Drewniane koraliki do przewlekania - Duży zestaw (400 elementów)

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: ANDREU TOYS
 • Kod producenta: 8416040160024

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 79,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 94,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  94,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Dzieci lubią manipulować przedmiotami, przekładać je i przesypywać. Właśnie do takiej zabawy wykorzystasz Drewniane koraliki do przewlekania. Duży zestaw kolorowych kształtów zawiera 400 elementów, z których można tworzyć ciekawe wzory, sekwencje, bransoletki czy naszyjniki. Dzięki temu Twoje dziecko rozwinie wyobraźnię i spędzi czas na kreatywnej zabawie.

Sama czynność przewlekania koralików przez sznurek wspomaga rozwój motoryki małej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Ponadto uczy koncentrowania uwagi na zadaniu. Dbając o te funkcje we wczesnych latach dziecka, ułatwiasz mu zdobywanie kolejnych umiejętności: samoobsługi, czytania i pisania, zapamiętywania.

Zabawa Drewnianymi koralikami do przewlekania to również nauka kolorów i kształtów. Drobne elementy z powodzeniem zastąpią tradycyjne liczmany i pomogą w rachunkach pamięciowych. Kupując jeden duży zestaw, zyskujesz pomoc edukacyjną i świetną zabawkę zarówno dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

 

 

 

99-wykonany-z-drewna-drewniany2 Zabawka drewniana

Drewniane koraliki to ekologiczny produkt najwyższej jakości

47-od-3-roku-zycia Wiek 3+

Zabawka zawiera małe elementy i nie nadaje się dla dzieci poniżej 3. roku życia

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Motoryka mała

Przewlekanie koralików to świetne ćwiczenie doskonalące zdolności manualne dziecka

106-kreatywnosc2 Koncentracja uwagi

Zabawa koralikami pomaga skupić uwagę, uczy koncentracji

107-kreatywnosc Kreatywność

Dziecko może komponować różne wzory z koralików i rozwijać kreatywność

77-zmysl-dotyku Percepcja dotykowa

Przewlekanie koralików o różnych fakturach stymuluje układ dotykowy dziecka.

 

Dlaczego warto?

Drewniane koraliki do przewlekania – Duży zestaw to świetna pomoc w ćwiczeniu ręki piszącej dziecka oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Twoja pociecha może nawlekać kolorowe kształty, zawiązywać sznurek i tworzyć barwne kompozycje. To z pewnością jeden z ciekawszych sposobów na wspomaganie rozwoju motoryki małej. Taka aktywność wpływa pozytywnie na rozwój mięśni dłoni, uczy precyzji, pozwala trenować chwyt oraz zręczność. Ułatwia to dziecku późniejszą samoobsługę a w dalszej przyszłości naukę pisania.

 

 • Łączą naukę i zabawę

Przewlekanie sznurka przez koraliki pozwala na połączenie nauki i zabawy. W trakcie tworzenia ciekawych kompozycji wprowadzisz dziecko w świat kolorów i kształtów. Dzięki temu rozwiniesz jego funkcje poznawcze i zaspokoisz ciekawość. Dziecko lepiej zrozumie otaczający je świat.

Ponadto w trakcie czynności manualnych możesz uczyć dziecko liczenia i obrazować abstrakcyjne pojęcie liczby. 400 barwnych elementów to jednocześnie wiele możliwości rachunkowych. Koraliki posłużą jako liczmany, na których wytłumaczysz starszym pociechom istotę dodawania, odejmowania a nawet mnożenia i dzielenia. W ten sposób urozmaicisz naukę o elementy zabawy i sprawisz dziecku przyjemność. Oprócz tego, że szybciej zrozumie pojęcia matematyczne, to będzie miało okazję do trenowania koncentracji uwagi oraz logicznego myślenia.

 

Drewniane koraliki do przewlekania - Duży zestaw (400 elementów)

 

Drewniane koraliki do przewlekania – Duży zestaw to komplet 400 elementów o różnej fakturze i odmiennych kształtach. Zabawa nimi dostarcza wrażeń dotykowych i stymuluje receptory znajdujące się na dłoniach. Dzięki temu Twoja pociecha może uczyć się odbierać bodźce i przetwarzać je.
Dziecko poznaje otoczenie wszystkimi zmysłami. Ich harmonijny rozwój pomaga mu w zrozumieniu świata.

 

 • Rozwijają kreatywność

Zestaw drewnianych koralików do przewlekania daje okazję do tworzenia wzorów, naszyjników, bransoletek i różnych innych kompozycji. Można je segregować, mieszać, nawlekać. Takie ćwiczenia kształtują wyobraźnię małego użytkownika i kreatywność. Kreatywne dziecko jest bardziej twórcze i lepiej radzi sobie z rozwiązywaniem problemów.

 

Drewniane koraliki do przewlekania - Duży zestaw (400 elementów)

 


Pomysły na zabawę


 • Naśladowanie: motoryka mała, spostrzegawczość, koncentracja uwagi

Zabawa dla dwóch uczestników.
Uczestnik 1. nawleka wybrane koraliki na sznurek, uczestnik 2. naśladuje go i odtwarza taką samą sekwencję.

 

Zabawa polega na tworzeniu przez dziecko bransoletek na zadany temat, np. „W ogrodzie”, „Lato” itp. Zadaniem dziecka jest dobór koralików (kształtów i kolorów) zgodnie z tematem.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 400 elementów w wygodnym pudełku do przechowywania

 

Główne informacje

 • Wiek: 3+

 • Materiał wykonania: drewno

 • Wymiary opakowania: 13,8 x 13,8 x 7,6 cm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej