Dźwiękowe lusterko

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138826717

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 75,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 90,00 zł

  78,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 90,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 12,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 93,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  93,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Lusterko dźwiękowe służy do nagrywania i odtwarzania 30 sekundowych dźwięków. Niezwykle prosta konstrukcja pozwala na bezproblemową obsługę. Dziecko z łatwością będzie mogło korzystać z dźwiękowego lustra.

Użytkownik ma możliwość wyboru jednego z trzech poziomów głośności by dostosować się do otoczenia, w którym się znajduje.

Na tej pomocy terapeutycznej można pisać i rysować za pomocą pisaka ścieralnego. Na górnej części dźwiękowego lusterka znajduje się zatrzaskowa przezroczysta okładka, pod którą można wstawiać obrazki i wykorzystywać je podczas zabawy lub ćwiczeń.

 

Z tyłu znajduje się otwór umożliwiający powieszenie lusterka oraz magnesy dzięki którym można przyczepić je np. do tablicy.

 

 

Dlaczego warto?

 • Nagrywa dźwięk w dobrej jakości - np. w przypadku mowy jest ona zrozumiała dla innych osób

 • Możliwość zawieszenia na ścianie lub zamocowania na tablicy - posiada specjalny otwór umożliwiający powieszenie lustra na ścianie. Można go również zamontować do metalowego elementu za pomocą magnesów znajdujących się z tyłu lusterka dźwiękowego
 • Łatwa obsługa - dla użytkownika najważniejsze są dwa przyciski znajdujące się z przodu urządzenia odpowiedzialne za nagrywanie i odtwarzanie nagrania.
 • Możliwość regulacji poziomu głośności - poprzez zmianę natężenia dźwięku można dostosować się do otoczenia i odtwarzać komunikaty na poziomie innych osób znajdujących się wokół.

Dźwiękowe lusterko (Sound Bank Plus - Mirror)

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • Lusterko dźwiękowe o rozmiarze 12cm

Do działania wymagane są 3 baterie AAA (nie dołączane do produktu).

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej