Dźwięczne kostki

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138820326

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 105,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 165,00 zł

  159,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 165,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 6,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 174,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  174,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Kostki dźwiękowe to pomoc sensoryczna, która pozytywnie przyczyni się do rozwoju Twojego dziecka

Zabawa z wykorzystaniem tych drewnianych zabawek pobudzi zmysły oraz poprawi percepcję wzrokową.

Zestaw znajdzie swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole, gabinecie terapeutycznym, a także podczas samodzielnej zabawy w domu.

To doskonały pomysł na prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

Regularna zabawa tą pomocą terapeutyczną przyczyni się do rozwoju percepcji wzrokowej. Wykorzystujemy ją w życiu codziennym np. podczas rysowania czy wiązania sznurówek. Dobrze ukształtowana przyczyni się także do ułatwienia nauki pisania.

 

 

 • Wpływa na poprawę pamięci i koncentracji

Zadaniem malucha jest odnaleźć parę kostek, które wydają taki sam dźwięk. Zapamiętanie oraz dopasowanie dźwięku do odpowiedniej kostki wymaga od dziecka skupienia i koncentracji. Systematyczne ćwiczenia pamięciowe mogą przełożyć się na lepszą efektywność nauki Twojej pociechy.

 

 • Stymuluje zmysły

Ta zabawka edukacyjna zapewnia doznania dźwiękowe, wzrokowe, jak i dotykowe. Dzięki temu kostki świetnie sprawdzą się do ćwiczeń integracji sensorycznej, która polega na prawidłowym przetwarzaniu informacji, dostarczanych z otoczenia poprzez zmysły. Przez to układ nerwowy jest stale stymulowany, co zapewnia jego prawidłowe funkcjonowanie.

 

Zabawa dzwiekowymi kostkami

 

 • Doskonała odskocznia od nowoczesnej technologii

Współczesne urządzenia mają tendencje do emitowania dużej ilości światła niebieskiego. Ma ono negatywne skutki dla zdrowia organizmu, ponieważ obniża jakość widzenia oraz snu. Zaburza także produkcje melatoniny, czyli hormonu snu. Dlatego warto proponować dzieciom tradycyjne zabawki, które wspierają ich poprawny rozwój.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziesz 12 kostek dźwiękowych o wymiarze: 6 x 5 cm.

Wykonane z wysokiej jakości, trwałego i bezpiecznego drewniana, bez ostrych krawędzi.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej