Deska do balansowania WHALLY

 • Producent: WEPLAY
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 379,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  379,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Deska do balansowania WHALLY może być wykorzystana w przedszkolu, gabinecie terapeutycznym, a także w pokoju dziecka. To doskonała pomoc terapeutyczna, która świetnie sprawdzi się podczas aktywnych zabaw w domu oraz na świeżym powietrzu. Balansowanie wpływa pozytywnie na rozwój układu przedsionkowego, który odpowiada za zmysł równowagi Twojego dziecka. Systematyczna zabawa z wykorzystaniem deski wspiera rozwój motoryki dużej, czyli koordynacji oraz sprawności ruchowej.

Deska WHALLY będzie ciekawym pomysłem na prezent dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Użycie przez najmłodszych tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

Deska do balansowania skaczący WHALLY  rozwija tzw. motorykę dużą, uczy utrzymania równowagi oraz stymuluje układ przedsionkowy. Nieregularna powierzchnia równoważni stymuluje dotykowo stopy dziecka, zapewniając dodatkowe doznania sensoryczne. Ta zabawka sensoryczna wspiera także rozwój układu mięśniowego, dzięki czemu poprawia się postawa Twojej pociechy.

 

Deska do balansowania WHALLY

 

 • Doskonała metoda na uspokojenie dziecka

Regularna zabawa deską WHALLY ma działanie uspokajające oraz odstresowujące. Wolne i spokojne bujanie wyciszy dziecko oraz pomoże mu w skupieniu i zachowaniu koncentracji.

 • Świetny pomysł do aktywnych zabaw w grupie

Zachęca do zabawy w grupie (szczególnie jeśli np. w przedszkolu dostępnych jest kilka zabawek tego typu) pozytywnie wspierając rozwój relacji i interakcji.

 

Deska do balansowania WHALLY

 

 • Bezpieczna alternatywa dla dzieci, które wykazują uzależnienie od komputera, telefonu czy tabletu

Zaproponuj dziecku tradycyjną zabawkę, która będzie wspierała jego rozwój na wielu płaszczyznach. Długie godziny spędzone przy ekranie urządzenia elektronicznego to bombardowanie ogromem bodźców, do czego nasz mózg jest nieprzystosowany. W konsekwencji prowadzi to do problemów z koncentracją i trudnościach w uczeniu się.

 • Kształt wieloryba zachęci najmłodszych do zabawy

Deska została zaprojektowana tak, aby wyglądem przypominać wieloryba, przez co jej kształt jest interesujący i inspiruje kreatywność dziecka. Zabawka edukacyjna WHALLY zapewnia dzieciom dużo radości oraz wiele godzin rozwijającej zabawy.

 

Deska do balansowania WHALLY

 

Jak działa Deska do balansowania WHALLY?

Na desce można kołysać się w pozycji siedzącej lub stojącej. Równoważnia została zaprojektowana w taki sposób, aby zapobiec przygnieceniu rąk pod spodem. Dla najmłodszych, po odwróceniu posłuży jako ścianka wspinaczkowa.

 

 

Co zawiera?

 • Deskę wykonaną z tworzywa sztucznego o wymiarach: 62 x 39,5 x 17 cm.

 • Maksymalne obciążenie deski WHALLY wynosi 60 kg.

Deska do balansowania WHALLY

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej