Drewniana gra w statki

 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972034571
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 99,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 110,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  110,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Gra w statki to absolutny klasyk, który fascynuje i zapewnia świetną zabawę osobom w każdym wieku. To gra, która łączy pokolenia i pozwala spędzać wspólnie czas dzieciom i dorosłym. W naszej ofercie znaleźć można Drewnianą grę w statki Small Foot. To niezwykły zamiennik dla tradycyjnej kartki i ołówka. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Produkt w całości wykonany jest z drewna. Zawiera różne typy statków oraz małe stożki, które służą jako oznaczniki pól oraz "bomby" zapewniające zatopienie okrętu przeciwnika. Gra zawiera po dwie plansze dla każdego uczestnika, oznaczone literą i cyfrą. Przed rozpoczęciem zabawy każdy gracz w tajemnicy układa statki na swojej głównej siatce. Zadaniem rywali jest "zatopić" wszystkie masztowce konkurenta.

Drewniana gra w statki będzie wspaniałym prezentem dla dzieci małych i dużych, a także dla dorosłych miłośników gier strategicznych. Solidne wykonanie zapewni długotrwałe użytkowanie oraz możliwość przekazywania gry z pokolenia na pokolenie. Produkt będzie również wartościowym wyposażeniem świetlic szkolnych i środowiskowych. Posłuży jako pomysł do organizowania różnego rodzaju turniejów i rozgrywek.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Rozwój logicznego i strategicznego myślenia

Dzięki jasno określonym zasadom tej edukacyjnej gry, dziecko musi ułożyć statki w taki sposób, by przeciwnik miał jak najtrudniejsze zadanie do wykonania. W trakcie zabawy maluch uczy się planowania oraz przewidywania ruchów innego gracza. Poprzez wykonywanie wielu złożonych zadań wzmacnia myślenie analityczne, doskonali spostrzegawczość, a także wyciąga wnioski na przyszłość.

Gra w statki pozwoli na rywalizację z rówieśnikami

Manipulowanie drobnymi przedmiotami, które zawiera Drewniana gra w statki, wspaniale wpływa na doskonalenie motoryki małej. Drewniane stożki, służące do oznaczania pól, dają możliwość ćwiczenia chwytu pęsetowego, niezbędnego podczas nauki pisania. W trakcie gry dziecko musi wykonać wiele czynności, które świetnie wpływają na rozwój koordynacji ręka - oko. Zabawa w zatapianie statków rozwija również koncentrację uwagi i umiejętność skupiania się.

Gra w statki plansza wykonana z drewna wysokiej jakości

 • Nauka zasady fair play

Drewniana gra w statki daje możliwość nauczenia zasad wzajemnego szacunku, cierpliwości i czekania na swoją kolej. Dzięki niej maluch rozwinie samodyscyplinę i umiejętność radzenia sobie z przegraną.

 

Zabawki drewniane to idealny pomysł na prezent

 

 • Solidne wykonanie

Produkt w całości wykonany jest z drewna, co zapewnia trwałość oraz możliwość wieloletniego użytkowania. Wygodne opakowanie w kształcie walizki pozwala na bezpieczne przechowywanie drobnych elementów. Całość można z łatwością transportować i cieszyć się z zabawy w różnych miejscach. Gra świetnie sprawdzi się podczas urlopu i na spotkaniach rodzinnych.

 

Co zawiera?

 • drewnianą, rozkładaną walizkę do gry  o wymiarach około 36 x 17 x 18 cm

 • zestaw dwukolorowych stożków do oznaczania pól

 • kolorowe statki

 • instrukcję gry

 

Główne informacje

Wiek: +6 lat

Skład: drewno

Produkt spełnia powszechne normy bezpieczeństwa dla zabawek, testowany pod kątem substancji toksycznych zgodnie z normą EN 71-3.

Uwaga! Chronić przed małymi dziećmi. Ryzyko połknięcia drobnych elementów.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej