 zł Kurier - InPost (bezpłatnie)
  1 049,00 zł Kurier - DHL24 (bezpłatnie)
 • Kod: PROGRA_ESZOK_1ST

E-SzOK jest programem przeznaczonym głównie dla doradców zawodowych, dzięki czemu mogą oni osiągać lepsze rezultaty przy mniejszym nakładzie pracy. Program jest ciągle rozwijany i zawiera ogromną bazę informacji o zawodach. Za jego pomocą można lepiej poznać kompetencje osoby poszukującej pracy.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: Polska
 • Ilość stanowisk: 1 lub dowolna - w zależności od licencji
 • Typ licencji: Komercyjna
 • Ważność licencji: Wieczysta

Program e-SzOK może zostać wykorzystany zarówno w pracy grupowej jak i indywidualnej. Pozwoli wyręczyć doradcę z powtarzalnych i monotonnych czynności i bardziej skupić się na pracy z uczniami lub innymi osobami. Również forma przekazywania informacji osobom jest bardziej czytelna w programie niż przedstawiając ją na papierze lub ustnie.

Moduły dostępne w programie:

 • Test bilansu i kompetencji
 • Klasyfikacja Zawodów i Specjalności
 • Świat zawodów
 • Zawody z przyszłością
 • Scenariusze zajęć
 • Informatorium
 • Współpraca

Opis modułów

Test Bilansu i kompetencji to moduł - przeznaczony jest dla użytkownika, który ma za zadanie odpowiadanie na zadanych 99 pytań, twierdząco lub przecząco. Pytania pozwolą ocenić użytkownika pod względem 11 kompetencji. Po wykonaniu testu wyświetlane są uzyskane wyniki wraz z liczbą punktów z każdej kompetencji, opisem posiadanych kompetencji oraz krótkim podsumowaniem. Uzyskane wyniki można wydrukować lub zapisać na dysku, gdyż mogą one w posłużyć do dalszej pracy lub zostać przekazane innym osobom (doradcą).

Klasyfikacja zawodów i specjalności jest zgodna z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Przedstawia ona wszystkie zawody i specjalności podzielone na odpowiednie grupy i podgrupy. Wyszukiwanie zawodów jest proste, można skorzystać z wyszukiwania lub poprzez wybór odpowiednich grup.
Otrzymana listę zawodów wraz z odpowiednimi informacjami może zostać wydrukowana.

Świat zawodów jest zbiorem charakterystyk zawodów w Polsce. Przygotowane zostały one przez doradców zawodowych dla 556 zawodów. Charakterystyki opisują zadania i czynności, środowisko pracy, wymagania danego zawodu (jakie trzeba mieć predyspozycje psychiczne i fizyczne, jaką wiedzę trzeba posiadać oraz jakie zdolności i zainteresowania), informacje z rynku pracy oraz rzeczy związane z dalszą edukacją.

Zawody z przyszłością są listą i opisem 100 zawodów, które mają przyszłość na rynku pracy. Każdy opis został podzielony na następujące części:
zawód z przyszłością zawierający uzasadnienie, dlaczego wybrany zawód jest tym, w którym będzie można znaleźć pracę w przyszłości, zadania i czynności, środowisko pracy, wymagania zawodu, informacje z rynku pracy, kształcenie.

Scenariusze zajęć przeznaczone są do prowadzenia zajęć, dzięki nim możliwe jest natychmiastowe rozpoczęcie pracy z osobami poszukującymi pracy. Mogą zostać wydrukowane, by prowadzić zajęcia bez pomocy komputera. Zawierają gotowe rozwiązania w tym ankiety, kwestionariusze, itp. Scenariusze stanowią również zestaw opracowanych konspektów zajęć, pozwolą kontrolować wydarzenia, które powstaną podczas pracy osobami uczestniczącymi w zajęciach. Oczywiście te scenariusze nie muszą zostać wykorzystane, mogą np. stanowić tylko pomoc we własnym opracowywaniu zajęć.

Informatorium zawiera zbiór informacji przydatnych dla osób poszukujących pracy i nie tylko. W module tym można znaleźć informacje o bieżącym systemie edukacyjnym i zasadach działania szkół i uczelni, możliwościach korzystania ze stypendiów, odbywania praktyk zawodowych.
Informatorium zawiera również informacje dotyczące pisania CV i listu motywacyjnego, pomoże przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz podpowie jak efektywnie prowadzić poszukiwania pracy. W razie potrzeby można skorzystać z informacji o programach unijnych, takich jak: Eurodesk, Młodzież, Leonardo da Vinci, Comenius lub dowiedzieć się jak założyć własną firmę, stworzyć biznesplan lub jak otrzymać dofinansowanie na jej prowadzenie.

Współpraca przedstawia 17 instytucji związanych z poradnictwem zawodowym, można się dowiedzieć więcej o tych instytucjach w tym jaka jest oferowana przez nich pomoc oraz czym się zajmują.

W przypadku zakupu programu do dalszej odsprzedaży konieczne jest podanie klienta końcowego.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Oprogramowanie dla doradców zawodowych stworzone zostało z myślą o ułatwieniu im pracy oraz aby osoby dokonujące wyboru zawodu dokładnie przemyślały swoją decyzję.
Wśród programów można wyróżnić: Piramida Kariery 3, Spacery Po Zawodach opisujące wiele zawodów z różnych branż.

Niektóre z programów znajdą również zastosowanie w szkołach. Dzięki nim będzie można uświadamiać uczniów i pomagać im w wyborze dalszej ścieżki kariery. Wśród programów tego typu można wyróżnić: Indywidualny Planer kariery, Poradnictwo zawodowe - scenariusze zajęć.

Zobacz pełną ofertę programów dla doradców zawodowych.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej