DIDAKTA Język polski 3 - multilicencja - licencja elektroniczna

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: SILCOM MULTIMEDIA

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 499,00 zł

  459,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 499,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 40,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 459,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  459,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)

Didakta Język polski 3 jest aplikacją przeznaczoną dla klas 7-8 szkoły podstawowej. Za pomocą programu można wykonywać ćwiczenia związane z odmiennymi i nieodmiennymi częściami mowy języka polskiego.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: wielostanowiskowa sieciowa
  • Instalacja sieciowa: wszystkie szkolne komputery są podłączone (kablowo lub przez WiFi) do szkolnej sieci, przechowywanie danych mają w jednym, wspólnym miejscu. Aktywację wystarczy przeprowadzić tylko raz, na jednym wybranym PC, wtedy automatycznie przebiegnie aktywacja na wszystkich pozostałych PC. Klucz aktywacyjny można wykorzystać jeden raz.

  • Instalacja stanowiskowa: wybór w sytuacji, w której komputery nie przynależą do jednej sieci szkolnej (mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach). W takim wypadku programy muszą być zainstalowane i aktywowane na każdym komputerze osobno (co może zająć sporo czasu).

 • Typ licencji: edukacyjna (dla placówek edukacyjnych)
 • Ważność licencji: wieczysta

 

Zobacz demo didakta.pl

Program Didakta Język polski 3 skierowany jest dla uczniów i nauczycieli w klasach 7-8 szkoły podstawowej. Aplikacja posiada wiele zadań, dzięki którym uczniowie zdobędą dodatkową wiedzę z języka polskiego, a nauczyciele będą mogli zaprezentować ćwiczenia na tablicy interaktywnej i omówić poszczególne zależności na konkretnych przykładach.
Didakta Język polski 3 Język polski cz. 3 zawiera 5 kategorii podzielonych na 26 podkategorii.
Użytkownik może wykonywać ćwiczenia związane z rzeczownikami, czasownikami, przymiotnikami, liczebnikami, zaimkami, przysłówkami, przyimkami, spójnikami, partykułami i wykrzyknikami. Każda z podkategorii zawiera dużą liczbę ćwiczeń, które pozwolą uczniom za poszerzenie wiedzy i zrozumienie zasad języka polskiego. W zależności od typu zadani użytkownik musi podać stopień przymiotnika w związku, wskazać rodzaj oboczności rzeczownika, rozpoznać przyimki w zdaniach, itp.

Działy tematyczne Didakta Język polski 3:

 • Czasowniki i rzeczowniki - formy i aspekt czasowników, imiesłów przymiotnikowy i przysłówkowy, temat i końcówka rzeczowników, formy rzeczowników, oboczności w tematach fleksyjnych
 • Przymiotniki i liczebniki - rozpoznawanie w zdaniach, formy, stopniowanie przymiotników, kategorie liczebników
 • Zaimki i przysłówki - rozpoznawanie w zdaniach, formy, kategorie zaimków, stopniowanie przysłówków
 • Przyimki i spójniki - rozpoznawanie w zdaniach, wyrażenia przyimkowe, funkcje spójników w zdaniach
 • Partykuły i wykrzykniki - rozpoznawanie w zdaniach, funkcje partykuł i wykrzykników w zdaniach

W aplikacji możliwy jest wydruk kart roboczych w wersji dla ucznia i nauczyciela. W wersji dla ucznia znajdują się puste pola, w których należy udzielić odpowiedzi. Wersja dla nauczyciela zawiera ten sam układ pytań, lecz dodatkowo zawiera prawidłowe odpowiedzi.
Didakta Język polski 3 Wykonanie ćwiczeń danego typu pozwala na sprawdzenie wyników - gdy udzielone zostały niepoprawne odpowiedzi istnieje możliwość zobaczenia poprawnych. Po wykonaniu ćwiczeń tworzona jest lista najlepszych uczestników. Na liście tej zapisywane są wyniki wraz z rodzajem rozwiązywanego zadania, datą, godziną oraz liczbą poprawnych i błędnych odpowiedzi.

 

Możliwość uruchomienia w chmurze

Nowym sposobem korzystania z tego programu jest możliwość uruchomienia go online w chmurze.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Wersja elektroniczna

Wersja elektroniczna

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Dostępna jest również wersja na CD: Didakta Język Polski 3.
Posiadamy w swojej ofercie również inne programy z serii Didakta. Są to m.in. Język Polski 4, Chemia lub Geografia.

Zachęcamy do zapoznania się z programami edukacyjnymi dla dzieci. Kliknij, by zobaczyć wszystkie programy.

 

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej