DIDAKTA Język polski 1 - multilicencja - licencja elektroniczna

 • Producent: SILCOM MULTIMEDIA
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 499,00 zł

  459,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 40,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 459,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  459,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Didakta Język polski 1 jest aplikacją umożliwiającą wykonywanie ćwiczeń związanych z odmiennymi i nieodmiennymi częściami mowy języka polskiego.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: wielostanowiskowa sieciowa
  • Instalacja sieciowa: wszystkie szkolne komputery są podłączone (kablowo lub przez WiFi) do szkolnej sieci, przechowywanie danych mają w jednym, wspólnym miejscu. Aktywację wystarczy przeprowadzić tylko raz, na jednym wybranym PC, wtedy automatycznie przebiegnie aktywacja na wszystkich pozostałych PC. Klucz aktywacyjny można wykorzystać jeden raz.

  • Instalacja stanowiskowa: wybór w sytuacji, w której komputery nie przynależą do jednej sieci szkolnej (mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach). W takim wypadku programy muszą być zainstalowane i aktywowane na każdym komputerze osobno (co może zająć sporo czasu).

 • Typ licencji: edukacyjna (dla placówek edukacyjnych)
 • Ważność licencji: wieczysta

 

Zobacz demo didakta.pl

Program Didakta Język polski 1 skierowany jest dla uczniów i nauczycieli klas 3-6 szkoły podstawowej. Aplikacja posiada wiele zadań, dzięki którym uczniowie zdobędą dodatkową wiedzę z języka polskiego, a nauczyciele będą mogli prowadzić lekcje w ciekawszy sposób, ponieważ aplikacja współpracuje z tablicami interaktywnymi.
Didakta Język polski 1 Język polski cz. 1 zawiera 5 kategorii podzielonych na 29 podkategorii.
Użytkownik może wykonywać ćwiczenia związane z rzeczownikami, czasownikami, przymiotnikami, liczebnikami, zaimkami, przysłówkami, przyimkami, spójnikami, partykułami i wykrzyknikami. Dla każdego typu ćwiczeń dostępnych jest wiele różnych zadań.
W zależności od typu zadani użytkownik musi wskazać poprawny wyraz, określić formy (np. dla czasowników będą to osoba, liczba, czas, tryb, strona rodzaj), podać kategorie, określić związki wyrazowe, itp.

Działy tematyczne Didakta Język polski 1:

 • Czasowniki i rzeczowniki - rozpoznaj w zdaniach, formy, aspekt czasowników, czasowniki osobowe/nieosobowe, kategorie rzeczowników
 • Przymiotniki i liczebniki - rozpoznaj w zdaniach, formy, związki wyrazowe, kategorie liczebników
 • Zaimki i przysłówki - rozpoznaj w zdaniach, formy, związki wyrazowe, kategorie zaimków, stopniowanie przysłówków
 • Przyimki i spójniki - rozpoznaj w zdaniach, wyrażenia przyimkowe, funkcje spójników w zdaniach
 • Partykuły i wykrzykniki - rozpoznaj w zdaniach, funkcje partykuł i wykrzykników w zdaniach

Program umożliwia wydruk kart roboczych w wersji dla ucznia i nauczyciela. Wersja dla ucznia posiada puste pole, w którym uczeń może się podpisać, dodatkowo przy każdym pytaniu znajduje się miejsce na udzielenie odpowiedzi. Z kolei wersja dla nauczyciela zawiera ten sam układ pytań, lecz są tam zaznaczone prawidłowe odpowiedzi.
Didakta Język polski 1 Po wykonaniu ćwiczeń wybranego typu można sprawdzić wyniki - w przypadku błędnych odpowiedzi można zobaczyć te poprawne. Po wykonaniu danych ćwiczeń tworzona jest lista najlepszych uczestników. Na liście tej zapisywane są wyniki wraz z rodzajem rozwiązywanego zadania, datą, godziną oraz liczbą poprawnych i błędnych odpowiedzi.

Możliwość uruchomienia w chmurze

Nowym sposobem korzystania z tego programu jest możliwość uruchomienia go online w chmurze.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Wersja elektroniczna

Wersja elektroniczna

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Dostępna jest również wersja na CD: Didakta Język Polski 1.
W naszej ofercie posiadamy również inne programy do nauki języka polskiego: Lekcjoteka Język polski dla SP 4-6, Plansze Interaktywne Język polski Gimnazjum.
Posiadamy w swojej ofercie również inne programy z serii Didakta. Są to m.in. Matematyka 2 Algebra, Język Polski 2 lub Geometria - Zadania Konstrukcyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z programami edukacyjnymi dla dzieci. Kliknij, by zobaczyć wszystkie programy.

 

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej