Drewniane ludziki

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138829633
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 108,00 zł

  75,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 33,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 86,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  86,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Jeśli szukasz oryginalnej i ciekawej zabawki dla Twojego dziecka, to świetnie trafiłeś.

Jak można zauważyć, forma, w jakiej zostały zrobione ludziki jest nietypowa. Sprawia to natomiast, że liczba zabaw z użyciem Drewnianych ludzików może być ograniczona jedynie wyobraźnią dziecka. Jest to zatem doskonała propozycja do kształtowania kreatywności. Jedną z zabaw może być tworzenie historyjek i opisywanie różnic/podobieństw klocków. Dzięki temu klocki mogą być niezwykle przydatne w poszerzaniu słownictwa i rozwoju mowy. Figurki stworzone zostały z drewna lipowego, co determinuje ich trwałość. Idealne zarówno do zabaw w grupie np. w przedszkolu, jak i do samodzielnego spędzania czasu. Zalecane dla dzieci powyżej 1,5 roku.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zestaw ludzików został zaprojektowany w taki sposób, aby mógł być wykorzystywany do nauki pokazywania różnic bądź podobieństw. Każdy z klocków różni się pod względem kształtu, więc są one idealnym narzędziem do nauki tego zagadnienia. Rozróżnianie i znajdowanie podobieństw związane jest z procesami pamięciowymi. Poprzez regularne ćwiczenia poszerzysz zasób informacji dziecka o otaczającym go świecie.

 • Zabawy z ich użyciem są bardzo dobre na rozwój spostrzegania wzrokowego. W celu polepszenia tej umiejętności można użyć paneli lustrzanych podstawowych i 4-way. Kluczowe dla opanowania spostrzegania wzrokowego jest widzenie w trójwymiarowości co ułatwią podane panele. Dzięki nim dziecko zobaczy figurki pod różnym kątem, co sprawi że nauczy się rozróżniać kształty niezależnie od odległości i kąta widzenia.

 

 

 • Ludziki wykonane są w prostej lecz oryginalnej formie, która budzi zainteresowanie. Ponadto, stawiają one niemałe wyzwanie. Przez to, że są wykonane całkowicie bez żadnego nadruku, bawiący się jest zmuszony do wykorzystania swojej wyobraźni. Dzięki temu jest w stanie stworzyć swój własny, mały świat zabawy.

 • Ludziki można wykorzystać do różnych zabaw integracyjnych np. każdy z uczestników może dorysować twarz bądź ubranko i stworzyć własną oryginalną zabawkę. Kolejną z zabaw może być tworzenie i opowiadanie historyjek wśród dzieci. Taka rozrywka może dodatkowo pozytywnie wpływać na poszerzanie słownictwa i rozwój umiejętności komunikacyjnych. Zestaw ma więc wiele możliwości i ogranicza go jedynie kreatywność.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 10 drewnianych ludzików gdzie każdy z nich ma inny kształt i rozmiar.

Wymiary: 6,5 cm x 8 cm.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej