Duży domek z tablicą do rysowania

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: TUKI
 • Kod producenta: 5905575461087

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 699,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 699,00 zł

  1 499,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 699,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 200,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 499,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 499,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Duży domek z tablicą do rysowania od TUKI jest przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Produkt jest łatwy do złożenia, a równocześnie stabilny. Wykorzystane do jego produkcji materiały są bezpieczne w użytkowaniu przez dzieci. W zabawach w domku może brać udział kilkoro dzieci, gdyż przestrzeń pozwoli pomieścić nawet 4 przedszkolaków!
Domek dobrze sprawdzi się w zabawach, w których dodatkowo można ćwiczyć grafomotorykę. Dzięki temu, że jedna ścianka pokryta jest farbą tablicową, da się rysować po niej kredą. Tworzenie szlaczków i obrazów pobudzi także kreatywność dziecka i usprawni koordynację oko-ręka. W domku można bawić się na różne sposoby. Ponadto drewniany domek dobrze się prezentuje, więc będzie pasował do każdego dziecięcego pokoju.

UWAGA!:

 • Płotek, krzesełka i stoliczek nie wchodzą w skład zestawu.
 • Domek nie jest oznaczony imieniem dziecka

 

 

 

47-od-3-roku-zycia Od 3 lat

Duży domek z tablicą do rysowania jest przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

99-wykonany-z-drewna-drewniany2 Ze sklejki brzozowej

Domek wykonany jest ze sklejki brzozowej, a jedna ze ścianek pokryta jest farbą tablicową.

12-grafomotoryka-szlaczki-nauka-pisania Grafomotoryka

Rysowanie szlaczków i tworzenie kredą obrazów na ściance pokrytej farbą tablicową to dobry pomysł na ćwiczenia grafomotoryczne. Rozwiną one umiejętności manualne dziecka i pomogą w przygotowaniu do nauki pisania.

107-kreatywnosc Kreatywne zabawy

Zarówno zabawy wewnątrz domku, jak i rysowanie po jednej ze ścianek to pole do rozwoju kreatywności.

 

Dlaczego warto?

 • Ćwiczenia grafomotoryczne

Możliwość rysowania kredą po ściance pokrytej farbą tablicową jest dobrym ćwiczeniem grafomotorycznym. Szlaczki, wzorki, kształty, a także inne dziecięce malunki ćwiczą funkcję ręki. Dzięki temu przedszkolak nabiera coraz lepszej sprawności manualnej. Zaowocuje to w przyszłości, gdy dziecko będzie uczyć się pisania.

 

Duży domek z tablicą do rysowania

 

 • Kreatywne zabawy

Ozdabianie ścianki pokrytej farbą tablicową według własnego pomysłu pozwala na rozwój kreatywności! Podobnie jak aranżowanie różnorodnych zabaw w domku i wokół niego. Pozwala to dziecku wyrazić własne pomysły i stworzy wymarzone miejsce do zabaw.

 

Duży domek z tablicą do rysowania

 

 • Łatwe składanie domku

Złożenie domku z tablicą do rysowania to nic trudnego! Producent zaznacza, że jest to czynność podobna do składania puzzli. Do złożenia domku nie są potrzebne narzędzia. Mimo łatwego sposobu montażu konstrukcja jest bezpieczna i stabilna.

 

Duży domek z tablicą do rysowania

 


Pomysły na zabawę


 • Mały artysta: tworzenie malowidła na ściance domku – ćwiczenia grafomotoryczne, koordynacja oko-ręka, rozwój kreatywności

Dziecko dekoruje swój domek, tworząc na ściance malowidło w wybranych przez siebie kolorach. Warto pozwolić dziecku przy tym na dowolność, aby mogło dobrać barwy i rysowane kształty według własnego gustu. Samodzielne dekorowanie ścianki będzie okazją do rozwijania zdolności manualnych.

 

 • Stworzenie własnego kącika – rozwój kreatywności

Wykorzystując całą przestrzeń w domku, dziecko ma za zadanie zgromadzić w nim swoje „skarby”. Zabawa może polegać na wcześniejszym „poszukiwaniu skarbów” i przynoszeniu ich do domku. Innym wariantem jest wybranie przez dziecko przedmiotów, stanowiących „niezbędnik”, który powinien znaleźć się w jego kąciku. We wszystkich tych czynnościach dziecko musi ocenić ilość miejsca wewnątrz domku, co pozwoli mu zaplanować, ile przedmiotów może w nim pomieścić, aby móc komfortowo się bawić.

 

Duży domek z tablicą do rysowania

 

Co zawiera?

Domek ze sklejki brzozowej z tablicą do rysowania

 

Duży domek z tablicą do rysowania

 

Główne informacje

 • Wiek: powyżej 3 lat

 • Materiały: sklejka brzozowa, farba tablicowa

 • Grubość sklejki: ok. 6 mm

 • Wymiary:

  • głębokość: 123 cm

  • szerokość: 110 cm

  • wysokość ścian: 115 cm

  • wysokość na szczycie dachu: 146 cm

 • Waga: 30 kg

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej