Pakiet Didakta Matematyka (szkoła podstawowa) - CD-ROM

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: SILCOM MULTIMEDIA

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 528,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 996,00 zł

  1 528,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 996,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 468,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 528,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 528,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Programy do nauki matematyki - dla kogo?

Pakiet Didakta Matematyka przeznaczony jest dla nauczycieli i pomaga w prowadzeniu lekcji w szkole podstawowej. W jego skład wchodzą 4 programy: Matematyka 1, Matematyka 2, Geometria 1, Geometria 2.

 

 

 

 

programy do nauki matematyki Didakta

 

 

Dlaczego warto wybrać programy do nauki matematyki z serii Didakta?

 • Kompleksowe i ekonomiczne rozwiązanie do nauki matematyki- kupując pakiet zaopatrzysz swoją szkołę w odpowiednie programy do matematyki, a dodatkowo zaoszczędzisz pieniądze kupując programy za jednym razem zamiast każdy z osobna.

 • Możliwość wyświetlania na tablicach interaktywnych- programy nadają się do wykorzystania na tablicach interaktywnych dzięki czemu zaangażujesz całą klasę.

 • Umożliwia drukowanie ćwiczeń oraz testów- zadania można rozwiązywać również poza komputerem.

 • Łatwy w obsłudze- dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu orientacja w programie nie stwarza żadnych problemów.

 • Tabele z wynikami- dla każdego typu zadań informują o najlepszych uczestnikach. Wszystkie wyniki uzyskane przez uczniów wpisywane są do osobnego pliku, w którym jest zawarty rodzaj rozwiązywanego zadania, data, godzina, liczba poprawnych i błędnych odpowiedzi oraz ocena końcowa.

 

Co zawiera?

W skład pakietu wchodzą 4 programy do nauki matematyki z serii DIDAKTA:

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

U nas transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Informacje o pakiecie:

 • Wersja językowa: polska

 • Instalacja sieciowa: wszystkie szkolne komputery są podłączone (kablowo lub przez WiFi) do szkolnej sieci, przechowywanie danych mają w jednym, wspólnym miejscu. Aktywację wystarczy przeprowadzić tylko raz, na jednym wybranym PC, wtedy automatycznie przebiegnie aktywacja na wszystkich pozostałych PC. Klucz aktywacyjny można wykorzystać jeden raz.

 • Instalacja stanowiskowa: wybór w sytuacji, w której komputery nie przynależą do jednej sieci szkolnej (mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach). W takim wypadku programy muszą być zainstalowane i aktywowane na każdym komputerze osobno (co może zająć sporo czasu).

 • Typ licencji: edukacyjna (dla placówek edukacyjnych)

 • Ważność licencji: wieczysta

 • Możliwość uruchomienia w chmurze

Nowym sposobem korzystania z tego programu jest możliwość uruchomienia go online w chmurze.

 

Wymagania sprzętowe:

 • Minimalne wymagania sprzętowe: procesor Pentium Dual- Core lub wyższy, 2 GB RAM, karta graficzna zdolna do wyświetlania min. 16 – bitowej głębi kolorów, karta dźwiękowa 16-bitowa zgodna z Windows

 • Zalecane wymagania sprzętowe procesor Intel Pentium i3 lub wyższy, 4 GB RAM, karta graficzna zdolna do wyświetlania min. 24 – bitowej głębi kolorów, karta dźwiękowa 16-bitowa zgodna z Windows

 • Obsługiwane systemy operacyjne Windows 7/Windows 8/Windows 10 PL

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej