Drewniane kręgle (Skittles Game "Active")

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972119124

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 149,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 190,00 zł

  159,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 190,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 31,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 174,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  174,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Gra w kręgle to prawdziwy klasyk dla całej rodziny i przyjaciół. Proponowany przez nas zestaw stożków i kul jest nagradzanym produktem, posiadającym certyfikat FSC ®. Wyróżnia się naturalnym, trwałym i bezpiecznym tworzywem, którym jest lite drewno uzyskiwane ze zrównoważonego rozwoju. Drewniane kręgle zostały zaprojektowane i wykonane w rozmiarze dostosowanym do małych dzieci, dlatego mogą się nimi bawić maluchy już od 3 roku życia. Nowoczesny, kolorowy nadruk sprawia, że kręgle są widoczne nawet w trawie i z większych odległości. Dzięki temu mamy gwarancję wspaniałej zabawy wewnątrz pomieszczeń oraz na świeżym powietrzu. Do zestawu dołączona jest torba, która świetnie sprawdzi się podczas transportu i do przechowywania.

Gra w kręgle to nie tylko świetna zabawa dla członków rodziny lub grup rówieśniczych. Dzięki niej Twoje dziecko nauczy się zdrowych zasad rywalizacji, radzenia sobie z emocjami podczas wygranej i porażki oraz nabędzie szereg zdolności motorycznych, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Drewniane kręgle będą idealnym prezentem na urodziny oraz przemyślaną rozrywką na spędzanie czasu wolnego w aktywny sposób.

 

58-praca-w-grupie-komunikacja3 Dla całej rodziny

Zabawka ta łączy pokolenia. Zapewni mnóstwo radości nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. 

18-koncentracja-pamiec-skupienie3 Koncentracja uwagi

Gra w kręgle to świetny sposób na doskonalenie koncentracji uwagi.

26-motoryka-duza-koordynacja-ruchowa Motoryka duża

Gra w kręgle to okazja do trenowania motoryki dużej. Doskonaląc tą cechę dbasz o prawidłową koordynację ruchów całego ciała bądź jego poszczególnych części.

 

Dlaczego warto?

 • Rozwój zdolności motorycznych dzięki naturalnym zabawkom

Zdolności motoryczne to zestaw wielu dyspozycji fizycznych i ruchowych, które dziecko nabywa systematycznie już od urodzenia. Niestety często przeszkadzamy maluchowi w jego naturalnym rozwoju dając mu do ręki tablet lub smartfon. Zamiast tego możemy zaoferować rozwojową grę z bezpiecznego i naturalnego tworzywa, która przyniesie wiele korzyści. Drewniane kręgle powstały z naturalnego, litego drewna. Zabawa nimi wspaniale wpłynie na rozwój motoryki dużej, równowagi i zręczności. W dodatku przyniesie wiele frajdy i radości!

 

Cóż może być lepszym treningiem koordynacji wzrokowo-ruchowej od kręgli? To gra, podczas której ciało i oczy muszą ze sobą ściśle współpracować. Dodatkowa dawka koncentracji uwagi pozwoli na mistrzowskie zagrania i zapewni rozwój na każdym etapie życia dziecka.

 

 • Nabycie umiejętności planowania motorycznego

Starsze dzieci podczas gry w kręgle rozumieją, że wygrana zależy od zaplanowania ruchu piłeczki i jak najdokładniejszego działania. Jednak swoje możliwości motoryczne muszą najpierw sprawdzić w praktyce. Zabawa Drewnianymi kręglami to idealny sposób analizy swoich umiejętności i planowania ruchów własnego ciała.

 

To doskonała zabawa ruchowa dla całej rodziny. Dla dzieci to doskonała okazja do ćwiczenia motoryki dużej i koncentracji.

 

 • Nauka cierpliwości i czekania na swoją kolej

Podczas gry w kręgle należy czekać na swoją kolej i przestrzegać zasad naprzemiennych rzutów. Im więcej uczestników zabawy, tym dłuższe oczekiwanie. To wspaniała okazja do nauki cierpliwości i pokazanie dziecku, że rywalizacja, nawet w zabawie, wymaga stosowania się do przyjętych reguł.

