Drewniana Drabinka i Zjeżdżalnia do bujaka

 • Producent: GOODWOOD POLAND
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 310,00 zł

  299,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 11,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  299,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Przedstawiamy produkt 2w1 - drewniana drabinka oraz zjeżdżalnia do bujaka GoodWood Poland.

Drabinka to odpowiednio wyprofilowana deska. Z jednej strony ma szczebelki, więc może służyć do wspinania się. Po drugiej jest gładka, więc śmiało można po niej zjeżdżać. Zabawa z wykorzystaniem drabinki wspiera rozwój równowagi i koordynacji ruchowej.

W odróżnieniu od innych tańszych odpowiedników ta drabinka została wykonana z litego drewna wysokiej jakości, co zapewnia wysoką wytrzymałość oraz solidność.

Drabinkę można także ustawić w poprzek bujaka i powstaje wspaniała równoważnia – to świetna zabawa dla najmłodszych i tych całkiem dorosłych. Drewniana drabinka świetnie sprawdzi się w przedszkolu, szkole oraz podczas samodzielnej zabawy w domu.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Wspiera rozwój równowagi i koordynacji ruchowej

Zróżnicowana aktywność ruchowa ma bardzo duże znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka. Stwarzając dziecku warunki do ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej, a zarazem dobrej zabawy kształtujemy jego przyszłość. Istnieje związek między rozwojem ruchowym dziecka a procesami poznawczymi oraz jego rozwojem emocjonalnym. Dzieci z zaburzeniami rozwoju ruchowego często doświadczają problemów na poziomie edukacji wczesnoszkolnej, a później w dorosłym życiu. Zaburzenia ruchowe stanowią bowiem dużą przeszkodę w uzyskiwaniu dobrych postępów w naturalnym procesie edukacji i wychowania.

 • Świetne rozwiązanie do zabaw wewnątrz i na zewnątrz

Zjeżdżalnia do domu to doskonała alternatywa na deszczowy dzień, jak również zabawka, którą dziecko może się bawić w ogrodzie.

 • Drabinka w połączeniu z bujakiem GOOD WOOD w łatwy sposób stworzy dającą wiele frajdy zjeżdzalnię

Zjeżdzalnia

 

 • Sprawdzi się podczas zajęć grupowych

Zabawy w grupie przyczynią się do nawiązywania relacji między rówieśnikami oraz wpłyną na rozwój umiejętności interpersonalnych.

 • Ciekawa forma zachęci dzieci do zabawy

Drabinka Montessori to zabawka, która pomoże nam stymulować prawidłowy rozwój ruchowy dziecka poprzez atrakcyjną i zróżnicowaną zabawę. W połączeniu z bujakiem oferują praktycznie nieograniczone możliwości zabawy.

 • Uniwersalna i łatwa w obsłudze

Drabinka posłuży dzieciom, które zaczynają chodzić i tym starszym. Tu także nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wzrost czy wagę malucha. Najmłodsi będą korzystali ze strony z poprzeczkami, aby móc zdobywać swoje pierwsze szczyty.

 • Bezpieczeństwo użytkowania

Skrajne szczebelki zostały odpowiednio wyprofilowane, tak żeby stanowiły bezpieczne mocowanie na bujaku.

 • Drabinkę wykonano z litego drewna

Dzięki wykorzystaniu tego materiału masz pewność, że korzystasz z pomocy najwyższej klasy. Konstrukcja z litego drewna zapewnia wytrzymałość oraz solidność, przez co nie musisz bać się, że bujak stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego dziecka.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera drewnianą drabinkę o masie 8 kg.

 

Główne informacje

Drabinkę ze zjeżdżalnią można wykorzystać osobno lub w połączeniu z bujakiem GoodWood Poland, dostępnym tutaj.

Zbadane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka to 50 kg.

Rekomendowana przestrzeń dla bujaka z drabinką to minimum 1,5 m x 3 m.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

27-07-2021
Logopeda w swojej pracy bardzo często spotyka się z nieprawidłową, bądź brakiem, właściwej realizacji głosek szeregu szumiącego. Przechodząc przez kolejne etapy pracy terapeutycznej, od momentu pojawienia się dźwięku, do czasu jego utrwalenia w mowie spontanicznej, może minąć...

więcej

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

19-07-2021
Rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie własnych emocji może przysporzyć dziecku sporo trudności. Ważnym etapem rozwoju dziecka jest rozwój emocjonalny. Już na etapie edukacji przedszkolnej należy stworzyć odpowiednie warunki do tego, aby dziecko panowało nad własnymi emocjami oraz...

więcej

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej