Drewniany domek z zamkami

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972044327

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 179,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 189,00 zł

  184,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 189,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 5,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 199,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  199,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Drewniany domek manipulacyjny dla dzieci z zamkami to ciekawa zabawka edukacyjna, dzięki której dziecko poprawi swoją sprawność dłoni. Wiele typów zamków pozwoli zróżnicować poziom trudności, od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Precyzyjne wykonywanie ruchów przyczyni się także do poprawy koncentracji Twojej pociechy. To także niezastąpiona pomoc w gabinecie terapeutycznym oraz przedszkolu.

Drewniane zabawki to doskonały pomysł na prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Rozwój zdolności manualnych oraz precyzji ruchów

Drewniany domek manipulacyjny dla dzieci z zamkami to doskonała okazja do kształtowania motoryki małej, czyli precyzyjnych ruchów palców i dłoni. Aby proces jej doskonalenia był najbardziej skuteczny, powinien zacząć się w jak najwcześniejszym etapie życia. Rozwinięte zdolności manualne pomogą dziecku podczas wielu codziennych czynności takich jak: wiązanie butów, rysowanie, czy nauka pisania. Domek pomoże dziecku rozwijać się w skupieniu i trenować logiczne myślenie.

 

 • Różne rodzaje zamków, konfiguracji otwarcia

Ta zabawka terapeutyczna oferuje wiele wariantów zamków m.in.: pałąkowych, cylindrycznych, rygle, dźwignie, klapy, zawiasy oraz łańcuszek zabezpieczający. Otwieranie różnych typów zamków jest nie tylko wyzwaniem dla naszej pociechy, ale wpływa również na poprawę jego zręczności oraz stymuluje zmysł dotyku. Kolorowe klapki mogą wspomóc dziecko podczas nauki sortowania oraz nauki kolorów. Wnętrze domku może służyć jako schowek do przechowywania skarbów.

 

domek manipulacyjny dla dzieci

 

 • Wykonany z wysokiej jakości drewna

Dzięki tej pomocy dydaktycznej nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Zestaw został wykonany z trwałego i odpornego na rozdarcia drewna, dlatego masz pewność, że zabawka wytrzyma wiele lat. Naturalne materiały oraz przyjazne kolory zachęcą najmłodszych do zabawy i eksperymentowania.

 

 • Łatwość przenoszenia

Miękki w dotyku sznurek przymocowany do daszku domku pozwala na łatwe oraz komfortowe przenoszenie. Jest to znaczne ułatwienie nie tylko dla dzieci, ale również terapeutów ułatwiając im transport pomiędzy placówkami.

 

domek manipulacyjny dla dzieci

 

Główne informacje - domek manipulacyjny dla dzieci

Waga wraz z opakowaniem: 1,45 kg

Zalecenie wiekowe: 3+

Wymiary: ok. 15x15x28 cm

Materiał: drewno

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71.

domek manipulacyjny

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej