Drewniany Bujak

 • Producent: GOODWOOD POLAND
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 610,00 zł

  599,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 11,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  599,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Bujak znajdzie zastosowanie od pierwszych dni życia dziecka. Jeśli wnętrze bujaka wyłożysz miękkim materiałem, możesz chwilę pokołysać w nim niemowlę. Jeśli maluch już siedzi, może się w nim bujać dowolnie długo. Wynika z tego, że nie ma minimalnego wzrostu, wagi czy wieku, które ograniczają użytkowanie bujaka. Każde dziecko ma inne potrzeby i każde będzie wykorzystywało go inaczej. Zabawa bujakiem wpłynie korzystnie na rozwój motoryki oraz równowagi dziecka.

W odróżnieniu od innych tańszych odpowiedników ten Bujak został wykonany z litego drewna wysokiej jakości, co zapewnia wytrzymałość oraz solidność.

Bujak został zaprojektowany do użytku z innymi akcesoriami GOOD WOOD które dodatkowo rozwiną jego możliwości:

Dzięki dodatkowym modułom drewniany bujak zmienia się razem z dzieckiem, dostosowując swoje zastosowania do bieżących potrzeb Twojej pociechy i jej ulubionych zabaw.

Drewniany bujak GOOD WOOD świetnie sprawdzi się w przedszkolu, szkole oraz podczas samodzielnej zabawy w domu.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Bujak dzięki dodatkowym modułom zapewnia nieskończenie wiele frajdy

Bujak możesz uzupełniać o kolejne moduły: blat, drabinkę, krzesło, taborecik, które dodatkowo rozwiną jego możliwości. Tak stworzysz dla malucha prawdziwy domowy plac zabaw, który będzie służył przez lata. Bujak drewniany rośnie i zmienia się razem z dzieckiem, dostosowując swoje zastosowania do bieżących potrzeb Twojej pociechy i jej ulubionych zabaw.

Stolik GOOD WOOD

Bujak służy do zabawy równoważnej i wspiera rozwój motoryki dziecka. To proces, który ma kluczowe znaczenie dla nauki czytania i pisania, wyrabianiu orientacji przestrzennej czy koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 • Z wykorzystaniem bujaka z łatwością stworzysz dla dziecka własny kącik sensoryczny

Kącik

 • Stymuluje układ przedsionkowy

Podczas bujania lub kołysania stymulujemy układ przedsionkowy, czyli część układu nerwowego, która wpływa na regulację napięcia mięśniowego i organizację uwagi.

 • Świetna metoda na uspokojenie dziecka

Bujanie to świetny sposób na wygaszanie niepokoju i regulację gospodarki hormonalnej. Doskonale wpływa na mechanizm oddychania i wentylacji oraz układ krążenia i przemiany materii. To świetny sposób na uspokojenie, subtelną stymulację i zabawę.

 

 

Jednocześnie zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori przykładamy wagę do waloru estetycznego oferowanych zabawek, których naturalne piękno ma zachęcać dzieci do podejmowania różnorodnych aktywności. W efekcie każdy bujak GOOD WOOD stanowi harmonijne połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa, trwałości i bezkompromisowej precyzji wykonania – walorów, które powinny charakteryzować wszystkie zabawki dla dzieci.

 • Bezpieczeństwo użytkowania

Bujaki dla dzieci GOOD WOOD to zabawki projektowane i wykonywane w trosce o bezpieczeństwo i rozwój najmłodszych. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie wysokiej jakości atestowane materiały. Bez ostrych zakończeń i rogów, które mogłyby stanowić potencjalne niebezpieczeństwo podczas zabawy. Bujak został także odpowiednio wyważony, tak aby był maksymalnie bezpieczny.

 • Ciekawa forma zachęci dzieci do zabawy

Bujak to zabawka, która pomoże nam stymulować prawidłowy rozwój ruchowy dziecka poprzez atrakcyjną i zróżnicowaną zabawę. W połączeniu z drabinką GOOD WOOD oferują praktycznie nieograniczone możliwości zabawy.

Bujak i drabinka GOOD WOOD

 • Bujak wykonano z litego drewna

Dzięki wykorzystaniu tego materiału masz pewność, że korzystasz z pomocy najwyższej klasy. Konstrukcja z litego drewna zapewnia wytrzymałość oraz solidność, przez co nie musisz bać się, że bujak stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego dziecka.

 

Co zawiera?

Drewniany bujak do samodzielnego złożenia. Montaż jest prosty i jest to dodatkowa szansa na zabawę z naszymi dziećmi.

 

Główne informacje

 • Produkt bez ograniczeń wiekowych.

 • Bujak waży 8,5 kg i jest odpowiednio wyważony, tak aby był maksymalnie bezpieczny.

 • Rekomendowana i minimalna przestrzeń do swobodnego bujania powinna mieć 1,5 m x 1,5 m.

 • Zbadane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka to 50 kg.

 • Długość bujaka (od uchwytu do uchwytu) to 100 cm. Wysokość (w pozycji mostka, od podłogi do szczytu) to 60 cm, Szerokość (od płozy do płozy) to 50 cm.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

27-07-2021
Logopeda w swojej pracy bardzo często spotyka się z nieprawidłową, bądź brakiem, właściwej realizacji głosek szeregu szumiącego. Przechodząc przez kolejne etapy pracy terapeutycznej, od momentu pojawienia się dźwięku, do czasu jego utrwalenia w mowie spontanicznej, może minąć...

więcej

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

19-07-2021
Rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie własnych emocji może przysporzyć dziecku sporo trudności. Ważnym etapem rozwoju dziecka jest rozwój emocjonalny. Już na etapie edukacji przedszkolnej należy stworzyć odpowiednie warunki do tego, aby dziecko panowało nad własnymi emocjami oraz...

więcej

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej