Pakiet Didakta Język angielski (szkoła podstawowa) - CD-ROM

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: SILCOM MULTIMEDIA

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 528,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 996,00 zł

  1 519,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 996,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 477,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 519,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 519,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Pakiet Didakta Język angielski przeznaczony jest dla szkoły podstawowej. W jego skład wchodzą 4 programy: Didakta Język angielski 1, Didakta Jezyk angielski 2, Moje pierwsze słówka EN (angielskie) oraz Przygody detektywa Bartka.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: wielostanowiskowa sieciowa
  • Instalacja sieciowa: wszystkie szkolne komputery są podłączone (kablowo lub przez WiFi) do szkolnej sieci, przechowywanie danych mają w jednym, wspólnym miejscu. Aktywację wystarczy przeprowadzić tylko raz, na jednym wybranym PC, wtedy automatycznie przebiegnie aktywacja na wszystkich pozostałych PC. Klucz aktywacyjny można wykorzystać jeden raz.

  • Instalacja stanowiskowa: wybór w sytuacji, w której komputery nie przynależą do jednej sieci szkolnej (mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach). W takim wypadku programy muszą być zainstalowane i aktywowane na każdym komputerze osobno (co może zająć sporo czasu).
 • Typ licencji: edukacyjna (dla placówek edukacyjnych)
 • Ważność licencji: wieczysta

Pakiet Didakta Język angielski zawiera programy, które można wykorzystać już od najmłodszych klas szkoły podstawowej. Moje Pierwsze Słówka można wykorzystywać już w 1 klasie, a Przygody Detektywa Bartka w klasie trzeciej. Pozostałe programy wchodzące w skład pakietu zaleca się używać w klasach 4-8 (Didakta Język Angielski 1) oraz w klasach 7-8 (Didakta Język Angielski 2).

Za pomocą programów wchodzących w skład zestawu nauczyciel może prowadzić lekcje oraz zajęcia pozalekcyjne z wykorzystaniem tablicy multimedialnej. Forma jak również zakres dostępnych materiałów pozwolą nauczycielowi na urozmaicenie lekcji i zwiększenie zaangażowania uczniów zagadnieniami z języka angielskiego.

Każdy z programów można zainstalować na 20 stanowiskach w obrębie placówki. Zestaw może zostać zakupiony dla jednej konkretnej placówki szkolnej. Przykładowo licencja musi zostać wygenerowana dla szkoły podstawowej, a nie dla zespołu szkół, w skład którego dana szkoła wchodzi.

W skład pakietu wchodzą następujące programy:

Szczegółowy opis poszczególnych programów można znaleźć po kliknięciu w powyższe odnośniki.

 

Możliwość uruchomienia w chmurze

Nowym sposobem korzystania z tego programu jest możliwość uruchomienia go online w chmurze.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej
Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

08-11-2023
Platforma sensoryczna to prawdziwa petarda dla rozwoju Twojego dziecka, a zabawy z jej wykorzystaniem są jak podróże na latającym dywanie! Szeroki wachlarz ćwiczeń, które można wykonać z udziałem tego dwustronnego dzieła, to ogromne możliwości na ćwiczenia na zaburzenia integracji... Więcej
Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

10-10-2023
❓Czy wiesz na co zwrócić uwagę, wybierając nowe pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola?❓ Jaki sprzęt jest potrzebny, aby prowadzić efektywne i ciekawe zajęcia?❓ W jakie pomoce edukacyjne wyposażyć salę?❓ Które pomoce będą uniwersalne dla każdego ucznia, a przy tym... Więcej