 

 • Gra wzmacniające relacje rodzinne i przyjacielskie

Gra Drewnianymi kręglami to prawdziwy klasyk dla całej rodziny i przyjaciół. To świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Na pewno wiele razy obserwowałeś, jaką radość sprawia dziecku strącanie przedmiotów. Wielkie „bam” to najlepsza zabawa pod słońcem, która nie ma końca i nigdy się nie nudzi! Dodatkowo, dzięki kolorowym oznaczeniom, w kręgle można grać w pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu. Drewniane kręgle będą nie tylko fantastyczną zabawą w gronie rodzinnym. Świetnie sprawdzą się również w przedszkolach oraz podczas wszelkich uroczystości, festynów, zawodów sportowych i spotkań rówieśniczych.

 

 • Poczucie bycia sprawcą

Drewniane kręgle są niepozornym produktem, ale zabawa nim może przynieść ogrom satysfakcji małemu graczowi. Strącenie stożków jest nie lada wyzwaniem dla dorosłego, a co dopiero dla dziecka. Zbicie kręgli to za każdym razem powód do ogromnej dumy i okazja, aby poczuć się prawdziwym sprawcą.

 

 • Doskonalenie umiejętności radzenia sobie z napięciem emocjonalnym

Gra w kręgle to zdobywanie różnych wyników w każdej rundzie. Raz się wygrywa, a raz przegrywa. Bywa, że nie trafi się w żaden ze słupków za pierwszym razem. Emocje towarzyszące grze bywają różne: radość, śmiech, rozczarowanie, złość.
I bardzo dobrze, że się pojawiają, bo to wspaniała lekcja na przyjrzenie się uczuciom i rozmowa na ich temat.

 

Pomysły na zabawę

 • Klasyczna gra – rozwój zdolności motorycznych i koncentracji uwagi

Celem gry jest strącenie wszystkich dziewięciu kręgli w jak najmniejszej liczbie rzutów (najlepiej w pierwszym). Każdy gracz ma dwie szanse na rzut. Jeden stożek liczony jest jako 1 punkt. Jeśli gracz strąci wszystkie, otrzymuje 9 punktów. Najlepiej na bieżąco zapisywać, ile punktów gracz zdobywa w każdej turze, aby śledzić wynik. Maksymalną ilość można zdobyć poprzez powalenie wszystkich kręgli oprócz środkowego – uzyskuje się wtedy najwyższy wynik l2 punktów. Należy to zrobić w jednym uderzeniu. Zwycięzcą zostaje osoba z największą liczbą punktów na koniec gry. W oficjalnych grach jest 9 rund.

 

 • Mistrzowie do par! – doskonalenie zręczności i szybkości

W tej grze należy dobrać się w pary. Zadaniem jednego z uczestników jest jak najszybsze rozkładanie kręgli za każdym razem gdy strąci je wspólnik. Celem gry jest bowiem powalenie jak największej liczby słupków w określonym czasie.
W następnej rundzie zawodnicy z pary zamieniają się rolami. Sędzia liczy strącone kręgle, kontroluje czas i zapisuje wynik w widocznym miejscu.

 

Kręgle są fascynująca zabawą ruchowa, która u dzieci dodatkowo usprawnia motorykę dużą i koncentrację.

 

 • Król linii prostej! – zabawa na celność i dokładność

Uczestnicy zabawy ustawiają kręgle w linii prostej, jeden za drugim, w niewielkich odległościach. Zadaniem graczy jest tak uderzyć kulą w pierwszy słupek, aby stworzyć efekt domina i strącić ich jak najwięcej za jednym ruchem.

 

 • Bystre oko! – doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej

W tej zabawie należy rozłożyć kręgle w linii prostej, jeden obok drugiego. Odległość między stożkami będzie zależna od stopnia trudności. Im mniejsze przerwy tym trudniejsza rozgrywka. Zadaniem uczestników zabawy jest rzucać drewniane kule pomiędzy kręglami tak, żeby żadnego nie strącić. Wygrywa zawodnik, który nie powali żadnego słupka.

 

Co zawiera?

 • zestaw 9 stożków z kolorowymi oznaczeniami o wysokości ok. 19 cm

  i średnicy ok. 4,5 cm

 • 2 drewniane kule o średnicy ok. 5,5 cm

 • praktyczna torba do przechowywania i transportu

 

Główne informacje

 • Wiek: +3 lata

 • Skład: lite drewno

 • Zdobywca nagrody Spiel Gut ®

 • Produkt posiada certyfikat FSC® oraz spełnia normy bezpieczeństwa EN 71, został dokładnie przetestowany pod kątem substancji toksycznych przez niezależne organy kontrolne w Niemczech

 

Zabawowe kręgle zapewnią wciągającą zabawę dla wielu osób. Dzieci z ich użyciem będą dodatkowo ćwiczyły motorykę dużą.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej