Duże guziki do przewlekania (54 elementy) + KARTY PRACY

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4710953440810

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 84,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 99,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  99,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Z użyciem Dużych guzików do przewlekania pokażesz dziecku świat matematyki w kolorowych barwach. Zabawa guzikami wspomoże naukę liczenia, nauczy odróżniania barw oraz usprawni zdolności manualne Twojego malucha. Zestaw zawiera aż 44 elementy, dzięki czemu doskonale nadaję się również do zabaw grupowych. Przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Jeśli szukasz zabawki, która stawia na rozwój Twojego dziecka to z pewnością się nie zawiedziesz! Te guziki to również świetny pomysł na oryginalny prezent. Wykorzystać można je zarówno w przedszkolu jak i podczas rozrywki w domu.

 

 

 

 

 

 

duze guziki do przewlekania infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zabawkowe guziki to m.in. usprawnianie zdolności manualnych dłoni – motoryki małej. Doskonalenie tej umiejętności to kluczowy element prawidłowego rozwoju dziecka, gdyż przygotowuje je już do nauki pisania. 

 • Zabawa z użyciem guzików pozwoli Ci również zadbać o rozwój koordynacji ruchowo-wzrokowej malucha Wpłynie to pozytywnie na rozwój mózgu oraz usprawni logiczne myślenie.
 • Odskocznia od technologii. Guziki są doskonałym pomysłem na oderwanie dziecka od ekranu tabletu czy smartfona. Urządzenia te emitują światło niebieskie, które niekorzystnie wpływa na wzrok dorosłych a co dopiero najmłodszych. Dodatkowo światło te blokuje wytwarzanie melatoniny – hormonu snu przez co trudniej nam zasnąć. Te powody stanowią solidne argumenty, aby przekonać się do tradycyjnych zabawek.

 • Nauka matematyki i kolorów w 1 –  5 kolorów i pięć różnych wielkości to doskonała baza do ćwiczeń sortowania. Jest to szczególna umiejętność wykorzystująca koordynacje wzrokowo-ruchową, a także cechę samodzielności i cierpliwości. Poprzez tak wielką liczbie guzików w zestawie, bo aż 44 sztuki, użytkownik będzie mógł z łatwością opanować podstawy liczenia. Nauka dodawania, odejmowania, mnożenie czy dzielenia z użyciem zabawki stanie się przyjemnością.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 44 sztuk guzików w pięciu kolorach i pięciu rozmiarach oraz 6 podstawowych sznureczków do przewlekania i 4 z zawieszką.

Rozmiary guzików od 3,5 cm do 7,5 cm.

Długość sznurków:

 • podstawowe – 77cm,
 • z zawieszką – 55cm.

 

Karty pracy w prezencie

Dzięki takim pomocom poprowadzisz ciekawe zajęcia, rozwijające motorykę małą, koordynację wzrokowo-ruchową oraz koncentrację uwagi. Podczas pracy z kartami dziecko będzie doskonalić umiejętności matematyczne oraz logiczne myślenie.

Otrzymasz 20 kart w formacie A4, do wydrukowania. Na kartach przedstawione zostały różnorodne zadania do wykonania, związane z:

 • różnicowaniem kolorów,

 • rozpoznawaniem wielkości i ilości,

 • grupowaniem,

 • dobieraniem w pary,

 • układaniem rytmów

 • oraz rozwiązywaniem łamigłówek.

 

Karty pracy Arante.pl

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej