Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatny transport dla zakupów:

  • Dla Paczkomatów InPost - powyżej 100 zł
  • Dla przesyłki Poczta Polska Kurier 48 - powyżej 300 zł
  • Dla przesyłki Kurierskiej UPS - powyżej 700 zł
MASZ PYTANIA?
0 801 011 149

eduSensus Dysleksja - pakiet profesjonalny + bezpłatny transport kurierem

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Kupując ten produkt przy płatności przelewem, gratis otrzymujesz transport kurierem oraz ubezpieczenie przesyłki.

W swojej ofercie posiadamy również programy: terapeutyczne oraz dla niepełnosprawnych. Można zakupić osobno obie części dysleksji: Dysleksja. Część 1 oraz Dysleksja. Część 2 lub zapoznać się z programem Dysleksja z serii eduTerapeutica
Jeżeli dziecko ma problemy z prawidłowym rozwojem może skorzystać z programu: Wspomaganie rozwoju, w przypadku gdy ma problemy z komunikowaniem się można zapoznać się z programem Boardmaker.
Dla wszystkich, którzy szukają kompletnego zestawu programów logopedycznych oferujemy pakiet Platinium z tabletem: Logopedia Pakiet Platinium. Jest to jedyny tego typu pakiet na rynku, dostępny jest wyłącznie w naszym sklepie i zawiera wiele programów do terapii logopedycznej.

Posiadamy również inne programy logopedyczne, wśród nich można wyróżnić pakiet Logopedyczne zabawy wraz z książkami lub program Logoobrazki, dostępny w 3 osobnych częściach lub w pakiecie. Dostępny jest również program do wykorzystania w domu przez dzieci: Trening czytania, Trening matematyczny lub trening słuchu.

Możesz również przeglądnąć całą ofertę programów logopedycznych.

Uwaga: W naszym sklepie realizujemy także zamówienia dofinansowane na oprogramowanie wspomagające terapię.Poznaj szczegóły.

Uwaga: Specjalnie dla placówek oświatowych udostępniliśmy możliwość składania zamówień z płatnością odroczoną. Sprawdź szczegóły

 

TWOJE KORZYŚCI
Błyskawiczna dostawa
Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki
Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia
Książka gratis przy zakupie tego produktu
Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Pakiet pomocy technicznej
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.