Drewniana huśtawka "Bocianie Gniazdo" - OUTLET

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972119070

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 249,99 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 319,00 zł

  229,99 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 319,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 89,01 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 252,99 zł z VAT – Kurier - DPD<br/>Bezpłatny transport już od 700,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  252,99 zł z VAT – Kurier - DPD
  Bezpłatny transport już od 700,00 zł

 

OSTATNIE SZTUKI 

 

Dla kogo?

Huśtawka na drzewo Small Foot to połączenie wygody, bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktów. Składa się z drewnianych obręczy oraz przewiewnego i łatwego w utrzymaniu czystości materiału, więc może być używana zarówno w warunkach domowych, jak i na zewnątrz.

Huśtawka to jeden z niezbędnych gadżetów dla dzieci. Pozwala zbudować mały plac zabaw w sypialni najmłodszych domowników lub w ogrodzie. „Bocianie Gniazdo” Small Foot ma przestronną powierzchnię i może zastąpić mały hamak. Posłuży jako miejsce do zabawy i odpoczynku nawet większej liczby dzieci, dzięki czemu jedna huśtawka z powodzeniem wystarczy dla rodzeństwa oraz jego przyjaciół.

Bujanie ma wiele pozytywnych właściwości. Drewniane „Bocianie Gniazdo” oprócz tego, że gwarantuje świetną zabawę, wspomaga rozwój układu przedsionkowego oraz nerwowego.

Zawieś drewnianą huśtawkę w domu lub w ogrodzie i naucz dziecko bujać się na „Bocianim Gnieździe”. Dzięki zaangażowaniu wielu mięśni, dziecko doskonali koordynację ruchową oraz zachowanie równowagi. Uczy się relacji przestrzennych i świadomości ciała.

Huśtaj się razem z dzieckiem. Bujaczka wytrzyma nawet 100 kg, więc młodsze dziecko możesz wziąć na kolana i przytulić. Nie dość, że ukoisz jego nerwy, dasz mu szansę na wyciszenie się i zrelaksowanie, to jeszcze wzmocnisz z nim więź emocjonalną i stworzysz miejsce do wspólnej zabawy.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Doskonałe miejsce do zabawy i odpoczynku

Huśtawka na drzewo w stylu bocianiego gniazda to bezpieczne urządzenie w każdym domowym placu zabaw. Może być przywieszona do futryny, sufitu, drzewa lub specjalnego stelażu. Długie sznurki zabezpieczają siedzisko przed zbyt wysokim podwieszeniem, dzięki czemu zmniejszają ryzyko upadku.

Szeroka powierzchnia nadaje się do użytkowania na siedząco i leżąco. Może być wykorzystana do szybszego bujania się lub kołysania, toteż z powodzeniem zastąpi hamak. Dodatkowo zapewni miejsce większej liczbie dzieci. Dzięki temu Twoja pociecha może zaprosić przyjaciół do zabawy i wspólnego huśtania się.

„Bocianie Gniazdo” zastąpi dziecku kryjówkę i zagwarantuje przyjazną przestrzeń w domu albo ogrodzie. Wystarczy, że mały użytkownik położy obok siebie ulubioną przytulankę, lalkę lub samochodzik i może bujać się oraz bawić jednocześnie. To zapewni mu relaks i da okazję do pobycia z sobą i zrozumienia swoich emocji.

Huśtanie i kołysanie daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, imituje warunki płodowe i sprzyja efektywnemu wypoczynkowi.

Delikatnie kołysz dziecko w „Bocianim Gnieździe”, by dać mu chwilę wytchnienia. Oprócz tego, że się zrelaksuje, będzie mogło skupić się na bujaniu i trenować koncentrację uwagi.

Bujanie pozwala szybciej zasnąć, więc gdy dziecko ma trudność z zaśnięciem, jest niespokojne lub nerwowe, „Bocianie Gniazdo” pomoże Ci je uspokoić.

 

 

 • Wspomaga rozwój dziecka

Huśtawka na drzewo wspomaga układ przedsionkowy odpowiedzialny za utrzymanie równowagi. Jest to niezwykle istotne w rozwoju dziecka, gdyż działanie wielu zmysłów zależy właśnie od prawidłowego funkcjonowania układu równowagi. Dzięki temu, że rozwija się on bez zakłóceń, dziecko łatwiej orientuje się w kierunkach prawo-lewo i ma lepiej wykształconą wyobraźnię przestrzenną.

Kołysanie pomaga w wytwarzaniu się nowych połączeń neuronowych a dzięki temu pozytywnie wpływa na inteligencję. Dodatkowo szybsze bujanie wspomaga wyzwalanie się endorfin i poprawia samopoczucie.

Zachęcaj dziecko do częstego korzystania z „Bocianiego Gniazda”. Inspiruj zabawy na huśtawce i spędzaj na niej czas razem z dzieckiem. To wspomoże całościowy rozwój dziecka, a przede wszystkim zmysł równowagi. Dzięki temu najmłodsi zdobędą świadomość swojego ciała, łatwiej utrzymają równowagę, a przez to na przykład szybciej nauczą się jeździć na rowerze.

 

 • Wzmacnia mięśnie całego ciała

Samodzielne korzystanie z huśtawek rozwija mięśnie całego ciała oraz wspomaga jego koordynację. Dziecko, wprawiając „Bocianie Gniazdo” w ruch, angażuje całe ciało i uczy się utrzymywać równowagę. Ze względu na to bujanie zaleca się jako działanie wspierające dzieci z obniżonym napięciem mięśniowym.

Bujaj dziecko na „Bocianim Gnieździe” i ucz je samodzielnego wykonywania tej czynności. Poprzez aktywizację wielu mięśni, dziecko pobudza ich rozwój i jest po prostu sprawniejsze fizycznie.

 

huśtawka na drzewo

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera huśtawkę z liną i uchwytami do zawieszenia.

 

huśtawka na drzewo

 

Główne informacje - huśtawka na drzewo

 • Wiek: 3+

 • Materiał wykonania: drewno, metal, tekstylia

 • Waga z opakowaniem: 3,93 kg

 • Wymiary: 100x100x6,5 cm

 • Długość liny: 185 cm

 • Maksymalna nośność: 100 kg

 • Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

 

huśtawka na drzewo

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej