Drewniana deska do balansowania

 • Producent: KATEHAA
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 356,00 zł

  220,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 220,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  220,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Drewniana deska do balansowania zachęci dziecko do aktywności fizycznej oraz zapewni wiele godzin rozwijającej zabawy.

Zabawa równoważnią KatheHaa przyczyni się do rozwoju motoryki dużej, w której skład wchodzi m.in. koordynacja wzrokowo-ruchowa. Poprzez balansowanie rozwija się także układ przedsionkowy, który jest odpowiedzialny za zmysł równowagi Twojej pociechy.

Deska będzie świetnym rozwiązaniem do urządzenia sali zabaw lub pokoju dziecięcego. Znajdzie swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole, gabinecie terapeutycznym, a także podczas samodzielnej zabawy w domu. W słoneczne dni to także idealne rozwiązanie do aktywnych zabaw na dworze.

Deska do balansowania KateHaa dostępna jest w 3 rozmiarach do wyboru: STARTER, ORIGINAL i LARGE.

Ta drewniana zabawka będzie doskonałym prezentem dla dzieci w każdym wieku.

Użycie przez najmłodszych tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Wpływa na rozwój motoryki dużej, czyli zmysłu równowagi i koordynacji ruchowej

Ta drewniana zabawka została zaprojektowana, tak aby zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej. Systematyczna zabawa z jej wykorzystaniem pomaga rozwinąć układ przedsionkowy, co przyczyni się do poprawy równowagi oraz koordynacji ruchowej Twojej pociechy. Dodatkowo poprawia także postawę i wzmacnia mięśnie całego ciała. Rozwój motoryki dużej w efektywny sposób rozwinie układ nerwowy. Bujanie i balansowanie wpływa uspokajająco oraz pozwoli Twojemu dziecku się wyciszyć.

 

 

 • Deska do balansowania polecana jest przez fizjoterapeutów na całym świecie

Zabawa tą pomocą terapeutyczną rozwija i sprawia, że zdrowy ruch staje się przyjemnością. Uczy jak prawidłowo wspierać rozwój malucha poprzez codzienne aktywności i zabawę.

 

 • Wiele możliwości zabawy

Deska do balansowania może być używana jako pomost, zjeżdżalnia, huśtawka, kołyska i wiele więcej. Kreatywne wykorzystanie deski oferuje nieograniczone możliwości zabawy w domu i nie tylko, a także dodatkowo przyczyni się do rozwoju wyobraźni dziecka.

Myślą przewodnią pedagogiki Montessori są słowa, wypowiedziane przez jednego z uczniów „pozwól mi zrobić to samemu”.

Drewniana równoważnia KateHaa idealnie wpasowuje się w tę konwencję, ponieważ pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Dzięki tej metodzie Twoje dziecko stanie się skoncentrowane na swoich zadaniach, dążące do samodzielności, a także pozwoli mu budować wiarę w siebie. Zabawki Montessori cechują się ponadto nieskomplikowaną formą i estetycznym wykonaniem.

 

 • Zapewnia bezpieczeństwo użytkowania

Zabawki sensoryczne z serii KateHaa zostały dostosowane do potrzeb i ochrony zdrowia dzieci. Deskę do balansowania wykonano z naturalnych i ekologicznych materiałów. Dzięki starannemu wykonaniu bez ostrych krawędzi pozwoli na bezpieczną i spokojną zabawę.

 

 

 • Wykonana z bałtyckiej sklejki brzozowej, czyli wytrzymałego i trwałego materiału

Deska została wykonana z bałtyckiej sklejki brzozowej, która jest w stanie wytrzymać duże obciążenia oraz silne uderzenia. Zabawki z serii KateHaa zostały wykonane z naturalnych materiałów, cechuje je solidność oraz trwałość wykonania.

 

Co zawiera?

Deskę do balansowania w jednym z trzech różnych rozmiarów w kolorze naturalnym

Wymiary desek

 

Główne informacje

 • Do wykonania desek użyto bałtycką sklejkę brzozową z certyfikatem FSC.

 • Do pomalowania wykorzystano przezroczysty lakier na bazie wody

 • Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem deski przedstawionym na zdjęciu, mamy możliwość skomponowania takiego zamówienia. W takim przypadku prosimy o wiadomość e-mail na adres biuro@arante.pl.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej