Duże guziki do przewlekania (54 elementy)

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 69,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  79,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Z użyciem Dużych guzików do przewlekania pokażesz dziecku świat matematyki w kolorowych barwach. Zabawa guzikami wspomoże naukę liczenia, nauczy odróżniania barw oraz usprawni zdolności manualne Twojego malucha. Zestaw zawiera aż 44 elementy, dzięki czemu doskonale nadaję się również do zabaw grupowych. Przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Jeśli szukasz zabawki, która stawia na rozwój Twojego dziecka to z pewnością się nie zawiedziesz! Te guziki to również świetny pomysł na oryginalny prezent. Wykorzystać można je zarówno w przedszkolu jak i podczas rozrywki w domu.

 

 

 

 

 

 

duze guziki do przewlekania infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zabawkowe guziki to m.in. usprawnianie zdolności manualnych dłoni – motoryki małej. Doskonalenie tej umiejętności to kluczowy element prawidłowego rozwoju dziecka, gdyż przygotowuje je już do nauki pisania. 

 • Zabawa z użyciem guzików pozwoli Ci również zadbać o rozwój koordynacji ruchowo-wzrokowej malucha Wpłynie to pozytywnie na rozwój mózgu oraz usprawni logiczne myślenie.
 • Odskocznia od technologii. Guziki są doskonałym pomysłem na oderwanie dziecka od ekranu tabletu czy smartfona. Urządzenia te emitują światło niebieskie, które niekorzystnie wpływa na wzrok dorosłych a co dopiero najmłodszych. Dodatkowo światło te blokuje wytwarzanie melatoniny – hormonu snu przez co trudniej nam zasnąć. Te powody stanowią solidne argumenty, aby przekonać się do tradycyjnych zabawek.

 • Nauka matematyki i kolorów w 1 –  5 kolorów i pięć różnych wielkości to doskonała baza do ćwiczeń sortowania. Jest to szczególna umiejętność wykorzystująca koordynacje wzrokowo-ruchową, a także cechę samodzielności i cierpliwości. Poprzez tak wielką liczbie guzików w zestawie, bo aż 44 sztuki, użytkownik będzie mógł z łatwością opanować podstawy liczenia. Nauka dodawania, odejmowania, mnożenie czy dzielenia z użyciem zabawki stanie się przyjemnością.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 44 sztuk guzików w pięciu kolorach i pięciu rozmiarach oraz 6 podstawowych sznureczków do przewlekania i 4 z zawieszką.

Rozmiary guzików od 3,5 cm do 7,5 cm.

Długość sznurków:

 • podstawowe – 77cm,
 • z zawieszką – 55cm.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej