Drewniana Drabinka i Zjeżdżalnia do bujaka + KARTY PRACY

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: GOODWOOD POLAND

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 389,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1 - 5 dni.
 • 465,00 zł

  445,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 465,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 20,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 468,00 zł z VAT – Kurier - DPD<br/>Bezpłatny transport już od 700,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  468,00 zł z VAT – Kurier - DPD
  Bezpłatny transport już od 700,00 zł

Dla kogo?

Przedstawiamy produkt 2w1 - drewniana drabinka oraz zjeżdżalnia do bujaka GoodWood Poland.

Drabinka to odpowiednio wyprofilowana deska. Z jednej strony ma szczebelki, więc może służyć do wspinania się. Po drugiej jest gładka, więc śmiało można po niej zjeżdżać. Zabawa z wykorzystaniem drabinki wspiera rozwój równowagi i koordynacji ruchowej

Została wykonana ze sklejki liściastej, co zapewnia wysoką wytrzymałość oraz solidność.

Drabinkę można także ustawić w poprzek bujaka i powstaje wspaniała równoważnia – to świetna zabawa dla najmłodszych i tych całkiem dorosłych. Drewniana drabinka świetnie sprawdzi się w przedszkolu, szkole oraz jako wyposażenie pokoju każdego dziecka.

 

 

 

infografika

 

Dlaczego warto?

 • Wspiera rozwój motoryki, równowagi i koordynacji ruchowej

Zróżnicowana aktywność ruchowa ma bardzo duże znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka. Stwarzając dziecku warunki do ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej, a zarazem dobrej zabawy kształtujemy jego przyszłość. Istnieje związek między rozwojem ruchowym dziecka a procesami poznawczymi oraz jego rozwojem emocjonalnym. Dzieci z zaburzeniami rozwoju ruchowego często doświadczają problemów na poziomie edukacji wczesnoszkolnej, a później w dorosłym życiu. Zaburzenia ruchowe stanowią bowiem dużą przeszkodę w uzyskiwaniu dobrych postępów w naturalnym procesie edukacji i wychowania.

 

 

 • Świetne rozwiązanie do zabaw wewnątrz i na zewnątrz

Zjeżdżalnia do domu to doskonała alternatywa na deszczowy dzień, jak również zabawka, którą dziecko może się bawić w ogrodzie.

 • Sprawdzi się podczas zajęć grupowych

Zabawy w grupie przyczynią się do nawiązywania relacji między rówieśnikami oraz wpłyną na rozwój umiejętności interpersonalnych.

 

 

 • Wiele pomysłów na zabawę

Ta drewniana zabawka sprawdzi się idealnie dla dzieci w każdym wieku.

Najmłodsi będą korzystali ze strony z poprzeczkami, aby móc zdobywać swoje pierwsze szczyty. Ci starsi wykorzystają zabawkę jako zjeżdżalnię lub popracują nad swoją równowagą dzięki funkcji równoważni.

 

Zjeżdzalnia

 

Myślą przewodnią pedagogiki Montessori są słowa, wypowiedziane przez jednego z uczniów „pozwól mi zrobić to samemu”.

Drabinka w połączeniu z bujakiem to zabawka, która stawia na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. A wszystko to cechuje się nieskomplikowanej formą i estetycznym wykonaniem.

 • Bezpieczeństwo użytkowania

Skrajne szczebelki zostały odpowiednio wyprofilowane, tak żeby stanowiły bezpieczne mocowanie na bujaku.

 • Drabinkę wykonano ze sklejki liściastej

Dzięki wykorzystaniu tego materiału masz pewność, że korzystasz z pomocy najwyższej klasy. Konstrukcja ze sklejki zapewnia wytrzymałość oraz solidność, przez co nie musisz bać się, że przedmiot mógłby stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego dziecka.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera drewnianą drabinkę o masie 8 kg.

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

Tylko u nas, kupując produkt, otrzymasz dodatkowe 60 plansz dotyczących zabaw ruchowych.

Plansze przedstawiają różne pozycje. Karty można wykorzystać w formie wzorcowych plansz, gdzie dziecko ma odwzorować najlepiej jak potrafi pozycję. Można także stworzyć z nich ciekawe zabawy ruchowe jak te poniżej:

 1. Memo ruchowe: Wyginam śmiało ciało – wydrukuj  x2 karty. Odkrywaj karty. Wykonuj pozę, gdy znajdziesz parę.
 2. Ciepło zimno – schowaj karty, zapamiętaj gdzie. Pomóż dziecku znaleźć kartę przez podpowiedź ciepło lub zimno. Po odnalezieniu karty wykonaj z dzieckiem pozę.
 3. Zabawa w stop klatkę – prowadzący pokazuje kartę z pozą, odwraca się plecami do dziecka. Dziecko idzie w jego kierunku. Gdy prowadzący odwraca się, dziecko zastyga we wskazanej na początku pozycji.

Ruch to zdrowie, dlatego baw się! Ćwicz! Wyginaj śmiało ciało!

 

 

Główne informacje

Aby wykorzystać cały potencjał Drabinki skomponuj zestaw z bujakiem GoodWood Poland.

Zbadane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka to 50 kg.

Rekomendowana przestrzeń dla bujaka z drabinką to minimum 1,5 m x 3 m.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej