Drukowane Karty do Jogi

 • 79,00 zł

  69,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 10,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  79,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Drukowane karty do jogi to pakiet pomysłów na to, jak wykorzystać potencjał tkwiący w produktach marki GOOD WOOD. Inspiracja na dziesiątki niesamowicie rozwijającej zabawy.

Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem kart wpłyną na rozwój równowagi oraz koordynacji ruchowej dziecka, dodatkowo wspierając jego zdolności motoryczne.

Drukowane karty do Jogi zostały opracowane z myślą o dzieciach od 3 roku życia, jednak można korzystać z nich znacznie wcześniej.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zachęcają do aktywności fizycznej

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie możemy zrobić dla swoich dzieci jest wyrobienie u nich nawyku aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Z kartami do jogi GOOD WOOD będzie to dużo łatwiejsze. Taka forma spędzania czasu to fantastyczna zabawa dla Ciebie i Twojego malucha.

 

 

 • Pozwala się wyciszyć oraz obniża stres

Ćwiczenie jogi to doskonała okazja do wyciszenia się oraz zredukowania napięcia. Regularne ćwiczenia pozwolą utrzymać spokój ducha i wpłyną na lepsze samopoczucie podczas każdego dnia. Wykonanie odpowiedniej asany wymaga nie lada skupienia, zatem to także świetny trening koncentracji.

 

Wspólna zabawa

 

 • Ciekawy pomysł na wspólne spędzanie czasu

Zestaw kart to świetne rozwiązanie zarówno dla rodziców jak i dla dziecka. Wspólne ćwiczenia z dzieckiem, to nie dość, że fantastyczna forma spędzania czasu to w dodatku okazja do budowania więzi. 

 

 

 • Wszystkie ćwiczenia są bezpieczne i dostosowane do możliwości dzieci

Ćwiczenia zostały opracowane przez doświadczoną trenerkę jogi - Olę Puchałę. Wieloletnia praktyka i doświadczenie umożliwiły jej stworzenie ćwiczeń, które są odpowiednie dla dzieci. Nie musisz się więc bać, że Twoje dziecko mogłoby sobie zrobić krzywdę podczas tej zabawy. W zestawie znajduje się obszerna instrukcja oraz komentarze wyjaśniające, na co należy zwrócić uwagę w trakcie wykonywania poszczególnych asan. Asany, czyli specjalne pozycje ciała służące medytacjom jogi, wzmocnią i uzdrowią ciało, a także działają harmonizująco na emocje i psychikę.

 

 

Co zawiera?

Wysokiej jakości karty zapakowane w eleganckie pudełko, które idealnie sprawdzi się jako prezent.

 

Pudełko

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej