Drewniane ludziki

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138829633
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 99,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  109,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Jeśli szukasz oryginalnej i ciekawej zabawki dla Twojego dziecka, to świetnie trafiłeś.

Jak można zauważyć, forma, w jakiej zostały zrobione ludziki jest nietypowa. Sprawia to natomiast, że liczba zabaw z użyciem Drewnianych ludzików może być ograniczona jedynie wyobraźnią dziecka. Jest to zatem doskonała propozycja do kształtowania kreatywności. Jedną z zabaw może być tworzenie historyjek i opisywanie różnic/podobieństw klocków. Dzięki temu klocki mogą być niezwykle przydatne w poszerzaniu słownictwa i rozwoju mowy. Figurki stworzone zostały z drewna lipowego, co determinuje ich trwałość. Idealne zarówno do zabaw w grupie np. w przedszkolu, jak i do samodzielnego spędzania czasu. Zalecane dla dzieci powyżej 1,5 roku.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zestaw ludzików został zaprojektowany w taki sposób, aby mógł być wykorzystywany do nauki pokazywania różnic bądź podobieństw. Każdy z klocków różni się pod względem kształtu, więc są one idealnym narzędziem do nauki tego zagadnienia. Rozróżnianie i znajdowanie podobieństw związane jest z procesami pamięciowymi. Poprzez regularne ćwiczenia poszerzysz zasób informacji dziecka o otaczającym go świecie.

 • Zabawy z ich użyciem są bardzo dobre na rozwój spostrzegania wzrokowego. W celu polepszenia tej umiejętności można użyć paneli lustrzanych podstawowych i 4-way. Kluczowe dla opanowania spostrzegania wzrokowego jest widzenie w trójwymiarowości co ułatwią podane panele. Dzięki nim dziecko zobaczy figurki pod różnym kątem, co sprawi że nauczy się rozróżniać kształty niezależnie od odległości i kąta widzenia.

 • Ludziki wykonane są w prostej lecz oryginalnej formie, która budzi zainteresowanie. Ponadto, stawiają one niemałe wyzwanie. Przez to, że są wykonane całkowicie bez żadnego nadruku, bawiący się jest zmuszony do wykorzystania swojej wyobraźni. Dzięki temu jest w stanie stworzyć swój własny, mały świat zabawy.

 • Ludziki można wykorzystać do różnych zabaw integracyjnych np. każdy z uczestników może dorysować twarz bądź ubranko i stworzyć własną oryginalną zabawkę. Kolejną z zabaw może być tworzenie i opowiadanie historyjek wśród dzieci. Taka rozrywka może dodatkowo pozytywnie wpływać na poszerzanie słownictwa i rozwój umiejętności komunikacyjnych. Zestaw ma więc wiele możliwości i ogranicza go jedynie kreatywność.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 10 drewnianych ludzików gdzie każdy z nich ma inny kształt i rozmiar.

Wymiary: 6,5 cm x 8 cm.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

27-07-2021
Logopeda w swojej pracy bardzo często spotyka się z nieprawidłową, bądź brakiem, właściwej realizacji głosek szeregu szumiącego. Przechodząc przez kolejne etapy pracy terapeutycznej, od momentu pojawienia się dźwięku, do czasu jego utrwalenia w mowie spontanicznej, może minąć...

więcej

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

19-07-2021
Rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie własnych emocji może przysporzyć dziecku sporo trudności. Ważnym etapem rozwoju dziecka jest rozwój emocjonalny. Już na etapie edukacji przedszkolnej należy stworzyć odpowiednie warunki do tego, aby dziecko panowało nad własnymi emocjami oraz...

więcej

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej